سلام و وقت بخیر
اگر به دنبال کلاس میگردید اسم، شماره تماس و نام کلاس مدنظرتان را از طریق گزینه"درخواست کلاس" وارد کنید. تقاضای شما به صورت سیستمی ثبت و به کارشناسان ما جهت بررسی ارجاع داده میشود. با شما تماس خواهیم گرفت .

ورکشاپ آموزش عکاسی با موبایلورکشاپ آموزش عکاسی با موبایل

ورکشاپ آموزش عکاسی با موبایل

تاریخ شروع دوره:
1398/10/26
تعداد جلسات:
1
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
9:00 الی 16:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
اگه یادتون باشه تا قبل از اسمارت فون ها عکاسی با دوربین موبایل کار سختی بود و حتما می بایست یه دوربین خوب میخریدیم و کلی زمان و انرژی صرف یادگیری برای کار کردن با آن می شد؛ اما با پیشرفت تکنولوژی خوشبختانه، دوربین های موبایل کیفیتش بیشتر شد و عکس های با کیفیت تری میتوانیم بگیریم اما گرفتن یک عکس خوب با دوربین موبایل هم اصول و قواعد خودش را دارد.
همه‌ی افراد می‌توانند با گوشی موبایل عکس بگیرند ولی گرفتن عکسهای مناسب و حرفه ای و خوب با دوربین موبایل به مهارت بیشتری نیاز دارد. گرفتن عکس با موبایل خیلی هم کاره اسونی نیست و فقط با زدن یه کلیک و شات گرفتن عکس خوبی از آب در نمیاد . البته تا زمانی که برخی نکات مهم از قبیل فوکوس، نوردهی، ترکیب‌بندی و ویرایش عکس را رعایت کنید، این کار براتون ساده بنظر میرسه و میتونید لحظات و عکس های خارق العاده و بینظیر ثبت کنید. متأسفانه بیشتر عکس هایی که با دوربین موبایل گرفته می شوند کیفیت خوبی ندارند. یکی از دلایل آن کیفیت پایین بعضی از دوربین ها است ، اما دلیل اصلی آن ضعیف بودن تکنیک و ترفند و مهارت های عکاسی است.
در این ورکشاپ قصد داریم نکته ها و تکنیک های اساسی را معرفی کنیم که هرعکاس باید آن‌ها را بداند و برای عکاسی با دوربین موبایلشون باید آنها را رعایت کنند . اگر به‌ تازگی عکاسی با موبایل را شروع کرده‌اید بهتر است در این ورکشاپ ثبت نام و شرکت کنید تا عکس های زیبا و خارق العاده خلق کنید.

بخشی از دوره بصورت تئوری و بخشی دیگر بصورت عملی در فضای طبیعت اجرا می شود 
با حضور استاد رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور 
و ارائه مدرک حضور در دوره عکاسی گردشگری

بیشتر
نام آموزشگاه:فرهنگ مانا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:200,000تومان
قابل پرداخت:

200,000 تومان


Remy Sharp
فرهنگ مانا
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه فرهنگ مانا

آموزشگاه فنی و حرفه ای فرهنگ مانا در زمینه های آموزش زبان ، آموزش نرم افزار های کامپیوتری ، گردشگری و همچنین رشته صنایع فعالیت میکند.

آدرس کانال تلگرامی زبان: @mana_learning

آدرس کانال تلگرامی  مهندسی صنایع: @mana_industrialengineering

آدرس پیج اینستاگرام زبان: @mana-learning


شماره تماس:

09212307187

ناحیه شهری:منطقه 9
آدرس: (نمایش)
تلفن:021884******(نمایش کامل)
وب سایت:http://www.farhangmana.com
صفحه آموزشگاه