معرفی بهترین کلاس فوتبال تبریز

معرفی بهترین کلاس فوتبال تبریز

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی لیست بهترین کلاس فوتبال تبریز بپردازیم. شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعدادخود ویا فرزندتان باشید و برای این انتخاب به دنبال بهترین کلاس/باشگاه های سطح شهر تبریز بگردید. ما در نیکارو  بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد. در این مقاله شما را برای انتخاب بهترین مدرسه فوتبال تبریز راهنمایی می کنیم.

کم کردن احساس باخت

گاهی طرفداران وسواسی فوتبال احساس ترس بسیار زیادی از باخت دارند اما وقتی در گروه قرار می‌گیرند. و زمان باخت تنها ناراحتی خودشان و بی‌تفاوتی دیگران را نمی‌بینند، به نوعی با آرامش بیشتری هم بازی را دنبال می‌کنند. و هم با همسرایی درباره غم‌هایشان بر این حس غلبه می‌کنند. غم مشترک حتی بسیاری را به هم پیوند می‌دهد و می‌تواند گروه‌های دوستی را بسازد.

جام‌جهانی و کاهش اورژانس‌های روانی

تاثیر مسابقه‌های جام‌جهانی مستقیم هم ارزیابی شده و آمار نشان داده طی این زمان تعداد افرادی که درخواست اورژانسی برای دیدن روان‌شناس یا مشاور دارند، بسیار پایین می‌آید.

جام‌جهانی و دیدارهای واقعی

در عصر اینترنت که روابط بیشتر روی مجازی پیدا کرده‌اند تا واقعی و رودررو، در زمان برگزاری مسابقه‌ها افراد ترجیح می‌دهند. در کنار دوستان و اعضای خانواده این بازی‌ها را تماشا کنند که این موضوع خود یکی از عوامل موثر در بالا رفتن میزان ارتباطات اجتماعی و در پی آن سلامت روانی افراد است.

معرفی بهترین کلاس فوتبال تبریز
جام‌جهانی و وحشی‌گری‌های قانونی

هرچند گاهی خشونت تماشاچی‌ها و ناتوانی آنها در کنترل احساساتشان منجر به بروز وقایعی تلخ می‌شود. اما حقیقت این است که فضای ورزشگاه‌ها به نوعی کارت سفید به جوان‌ها می‌دهد. تا انرژی و هیجان و خشونت خود را تخلیه کنند. و با خارج شدن از فضای فوتبالی، به افراد آرام‌تری تبدیل شوند. که توانایی کنترل احساسات خودشان را بیشتر از قبل دارند.

جام‌جهانی و هورمون‌ها

تماشای ورزش‌های پرهیجان مثل فوتبال (که البته این روزها والیبال هم به آن اضافه شده) روی ترشح هورمون تستوسترون که تاثیر سازندگی و رشددهندگی دارد. اثر می‌گذارد. و بالا و پایین شدن این هورمون در بدن تماشاچیان فوتبال به قدری است. که آن را با میزان این هورمون در بدن کسانی که واقعا در زمین فوتبال بازی می‌کنند، مقایسه می‌کنند.

بهترین کلاس فوتبال تبریز

در لیست زیر تعدادی از بهترین مدارس فوتبال تبریز را برای شما آورده ایم. هریک از باشگاه های معرفی شده در لیست بهترین مدرسه فوتبال تبریز از اساتید مجرب بهره می‌گیرند و بهترین کلاس فوتبال در تبریز را برگزار می‌کنند. مدارسی که در لیست زیر معرفی شدند، برگزار کننده دوره های تخصصی برای مقاطع سنی مختلف هستند و کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان می‌توانند با ثبت نام در بهترین آکادمی های فوتبال تبریز به طور حرفه ای فوتبال را آموزش ببینند.

مدرسه فوتبال ایده آل

 • مدیریت: آقای محمدی
 • واقع در سالن امام علی

مدرسه فوتبال ایده آل با هدف کشف و پرورش استعداد علاقه مندان به فوتبال و اقدام به برگزاری کلاس های آموزش فوتبال و دروازه بانی برای سنین مختلف نموده است. افراد علاقه مند به این حوزه در ابتدای مسیر بایستی در آزمون های عملی این مدرسه فوتبال شرکت کنند و سپس بسته به مهارتشان در سطوح مناسب ثبت نام می شوند. شایان ذکر میباشد تمامی تست ها، تمرینات و کلاس های این مدرسه فوتبال زیر نظر برترین مربیان به صورت عملی در زمین چمن مشعل انجام می شود. بنابراین اگر شما میخواهید فرزند خود را در کلاس فوتبال ثبت نام کنید و به دنبال بهترین کلاس فوتبال تبریز هستید بدون شک مدرسه فوتبال ایده‌آل بهترین گزینه میباشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

مدرسه فوتبال مهدیه تبریز

 • مدیریت: دکتر رحیمی شیخ
 • واقع در کمربندی آزادی

مدرسه فوتبال مهدیه تبریز با مدیریت آقای دکتر رحیمی شیخ و مربیگری آقایان کریم کارکن مهدی فتح اله زاده ،علی فرضی، حبیبی، عمرانی، برهانیا ،و بهرامیاین در محدوده خیابان آزادی تبریز قرار دارد. این آکادمی فوتبال با مربیان کاربلد و مجرب خود رده های سنی مختلف را استعدادیابی کرده و با جدیدترین متد آموزشی تحت آموزش قرار می دهد. محل تمرین آن زمین چمن ایدم، زمین چمن مصنوعی پرواز و زمین چمن تربیت بدنی تختی می باشد. شعار این آکادمی فوتبال “اخلاق، درس و ورزش” می باشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

آکادمی فوتبال نسل نو

 • واقع در باغشمال

آکادمی فوتبال نسل نو فعالیت خود را زیر نظر موسسه فرهنگی ورزشی فراز نسل آذر در محدوده باغشمال تبریز آغاز کرد. این آکادمی در جهت کشف استعداد فرزندان علاقه مند شما به فوتبال و درخشیدن آنها در میادین داخلی اقدام به برگزاری کلاس های آموزش فوتبال و آموزش دروازه بانی در رده سنی های مختلف زیر نظر مربیان کارآزموده و با تجربه نموده است. افرادی که علاقه مند هستند در کلاس فوتبال شرکت کنند ابتدا بایستی در آزمون عملی آکادمی فوتبال نسل نو شرکت کنند و سپس هر فرد بنا بر مهارت و توانایی اش در سطح مناسب خود ثبت نام می شود. قابل ذکر است بهبود کیفیت برگزاری کلاس ها و موفق شدن افراد در مسیرشان همواره از اصول مهم این آکادمی بوده است و به همین علت این مجموعه جزو بهترین کلاس فوتبال تبریز شناخته می شود و تا کنون توانسته است افراد زیادی را به جامعه ورزش معرفی کند.

مشاهده صفحه آموزشگاه

سایر باشگاه های فوتبال در تبریز

باشگاه های فوتبال معرفی شده دوره های فوتبال مختلفی برگزار می‌کنند. این دوره های فوتبال در سطوح مختلف نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار می‌شود. برای اطلاع از جزئیات هریک از باشگاه فوتبال تبریز کافیست روی نام باشگاه کلیک کنید تا اطلاعات تکمیلی را مشاهده کنید.

دوره های فوتبال در تبریز

اکنون که با باشگاه های فوتبال تبریز آشنا شدید، اگر می‌خواهید از جزئیات دوره ها مثل تعداد جلسات، شهریه، مربیان و اطلاعات دیگر با خبر شوید، روی دکمه مشاده دوره ها در کادر زیر کلیک کنید تا بتوانید دوره‌های فوتبال در تبریز که توسط باشگاه های مختلف برگزار می‌شود را ببینید.

بهترین مدرسه فوتبال کودکان در تبریز

در لیست بهترین مدارس فوتبال تبریز که در بخش قبل برای شما ارائه کردیم، می‌توانید تعدادی از بهترین مدرسه فوتبال کودکان در تبریز را ببینید. در ادامه نیز به مهمترین ویژگی های کلاس فوتبال کودکان و نوجوانان اشاره کرده ایم. تعداد زیادی کلاس فوتبال در کرج وجود دارد که پیدا کردن بهترین گزینه بسیار دشوار است. از این رو ما در نیکارو امکان مقایسه انواع کلاس فوتبال در تبریز را برای شما فراهم کرده ایم. 

ویژگی های بهترین مدارس فوتبال تبریز

یک مدرسه فوتبال خوب در تبریز یا هر شهر دیگر باید مجموعه ای از ویژگی‌ها را دارا باشد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 • بهره گیری از مربیان مجرب و حرفه ای

مربی فوتبال نقش بسزایی در آموزش فوتبال به کودکان دارد. در صورتی مربی، تجربه و سواد کافی نداشته باشد، می‌تواند باعث ناامیدی و دلسردی کودک نسبت به فوتبال شود و آینده درخشان احتمالی او را نابود کند.

البته گاهی والدین صرفا به دنیال سرگرمی هستند و برخی از مدارس فوتبال صرفا برای تفریح و گذراندن وقت کودکان دوره های آموزشی برگزار می‌کنند و آموزش در اولویت آخر است. این موضوع بستگی به شما دارد که آیا صرفا به دنبال پر کردن اوقات فراغت فرزند خود هستید؟ یا می‌خواهید فرزندتان به طور حرفه ای آموزش ببیند.

 • استفاده از روش های علمی و مدرن

آموزش اصولی فوتبال از مهم ترین نکاتی است که باید در مدارس به آن توجه شود. اعتبار مدرسه فوتبال و خدماتی که ارائه می دهد بسیار مهم است. برای آموزش فوتبال مدرسه فوتبالی را انتخاب کنید که در عین رعایت مسائل اخلاقی، دارای امکانات مناسب و به روز باشد و از مربیان با تجربه، با سواد و متعهد استفاده کند.

گاهی اوقات هزینه ای که برای مدارس پرداخت می شود با بازدهی آنها همخوانی ندارد، پس حتما با آگاهی و پرس و جو ثبت نام در مدارس فوتبال تبریز را انجام دهید.

 • سکوی پرتاب به مراتب بالا

بدون شک والدینی که فرزندشان را در مدارس فوتبال ثبت نام می‌کنند،  آرزوهای بسیاری برای پیشرفت و رسیدن آنها به درجه های عالی دارند. از این رو یک مدرسه فوتبال خوب باید این اطمینان را به والدین بدهد که در صورت وجود استعداد و توانایی در کودک، می‌تواند طی چند سال او را به درجات بالا و حرفه ای در فوتبال براند.

 • تضمین سلامت بازیکنان

فوتبال همانند بسیاری از ورزش‌های تیمی دیگر، یک ورزش پر برخورد است و امکان دارد آسیب هایی حین ورزش ایجاد شود. یک آکادمی فوتبال خوب همواره یک پزشک خوب در کنار خود دارد تا در صورت بروز آسیب، بلافاصله وارد عمل شود.

بزرگ ترین دلواپسی والدین سلامتی روحی و جسمی  فرزندان است، از این رو مدرسه فوتبال باید دارای کادر پزشکی حرفه ای و دلسوز باشد تا در صورت بروز مشکل و حادثه به کمک بازیکنان بروند.

 • ارائه گزارش مرتب به والدین

یک مدرسه فوتبال خوب باید در جلسات متعدد و منظم با والدین، آنها در جریان فرآیند پیشرفت فرزندشان قرار دهد، تا والدین بدانند آیا فرزندشان استعداد خوبی دارد یا نه و بتوانند بهتر برای آینده فرزند خود برنامه‌ریزی کنند.

سؤالات متداول

اگر به دنبال ثبت نام در کلاس فوتبال باشید، احتمالا سؤالات مختلفی برایتان پیش می‌آید. در ادامه به پاسخ تعدادی از سؤالات متداول در رابطه با کلاس فوتبال می‌پردازیم. در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، در قسمت دیدگاه ها بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

برای سنجش استعداد کودکان خود می توانید از خدمات تخصصی استعدادسنجی نیکارو بهره ببرید و به صورت تخصصی جواب این سوال را پیدا کنید اما به صورت عمومی، استعداد فوتبال در کودکان نشانه های خاصی دارد که از جمله آن‌ها میتوان به این موارد اشاره کرد: داشتن مهارت حرکتی خوب، سرعت بالا، علاقه زیاد به توپ بازی، احساس راحتی در بازی کردن با توپ، داشتن تفکر سریع، جسارت زیاد در حین بازی، گذراندن اوقات فراغت با توپ بازی.

نیکارو با همکاری متخصصان روانشناسی خدمات استعدادسنجی مهارتی، ورزشی، شغلی و هدایت تحصیلی ارائه می دهد. استعدادسنجی پایه نیکارو به صورت رایگان در خدمت شماست. برای اطلاعات بیشتر و بهره مندی از آنها می توانید اینجا کلیک کنید.

دوره های آموزش فوتبال در بسیاری از مدارس فوتبال برای رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار میشود. رده سنی نونهالان از 4 سال به بالا شروع می‌شود و تا 10-12 سال را در برمیگیرد. برخی باشگاه های فوتبال نیز فوتبال را تنها برای رده های سنی خاصی برگزار می‌کنند. به طور کلی کودکان از 4 سال به بالا میتوانند در کلاس های فوتبال شرکت کنند، اما آموزش در سطوح کاملا ابتدایی انجام می‌شود. آموزش حرفه ای و تخصصی فوتبال معمولا برای 6 یا 7 سال به بالا صورت می‌گیرد.  

شهریه کلاس فوتبال در تبریز بسته به سابقه مدرسه فوتبال، مربیان فوتبال، تعداد جلسات، موقعیت مکانی و عوامل دیگر متغییر است. به طور کلی میتوان گفت شهریه کلاس فوتبال در تبریز از حدود 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است. 

یک مدرسه فوتبال خوب چندین ویژگی دارد: بهره‌مندی از مربیان با سواد و با تجربه، استفاده از روش های علمی و بروز، آماده کردن ورزشکاران برای ورود به تیم های حرفه‌ای، تضمین سلامت بازیکنان و ارائه خدمات پزشکی، برگزاری جلسات مرتب با والدین و ارائه گزارش از روند پیشرفت.

لطفا امتیاز دهید

17 دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین کلاس فوتبال تبریز»

 1. سلام .
  خسته نباشید. مطالبتون خیلی مفید بود ممنون .
  من یه پسر ۱۴ ساله ام که به فوتبال خیلی خیلی علاقه دارم استعداد دارم ولی خجالتی هستم نمی‌دونم چیکار کنم مثلاً جمع که تو مدرسه بازی می کنیم نمی تونم بازی کنم و به نظرتون چیکار کنم و می خواستم بدونم که کدوم مدرسه های فوتبال خوب تویه تبریز پیشنهاد میدید ؟

  1. سلام علیرضای عزیز. تمام مدارس فوتبالی که معرفی شدن کیفیت خوبی دارن. شما با توجه به بودجه ای که مد نظرته، موقعیت مکانی و موارد دیگه ای که واست مهمه میتونی یکیو انتخاب کنی. برای غلبه به خجالت راهی جز مقابله کردن باهاش و حاضر شدن تو جمع نیست. موفق باشی 🙂
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

 2. سلام خسته نباشید میگم به تیم خلی مفید و کمک کننده نیکارو
  ببخشید مزاحم میشم من یک سوالی داشتم
  من الان تقریبا میشه گفت خیلی دوست دارم توی تیم تراکتور باشم ولی اصلا نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم یا زمان دقیق تست هارو پیدا کنم
  میشه لطفا کمک کنید زمان دقیق تست گیری نونهالان ترا کتور رو پیدا کنید ممنون

 3. سلام خسته نباشید میگم به تیم خلی مفید و کمک کننده نیکارو
  ببخشید مزاحم میشم من یک سوالی داشتم
  من الان تقریبا میشه گفت خیلی دوست دارم توی تیم تراکتور باشم ولی اصلا نمیتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم یا زمان دقیق تست هارو پیدا کنم
  میشه لطفا کمک کنید زمان دقیق تست گیری نونهالان ترا کتور رو پیدا کنید
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز. باشگاه‌های برند معمولا متقاضی زیاد دارن و همین موضوع ارتباط گرفتن باهاشونو سخت میکنه. از طریق آدرسی که گذاشتیم حضوری مراجعه کنین، شاد اینطوری کارتون راه بیفته. موفق باشین.
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

 4. با سلام و عرض ادب من ۱۴ سال یا فک کنم ۱۵ سال دارم یه پسرم باید چه کنم تو اذرباجان شرقی ام باید از کجا شروع کنم میخوام بهترین کارم باشم؟

  1. سلام دوست عزیز. مدارس فوتبال معرفی شده همه جزو بهترین ها در شهر تبریز هستن. میتونی یک جلسه از نزدیک بری، بازی و مربی ها رو تماشا کنی و هرکدوم به نظرت بهتر بود برای شروع انتخاب کنی. موفق باشی 🙂
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

 5. سلام من احسان 11 ساله زیاد درمورد خودم توضیح نمیدم من با پاهام حرف میزنم. لطفا یه تیم برام معرفی کنید

  1. سلام احسان عزیز، پسر با استعداد و خفن.
   نیکارو آموزشگاه و باشگاه معرفی میکنه، اما برای معرفی تیم نمیتونیم بهت کمکی کنیم. با باشگاه های معرفی شده تماس بگیر، شرایطشونو بپرس و بعد هر جا خواستی فوتبال حرفه ای رو شروع کن. موفق باشی 🙂
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

 6. سلام من پارسا مهدوی 12 ساله از تبریز در تیم نونهلان ابوذر بازی میکنم میخوام از تیم در بیام برم تراکتور سازی اصلی اما ادرس را نمیدونیم میشه نظر خودتان را بگویید ممنون میشم

 7. یاشار کاظم زاده

  سلام من یه پسر ۸ ساله دارم که خیلی به فوتبال علاقمند هستش قبلا دو جا بردم که یه مدت کار کرد ولی نوع فوتبالشون رو قبول نکردم چون در سطح پایینی بود یه آکادمی یا مدرسه فوتبال میخوام که استعدادش خراب نشه و بتونه خوب رشد کنه مسیرش هم مهمه

  1. سلام و روز بخیر. بهترین کار اینه که با اکادمی های فوتبال مختلف ارتباط بگیرین. تایم تمرین بچه ها حضور پیدا کنین و ببینین مدرسه فوتبال چقدر حرفه ای هست. بر این اساس میتونین بهترین انتخابو داشته باشین.
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

 8. سلام من یکی از روستاهای تبریز مزاحم شدم به کمک نیاز دارم من یک دروازبان فوق العاده از توپ نترس و با استعداد هستم که از کم پولی در روستا حیف میشوم لطفا کمک کنید واقعاا حیف میشوم😔 شماره ۰۹۱۴۶۵۹۶۱۷۸

  1. سلام امیر عزیز.
   با باشگاه هایی که داخل تبریز هست تماس بگیر و برای تست برو. شاید امکان پرداخت اقساطی داشته باشن یا اگر استعدادتو ببینن خودشون بهت کمک کنند.
   ما در نیکارو فقط معرفی آموزشگاه ها رو انجام میدیم.

  2. سلام .
   خسته نباشید. مطالبتون خیلی مفید بود ممنون .
   من یه پسر ۱۴ ساله ام که به فوتبال خیلی خیلی علاقه دارم استعداد دارم ولی خجالتی هستم نمی‌دونم چیکار کنم مثلاً جمع که تو مدرسه بازی می کنیم نمی تونم بازی کنم و به نظرتون چیکار کنم و می خواستم بدونم که کدوم مدرسه های فوتبال خوب تویه تبریز پیشنهاد میدید ؟

   1. سلام امیر عزیز. خوشحالیم که این مطلب واست مفید بوده.
    بهترین کار برای از بین رفتن خجالت اینه که باهاش مواجه بشی. سعی کن از جمع های کوچیک تر شروع کنی، اول همراه با دوستات که به فوتبال علاقه دارن برو و بازی کن. به مرور خجالتت میریزه و میتونی تنهایی هم بازی کنی.
    برای مدرسه فوتبال هم پیشنهادم اینه چند جلسه بری مدارس فوتبال مختلف، بازی ها رو ببینی، مربیا رو هم ارزیابی کنی تا بتونی یه انتخاب درست داشته باشی.
    نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات