کلاس تقویتی زیست در مشهد

در این مقاله با موضوع کلاس تقویتی زیست در مشهد با شما هستیم و قصد داریم به بررسی مزایا و فواید این کلاس برای دانش آموزان بپردازیم.

درس زیست

درس زیست شناسی یکی از مهم ترین دروس دوره دبیرستان و جزء درس های کنکوری می باشد. دانش آموزانی که قصد شرکت در کنکور و قبولی در یکی از زیر رشته های پزشکی را داشته باشند باید این درس را به طور کامل مطالعه کرده و مطالب آن را درک کنند. بنابراین پیشرفت در این درس از اهمیت زیادی برخوردار است و باید به آن توجه ویژه داشت. ممکن است برخی از دانش آموزان به دلایل مختلفی این درس را در مدرسه به خوبی یاد نگرفته باشند و نمرات پایینی کسب کنند.

یک راه حل کمک به چنین دانش آموزانی شرکت در کلاس های تقویتی زیست می باشد که تا حد زیادی سطح تحصیلی آن ها را ارتقا خواهد داد. البته این کلاس ها فقط برای دانش آموزان ضعیف نیست و تمام دانش آموزان می توانند برای تقویت مهارت های خود در این درس از کلاس های تقویتی کمک بگیرند تا بتوانند به خوبی خود را برای کنکور آماده کنند.

راحت تر بودن جو کلاس های تقویتی:

جو کلاس های تقویتی نسبت به کلاس های مدرسه راحت تر است. همچنین در این کلاس ها تعداد جمعیت کمتری حضور دارند و شلوغی و سر و صدا وجود ندارد. به همین علت دانش آموزان با سرعت و کیفیت بهتری مطالب ارائه شده را یاد می گیرند و امکان رفع اشکالات تک تک دانش آموزان وجود دارد. این کلاس ها در زمان امتحانات هم برگزار شده و تمام مشکلات دانش آموزان را حل خواهند کرد. در این کلاس ها تمام مطالبی که در کلاس های مدرسه گنگ به نظر می رسید به راحتی قابل فهم و یادگیری می شود.

تمرکز و دقت بالا:

همانطور که گفتیم در کلاس تقویتی زیست تعداد دانش آموزان شرکت کننده کمتر است و به همین علت دانش آموزان با دقت و تمرکز بیشتری به مطالب توجه می کنند.

مدرس می تواند به تک تک شاگردان توجه کافی داشته و وضعیت تمام آن ها را بررسی و ارزیابی کند. همچنین در کلاس های تقویتی زیست به صورت مکرر آزمون هایی از دانش آموزان گرفته می شود و مدرس با بررسی نتایج آزمون، می تواند دانش آموزی که ضعیف تر باشد را شناسایی کرده و یک راه حل مناسب برای آموزش مطالب به او پیدا کند.

مزیت دیگر این آزمون ها این است که دانش آموزان کاملا برای امتحانات مدرسه آماده خواهند بود.

کلاس تقویتی زیست مشهد

نکات تاثیر گذار در برگزاری کلاس تقویتی زیست:

برای تاثیر گذاری بهتر کلاس های تقویتی بهتر است زمان برگزاری کلاس به گونه ای انتخاب شود که تمام دانش آموزان با آن موافق باشند. برگزاری کلاس در ساعات قبل از ناهار که دانش آموزان گرسنه باشند یا ساعاتی از ظهر که همه ی آن ها خواب آلوده هستند اصلا توصیه نمی شود. زیرا در چنین شرایطی دانش آموزان دقت و تمرکز کافی برای یادگیری درس را ندارند و به تدریج از شرکت در کلاس منصرف خواهند شد.

بهتر است قبل از شروع آموزش سطح علمی دانش آموزان شرکت کننده مشخص شود و سپس مدرس مطالب درسی و شیوه تدریس خود را با توجه به سطح علمی آن ها تنظیم نماید.

مدرس باید تلاش کند مطالب را به صورت مفهومی به دانش آموزان آموزش دهد تا هم در امتحانات مدرسه موفق شوند و هم در کنکور عملکرد خوبی داشته باشند.

هزینه کلاس تقویتی زیست:

هزینه ی کلاس های تقویتی با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. برخی از این عوامل عبارتند از:

  1. شهر محل تدریس
  2. سابقه تدریس و میزان تحصیلات مدرس
  3. سطح علمی دانش آموزان
  4. مقطع تحصیلی دانش آموزان
  5. تعداد جلسات مورد نیاز
  6. کنکوری بودن یا نبودن
لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تاثیرگذار ترین هدیه ای که میتونی به فرزندت بدی
اینجاست