وبلاگ نیکارو

کلاس کامپیوتر تهران

کلاس کامپیوتر تهران

دپارتمان آموزش کامپیوتر و آی تی متشکل از مهمترین دوره های کاربردی است که در سه زمینه زیر فعال است:

  1. آموزش کامپیوتر که شامل دوره ICDL1 و دوره ICDL2 است و چند مهارت از مجموعه نرم افزاری office که اکسل یکی از مهمترین آنهاست.
  2. دپارتمان آموزش شبکه و سخت افزار که در آن دوره های مرتبط با مدیریت شبکه های کامپیوتری به فراگیران آموزش داده می شود و این دوره ها دارای فرصتهای شغلی بسیار عالی در بازار کار امروز هستند چراکه هر شرکت و یا موسسه ای که بیش از 2 کامپیوتر دارد نیازمند به ارتباط بین کامپیوترهای خود است و از این رو هرچه تعداد سیستمهای کامپیوتری در یک مجموعه بیشتر باشد نقش متخصص سخت افزاری و نرم افزاری در زمینه شبکه بیشتر حس میشود.
  3. دوره های وب و برنامه نویسی
    این دوره با توجه به نیاز تمامی مراکز تجاری، اداری، فرهنگی، آموزشی، ارگانی، دولتی و هر نوع سازمان به داشتن وب سایت خوب و قابل اتکا یکی از فرصتهای طلایی اشتغال در زمینه آی تی است. تقاضا برای داشتن سایت حتی برای اشخاص حقیقی به شدت در حال فزونی است.

شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعداد خود و یا فرزندتان باشید . و برای این انتخاب به دنبال بهترین آموزشگاه های سطح شهر تهران میگردید .

ما در این نیکارو بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید .

به جمع هزاران آموزشگاه ثبت شده در نیکارو بپیوندید

مدرک ICDL یا International Computer Driving License یک مدرک بین‌المللی معتبر  است که توانایی افراد را در مهارت‌های هفتگانه کامپیوتری، تائید می‌کند.

درواقع مدرک ICDL فنی و حرفه ای به‌عنوان یک طرح آموزشی برای کمک به افراد در منزل و محل کار در نظر گرفته‌شده است. این مدرک به کارفرمایان نشان می‌دهد که فرد دارای گواهینامه ICDL، دارای قابلیت‌های تائید شده و به‌روز کامپیوتری می‌باشد.

شرکت در دورهای آموزش آموزشگاه کامپیوتر که در اینجا بهترین آموزشگاه ICDL در تهران را معرفی خواهیم کرد و اخذ مدرک و گواهینامه ICDL بین المللی، به افراد بی‌تجربه در زمینهٔ کامپیوتر کمک می‌کند تا آن‌ها مفاهیم اولیه مهارت‌های کامپیوتری را فرا گرفته و ماهرانه و با اعتماد به‌ نفس از رایانه استفاده کنند. همچنین می توانند در تقاضاهای شغلی خود رزومه‌ای بین‌المللی ارائه دهند.

1- بهترین کلاس فنی و حرفه ای تهران

آموزشگاه فنی و حرفه ای آبی

مشاهده صفحه آموزشگاه


2- بهترین کلاس فنی و حرفه ای تهران

آموزشگاه فنی و حرفه ای سیری

  • توضیحات :
    دوره های کامپیوتر: icdl-شبکه-برنامه نویسی نرم افزار های گرافیک مانند: photshop-illustrator نرم افزار های مهندسی مانند: auto cad و…

مشاهده صفحه آموزشگاه


3- بهترین کلاس فنی و حرفه ای تهران

آموزشگاه فنی و حرفه ای استادی

مشاهده صفحه آموزشگاه

کلاس کامپیوتر تهران


4- بهترین کلاس فنی و حرفه ای تهران

آموزشگاه فنی و حرفه ای نخبگان جوان

مشاهده صفحه آموزشگاه


5- بهترین کلاس فنی و حرفه ای تهران

آموزشگاه فنی و حرفه ای مخترعان ايران

مشاهده صفحه آموزشگاه


6- بهترین کلاس فنی و حرفه ای تهران

آموزشگاه فنی و حرفه ای فردایران

مشاهده صفحه آموزشگاه

برای کسب اطلاعات بیشتر معرفی و ثبت آموزشگاه خود در وب سایت نیکارو با ما در ارتباط باشید .

لینک مرتبط :

کلاس برنامه نویسی کامپیوتر
بهترین کلاس کامپیوتر مشهد
بهترین کلاس فتوشاپ تهران