سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.

ورکشاپ آموزش عکاسی با موبایلورکشاپ آموزش عکاسی با موبایل

ورکشاپ آموزش عکاسی با موبایل

تاریخ شروع دوره:
1398/10/26
تعداد جلسات:
1
روزهای برگزاری:
پنجشنبه
زمان برگزاری:
9:00 الی 16:00
مهلت ثبت نام:
تمام شده !
ثانیهدقیقهساعتروز
افزودن به مورد علاقه ها
توضیحات دوره:
اگه یادتون باشه تا قبل از اسمارت فون ها عکاسی با دوربین موبایل کار سختی بود و حتما می بایست یه دوربین خوب میخریدیم و کلی زمان و انرژی صرف یادگیری برای کار کردن با آن می شد؛ اما با پیشرفت تکنولوژی خوشبختانه، دوربین های موبایل کیفیتش بیشتر شد و عکس های با کیفیت تری میتوانیم بگیریم اما گرفتن یک عکس خوب با دوربین موبایل هم اصول و قواعد خودش را دارد.
همه‌ی افراد می‌توانند با گوشی موبایل عکس بگیرند ولی گرفتن عکسهای مناسب و حرفه ای و خوب با دوربین موبایل به مهارت بیشتری نیاز دارد. گرفتن عکس با موبایل خیلی هم کاره اسونی نیست و فقط با زدن یه کلیک و شات گرفتن عکس خوبی از آب در نمیاد . البته تا زمانی که برخی نکات مهم از قبیل فوکوس، نوردهی، ترکیب‌بندی و ویرایش عکس را رعایت کنید، این کار براتون ساده بنظر میرسه و میتونید لحظات و عکس های خارق العاده و بینظیر ثبت کنید. متأسفانه بیشتر عکس هایی که با دوربین موبایل گرفته می شوند کیفیت خوبی ندارند. یکی از دلایل آن کیفیت پایین بعضی از دوربین ها است ، اما دلیل اصلی آن ضعیف بودن تکنیک و ترفند و مهارت های عکاسی است.
در این ورکشاپ قصد داریم نکته ها و تکنیک های اساسی را معرفی کنیم که هرعکاس باید آن‌ها را بداند و برای عکاسی با دوربین موبایلشون باید آنها را رعایت کنند . اگر به‌ تازگی عکاسی با موبایل را شروع کرده‌اید بهتر است در این ورکشاپ ثبت نام و شرکت کنید تا عکس های زیبا و خارق العاده خلق کنید.

بخشی از دوره بصورت تئوری و بخشی دیگر بصورت عملی در فضای طبیعت اجرا می شود 
با حضور استاد رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور 
و ارائه مدرک حضور در دوره عکاسی گردشگری

بیشتر
نام آموزشگاه:فرهنگ مانا
امکان پرداخت قسطی:ندارد
قیمت دوره:200,000تومان
قابل پرداخت:

200,000 تومان


Remy Sharp
فرهنگ مانا
درباره آموزشگاه:

آموزشگاه فرهنگ مانا

آموزشگاه فنی و حرفه ای فرهنگ مانا در زمینه های آموزش زبان ، آموزش نرم افزار های کامپیوتری ، گردشگری و همچنین رشته صنایع فعالیت میکند.

آدرس کانال تلگرامی زبان: @mana_learning

آدرس کانال تلگرامی  مهندسی صنایع: @mana_industrialengineering

آدرس پیج اینستاگرام زبان: @mana-learning


شماره تماس:

09212307187

بیشتر
ناحیه شهری:منطقه 9
آدرس: ( نمایش آدرس )
تلفن:021884****** ( نمایش شماره تماس )
وب سایت:http://www.farhangmana.com
صفحه آموزشگاه