campain
بهترین آموزشگاه دولینگو در مشهد

بهترین آموزشگاه های دولینگو در مشهد

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین آموزشگاه های دولینگو در مشهد بپردازیم . تا اگر شما هم نیاز به دریافت این مدرک معتبر دارید بتوانیدبه راحتی موسسه مورد نظر خود را پیدا کرده و در آن اماده ازمون شوید .

آزمون دولینگو چیست؟

آزمون دولینگو Duolingo English test یک آزمون آنلاین جهت سنجش مهارت دانشجویان و دانش آموزان در سطح بین المللی، در زمینه زبان انگلیسی است.

در آزمون زبان دولینگو برخلاف آزمون های رایج از جمله آیلتس و تافل، نیازی به حضور فیزیکی متقاضی در محل آزمون و انجام ثبت نام و رزرو زودهنگام ندارد. این آزمون می تواند در هر زمان و در هر مکانی، متناسب با خواست متقاضی، تنها از طریق دسترسی به یک کامپیوتر، انجام بگیرد.

کل آزمون زبان دولینگو کمتر از یک ساعت به طول می انجامد و نکته جالب دیگر اینکه نتیجه این آزمون در کمتر از ۴۸ ساعت آماده شده و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای می تواند برای تعداد نا محدودی از موسسات و دانشگاه ها به اشتراک گذاشته شود.

بررسی دولینگو به طور کلی

آزمون دولینگو در مقایسه با تافل و آیلتس کمتر شناخته شده است ولی با شیوع کرونا و محدودیت در برگزاری آزمون‌های حضوری، شرکت در این آزمون بسیار مورد توجه قرار گرفت. البته آزمون دولینگو مورد تایید همه دانشگاه‌ها نیست و شما باید درباره این مسئله قبل از آماده شدن برای آزمون از دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارید، مطلع شوید.

آزمون‌های دولینگو محدودیت زمانی ندارند و شما در هر زمانی و در کل روزهای سال می‌توانید در این آزمون‌ها شرکت کنید. اما به علت آنلاین بودن، شرایط برگزاری این آزمون با حساسیت بالایی انجام می‌شود تا تخلفی در آزمون‌ها صورت نپذیرد. اگر شرایط تعریف شده برای شرکت در آزمون رعایت نشود امکان حذف داوطلب به صورت دائم وجود دارد.

برای شرکت در این آزمون باید شرایط لازم برای آزمون را داشته باشید. می‌توانید مدارک مورد نیاز را از سایت مطالعه و آنها را آماده نمایید. آماده کردن محیط مناسب برای آزمون نیز به کسب نتایج بهتر کمک خواهد کرد. زمان این آزمون بر خلاف سایر آزمون‌ها طولانی نیست و حدود یک ساعت زمان نیاز دارید. در این آزمون از متون طولانی برای آزمون استفاده نخواهد شد.

موسسه زبان گستر برای آمادگی در آزمون‌های دولینگو کلاس‌هایی را برگزار می‌کند تا داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون را دارند آماده شوند. ما در این آزمون‌ها شما را برای مراحل مختلف که شامل تقویت مکالمه به زبان انگلیسی، خواندن و گوش دادن است آماده می‌کنیم.

احتمالا اگر تاامروز دنبال گرفتن یک مدرک معتبر از زبان انگلیسی بودید. نام آزمون دولینگو را شنیده اید. این آزمون در بسیاری از کشورهای جهان در مقاطع مختلف دانشگاهی و پیش از دانشگاه مورد قبول قرار گرفته است.

هوش مصنوعی در آزمون دولینگو

احتمالا اگر تا امروز دنبال گرفتن یک مدرک معتبر از زبان انگلیسی بودید. نام آزمون دولینگو را شنیده اید. این آزمون در بسیاری از کشورهای جهان در مقاطع مختلف دانشگاهی و پیش از دانشگاه مورد قبول قرار گرفته است.

تاریخچه دولینگو

بهتر است بدانیم که تا قبل از این دولینگو تنها یک نرم افزار بود که به اموزش زبان انگلیسی به روش ساده میپرداخت. اما بعد از مدتی با توجه به رشد قابل قبولی که در مراجع معتبر انگلیسی از خود نشان داد. کم کم اعتبار یافت و امروز یکی از معتبر ترین ها در بین مدارک بین المللی زبان میباشد.

هوش مصنوعی در آزمون دولینگو

آزمون دولینگو

این ازمون بنا به هوش مصنوعی طراحی شده است. احتمالا با خود میپرسید هوش مصنوعی در آزمون دولینگو چیست ؟

بدین معنا است که با سوالات ابتدایی ازمون میزان توانایی شما در زبان انگلیسی توسط هوش مصنوعی شناسایی شده . و پس از آن روند ازمون مطابق با دانش شما پیش خواهد رفت.

بگذارید برایتان مثالی بزنم تا بهتر متوجه اصل قضیه شوید : برای مثال شما شخصی هستید که در مهارت شنیدار ( Listening ) ضعیف هستید. به محض ورود به بخش شنیداری ازمون با اولین عملکرد شما در پاسخگویی به سوالات , ازمون تغییر خواهدکرد.

شما سوال اول را که سخت است درست پاسخ میدهید و از این پس سوالات سخت تر و سخت تر میشود و این باعث میشود که نمره ازمون شما بهتر و بهتر شود . یا برعکس . شما سوال اول را که سخت است اشتباه پاسخ میدهید. و سوال بعدی از درجه سختی کمتری برخورد میشود. و شما ان را نیز اشتباه پاسخ میدهید و سوال بعدی باز اسان و اسان تر میشود. تا به حدی که برسد که شما بتوانید درست تشحیص داده و آن را درست بزنید و بعد از آن چند مرحله سوالات در همان سطح میماند. و بعد از آن مجدد کمی سخت ترمیشود.

سوالات با سطح متوسط یا همان Intermadiate شروع میشود و بنا به آنچه در بالاتر گفتیم با سطح توانایی شما به سمت Elemntry ( آسانتر) و یا Advance ( دشوارتر ) میرود.

زمان آزمون

همانطور که در مطالب قبل تر پیرامون این آزمون سخن گفتیم . باید بدانید که مدت زمان این آزمون تنها 60 دقیقه است. بله درست متوجه شدید . تنها یک ساعت شما فرصت دارید. تا به سوالات پاسخ دهید و امکان به عقب رفتن در این ازمون وجود ندارد. سوالات در زمان مشخص با رکود کلی ( زمان باقی مانده از کل آزمون ). و رکود به ازای هر سوال ( کرنومتر چند دقیقه برای زمان هر سوال ) نشان داده میشوند. در واقع در این ازمون که کوچک شده ای از آزمون های آیلتس و تافل میباشد. شما علاوه براینکه باید مهارت زبان داشته باشید. بسیار لازم است که مهارت در سرعت عمل خود را تقویت کنید. چرا که این ازمون برای هیچکس نمی ایستد!

توانایی مدیریت زمان در این ازمون بسیار مورد نیاز میباشد. شماباید در حین شنیدن بنویسید. و در موقع دیدن فکر کنید.

بهترین آموزشگاه های دولینگو در مشهد

مقررات برگزاری آزمون

در سایر آزمون های بین المللی که به صورت حضوری و یا در مراکز برگزاری آزمون میباشد. تمامی نکات پیرامون مقررات و جلوگیری از تقلب برای زبان آموزان فراهم شده است. پس از این بابت جای نگرانی وجود ندارد. اما در آزمون دولینگو چون در هر زمان و مکان میتوانید به این ازمون ورود داشته باشید. باید شرایط و ضوابط خاصی را رعایت کنید .

برای مثال شما باید در یک اتاق با نور کافی بنشینید . صدا نباید از طریق هدفون یا هندزفری منتقل شود. حتما درپشت سر خود آینه ای قرار دهید تا در وب کم دوربین نمایش داده شود. که در پشت لپتاپ شما کسی نیست و شما در اتاق تنها هستید. و در مدت زمان آزمون باید گوشهای شما دیده شود. و نباید نشانگر موس از روی صفحه اصلی خارج شود. همچنین زبان اموز باید دقت کند در طول مدت زمان ازمون باید فقط به صفحه مانیتور نگاه کند. حتی اگر یک ثانیه چشم شما از صفحه مانیتور به سمت دیگری منحرف شود. ازمون شما Invalid شده و از ازمون اخراج میشوید.

هزینه ازمون

هزینه این ازمون در مقایسه با سایر ازمون ها بسیار پایین تر است . البته کمتر از ازمون MSRT نیست . ولی نسبت به سایر ازمون های بین المللی ارزان تر و مقرون به صرفه تر میباشد. این آزمون تنها 50 دلار هزینه دارد که حدودا 1.5 میلیون تومان به پول ایران میشود.

تا دیر نشده کشفش کن!

استعدادسنجی معتبر بر پایه علوم شناختی
ویژه ۶ تا ۱۶ سال
*برای مشاوره رایگان فرم رو پر کنین*
اجرا زیر نظر نیکارو، از شرکت های
عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی

برای کارگاه استعدادیابی نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم و اطلاعات کارگاه استعدادیابی کودکان را ارسال می کنیم یا برای ارتباط سریع تر از طریق اینستاگرام و واتس اپ نیکارو با ما در تماس باشید.

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کشف ذهن کشف استعداد

استعدادسنجی معتبر بر پایه علوم شناختی

 ویژه ۶ تا ۱۶ سال

*برای مشاوره رایگان فرم رو پر کنین*
اجرای روند استعدادسنجی اصلی زیر نظر نیکارو، از شرکت های عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی