campain
معرفی بهترین کلاس موسیقی مشهد

معرفی کلاس های موسیقی مشهد

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین کلاس موسیقی مشهد بپردازیم، اما قبل از آن بیایید کمی با این هنر پرطرفدار آشنا شویم. تا انتها با ما همراه باشید تا شما را با بهترین آموزشگاه موسیقی مشهد آشنا کنیم.

موسیقی چیست؟

در واقع بین هفت هنر اصلی انسان موسیقی در جایگاه اول قرار دارد، البته بعضی نقاشی و طراحی را اول می دانند اما فهرست ها موسیقی را در جایگاه اول قرار داده اند، موسیقی هنر بیان و انتقال احساس از طریق صوت و آوا اسـت، مثل نقاشی کـه انتقال و بیان احساس از طریق کشیدن طرح ها اسـت و یا سینما کـه بیان و انتقال احساس و پیام خاصی از طریق عکسهای می باشد.

موسیقی پدیده ای است که اثر گذاری به جهان درون فرد را هدف اصلی خود قرار میدهد و در آن صوت فضا سازی میکند. عناصر موسیقی غبارتند از ریتم یا ضرب، ملودی یا لحن، هارمونی و هماهنگی، تمبر یا رنگ آمیزی.

تاریخچه زیبایی شناسی در موسیقی

موسیقی یا آهنگ توانایی برانگیختن احساسات را دارد و این امر از بیش از دوهزار سال اسـت کـه در همه ی جای دنیا بـه اثبات رسیده اسـت. اما درک این کـه چگونه چنین احساساتی را در انسان بـه وجود می‌آورد کمی دشوار بنظر می رسد. عده اي از قدیمی ترین نظریه‌هاي غربی هنر را تقلیدی از طبیعت خدا می دانند.

برای انتخاب کلاس موسیقی نیاز به راهنمایی دارید؟ فرم زیر را تکمیل کنید. با شما در ارتباط خواهیم بود.

موسیقی قادر بـه توصیف اشکال و رنگ‌هاي طبیعت نیست، ولی نقش بـه سزایی در تقلید اصوات موجود در عالم دارد. اما این قالب هنری غیرمفهومی و غیر تقلیدی کـه مجموعه‌اي از اصوات نظام یافته‌اسـت بـه نحو معینی تجارب زیبایی شناسانه‌اي فراهم می‌آورد کـه در ابعاد و مراتب مختلف دارای ارزش هستند.

آموزشگاه موسیقی مشهد

بهترین آموزشگاه موسیقی مشهد

در لیست زیر تعدادی از بهترین برگزارکننده های کلاس موسیقی مشهد را به شما معرفی میکنیم. آموزشگاه های موسیقی مشهد که در ادامه معرفی شده اند برگزارکننده دوره های مختلف مثل کلاس سنتور در مشهد، کلاس دف زنی در مشهد، کلاس پیانو در مشهد، کلاس ویولن در مشهد، کلاس تار و سه تار در مشهد، و کلاس گیتار در مشهد هستند. کافی است از طریق شماره تماس های داخل سایت با هریک از این کلاس موسیقی در مشهد تماس بگیرید و شرایطی مثل تعداد جلسات، شهریه یا هزینه کلاس به عنوان مثال هزینه کلاس سنتور در مشهد را بپرسید.

آموزشگاه موسیقی تمنا

 • مدیریت: آقای حسین نثاری
 • توضیحات: آموزشگاه موسیقی تمنا در محدوده ادیب شهر مشهد واقع شده است. این آموزشگاه موسیقی با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. آموزشگاه موسیقی تمنا برگزارکننده کلاس های ویولن، سنتور، پیانو، گیتار و سازهای دیگر میباشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه موسیقی نی داوود

 • مدیریت: آقای امیررضا پیروی
 • توضیحات: آموزشگاه موسیقی نی داوود در محله امامت شهر مشهد واقع شده و با هدف آموزش آکادمیک و حرفه‌ای موسیقی به علاقمندان تاسیس گردیده است. همکاری با اساتید مجرب در حوزه موسیقی کلاسیک و ایرانی برای آموزش صفرتاصد کلیه سازها به بزرگسالان و کودکان و فراهم آوردن بهترین امکانات و محیطی امن و سالم برای یادگیری از افتخارات این مجموعه می باشد. در آموزشگاه موسیقی نی داوود علاوه بر آموزش سازهای ایرانی و جهانی برای تمام سنین، کلاس های آواز سنتی (تصنیف خوانی و ردیف های آوازی)، دوره های تخصصی موسیقی کودک، کلاس های کنکور موسیقی، آهنگسازی، هارمونی، کنترپوآن و … نیز زیر نظر کارشناسان و کارشناسان ارشد موسیقی برگزار می گردد. همچنین برای پیشرفت هنرجویان و کمک به انتخاب ساز آنها، آزمون های استعدادیابی برگزار میکند. همچنین برای تدریس اصولی موسیقی، دوره های تئوری موسیقی شامل دید سرایی، شناخت نت ها، درک ریتم را برگزار میکند.

مشاهده صفحه آموزشگاه

سایر آموزشگاه های موسیقی در مشهد

در جدول زیر به معرفی سایر کلاس موسیقی مشهد همراه با آدرس حدودی می‌پردازیم. با کلیک روی نام هر اموزشگاه موسیقی می‌توانید اطلاعات دقیق‌تر شامل آدرس، شماره تماس، نظرات کاربران و توضیحات مجموعه را مشاهده کنید. آموزشگاه های موسیقی معرفی شده در لیست برگزارکننده کلاس موسیقی برای سازهای مختلف شامل کلاس گیتار، کلاس پیانو، کلاس ویولن، کلاس تار، کلاس سنتور، کلاس سه تار و کلاس سلفژ می‌باشند.

نام آموزشگاه محدوده آدرس
آموزشگاه موسیقی رایم قاسم آباد، فلاحی
آموزشگاه موسیقی درویش خان احمدآباد، طالقانی
آموزشگاه موسیقی نیما سجاد، حامد جنوبی
آموزشگاه موسیقی چاوش آزادشهر، بلوار امامت
آموزشگاه موسیقی اوشیدا قاسم آباد، چهارراه ورزش

اصطلاحات رایج هنر موسیقی

در ادامه تعدادی از اصطلاحات رایج در حوزه موسیقی را شرح می‌دهیم. این اصطلاحات در سطوح ابتدایی و تئوری هریک از آموزشگاه موسیقی مشهد مطرح می‌شود.

تئوری موسیقی

به مجموع قواعد و اصطلاحات نظری موسیقی، تئوری موسیقی گفته می شود.

سلفژ (سرایش)

به طور خلاصه، خواندن و نوشتن نت های موسیقی را سلفژ می نامند. سلفژ برای بالا بردن توانائی حس شنوایی در تشخیص و درک عوامل سازنده موسیقی از قبیل: ریتم ملودی، هارمونی و غیره استفاده می شود.

نظر به اینکه این رشته بالقوه کاربرد فراوانی می تواند داشته باشد. چنانچه استفاده از آن توام با روشی منطقی و سنجیده باشد در آماده سازی هنرجویان طی مراحل مختلف (مبتدی تا مقاطع بالا) نقش موثر خواهد داشت.

وزن خوانی (ریتم خوانی)

به کار بردن صداها و سکوتها با امتداد گوناگون را که از نظر زمان با هم متناسب باشد، وزن خوانی گویند. به عبارت ساده تر، خواندن وزن قطعات موسیقی با همراهی آهنگ را می توان وزن خوانی نامید. برای وزن خوانی یک قطعه به نام نت ها توجهی نمی شود و بیشتر دنباله ی آنها که کششی را مشخص می کند مورد نظر است. در وزن خوانی نام نتها از الفاظی مانند: ۱و۲ یا ۱،۲،۳،۴،۵،۶ استفاده می شود.

نت

نت علامتی است که توسط آن، صداهای موسیقی نوشته و اجرا می گردند.

ضرب

ضرب معیاری برای سنجش زمان است. به عبارت ساده تر اگر بخواهیم هر ضرب را برابر با یک ثانیه در نظر بگیریم، می توان گفت: یک ضرب برابر است با یک ثانیه زمان و یک ثانیه زمان نیز برابر است با یک نت سیاه.

بهترین کلاس‌ موسیقی در مشهد

برای مشاهده برترین کلاس های موسیقی در مشهد روی دکمه زیر کلیک کنید.

فواید یادگیری موسیقی

حال که با تعدادی از بهترین های کلاس موسیقی مشهد آشنا شدید، به فواید این هنر روح بخش می‌پردازیم.

1-با توجه به اینکه یک هنرمند معمولا برای بیان احساسات خود از ساز استفاده میکند کلاس آموزش موسیقی می تواند در کاهش استرس و فشارهای روحی و روانی هنرجویان تاثیرات فوق العاده ای داشته باشد.

2-در یادگیری یک ساز و کلاس  تدریس خصوصی موسیقی  نیاز به تمرکز و توجه میباشد که آموزش موسیقی میتواند به ایجاد تمرکز هنرجو کمک کند.

3-کلاس موسیقی نیاز به نظم و پشتکار فراوان دارد که هنرجو هنگام آموزش موسیقی و برخورد با اساتید بصورت عملی نظم را می آموزد.

4-با توجه به اینکه آموزش موسیقی سمت چپ مغز را فعال میکند یادگیری و شرکت در کلاس موسیقی موجب بهبود حافظه، بهبودعملکرد مغز و بزرگتر شدن قسمت چپ مغز کودکان میشود و در نتیجه حافظه کودکان نسبت به سایرین افزایش پیدا میکند. به خصوص در سازهایی مانند پیانو که نیاز به استفاده از هر دو طرف مغز میباشد.

5-کودکان در هنگام شرکت در گروهها و شرکت در کلاس آموزش موسیقی اعتماد به نفس و مهارت احترام به دیگران و استاد خود را فرا می گیرند و به این ترتیب سریع تر وارد اجتماع شده و نحوه تعامل با دیگران را آموزش میبینند.

6-با توجه به آرام بخش بودن موسیقی و آموزش موسیقی ،کودکان و به خصوص نوجوانان با شرکت در کلاس موسیقی کاهش دلهره و استرس را تجربه خواهند کرد.

7-با توجه به بررسی های انجام شده آموزش موسیقی برای بزرگسالان تا حد بسیار زیادی به بازیابی حافظه و از بین بردن آلزایمر و زوال عقل آنها کمک میکند و شرکت در کلاس موسیقی باعث میشود که در سنین بالا احساس ارزشمندی و توانمند بودن را داشته باشند.

8- آموزش موسیقی به خصوص برای والدین باعث میشود که الگوی بسیار مناسبی برای فرزندان باشد و باعث شود تا فرزندان آنها نیز برای رفتن به کلاس آموزش موسیقی ترغیب و تشویق شوند چرا که صدای موسیقی همواره در گوش آنها طنین انداز بوده و مسئله وراثت در موسیقی نیز از همین امر ناشی میشود.

9-افزایش اعتماد به نفس و از بین رفتن کمرویی از دیگر فواید آموزش موسیقی میباشد زیرا هنرجو با مسلط شدن بر نواختن یک ساز و اجرای آن بین خانواده و دوستان هرگز تبدیل به یک فردخجالتی نخواهد شد. بدین ترتیب کلاس آموزش موسیقی موجب افزایش مهارتهای اجتماعی در او میشود.

10-آموزش ارف کودکان و به طور کلی آموزش موسیقی کودکان خصوصا بصورت گروهی حس مشارکت و همکاری را در کودکان پرورش داده و باعث ایجاد ارتباطات اجتماعی قوی میشود چرا که کودکان در کلاس آموزش موسیقی هماهنگی با یکدیگر و همکاری با گروه را آموزش میبینند.

11-از دیگر فواید آموزش موسیقی و شرکت در کلاس موسیقی جلوگیری از انجام فعالیتهای بی هدف و سرگرمی هایی مانند تلویزیون، موبایل و بازی های کامپیوتری می شود.چون فراگیری موسیقی به اندازه کافی وقت او را برای تمرین و مهارت بیشتر پر خواهد کرد.

12-کودکان معمولا از سن 3سالگی علاقه زیادی به آموزش موسیقی نشان می دهند و ناخودآگاه به اصوات و موسیقی اطراف واکنش نشان میدهند. والدین می توانند با خواندن آواز، استفاده از ساز بلز و اسباب بازیهای ملودی دار، این استعداد و علاقمندی را در کودکان برای یادگیری موسیقی تقویت کنند.

13-کودکان از سن 5سالگی در زمینه آهنگسازی از خود استعداد نشان می دهند. نمونه آن موزارت است که به عنوان بزرگترین موسیقی دان تاریخ اولین قطعه خود را درسن 5 سالگی ساخت و نواخت. لذا این دوره مهمترین زمان برای آموزش کلاس موسیقی می باشد و والدین در این زمان با کمک به او در انتخاب یک ساز میتوانند وی را برای شرکت در کلاس موسیقی ترغیب و تشویق کنند.

14- روانشناسان آموزش موسیقی برای کودکان و بزرگسالان را بسیار مفید دانسته و از نظر آنها شرکت در کلاس آموزش موسیقی موجب افزایش خلاقیت، آموزش احترام به اساتید موسیقی، بالابردن اعتماد به نفس، بهبود حافظه، هماهنگی حرکات و اعضای بدن خصوصا بین دستها و چشمها، افزایش ضریب هوشی و نظم و برنامه ریزی میشود ضمن اینکه به دلیل لطافت و بار احساسی موسیقی کسانی که آموزش موسیقی می بینند معمولا انسانهایی آرام، مهربان، با احساس و صبور هستند و کلاس موسیقی موجب میشود تا از روحیات والاتری نسبت به سایر اعضای جامعه برخوردار شوند.

15-شاید برایتان عجیب باشد که آموزش موسیقی و یادگیری ریاضیات با هم مرتبط هستند. چرا که در یک کلاس آموزش موسیقی خواندن و شمارش ریتمها و نتها و نگه داشتن گامها می تواند در بهبود مهارت ریاضی تاثیر بسزایی داشته باشد. تحقیقات نشان می دهد که هنرجویانی که در نواختن یک ساز موسیقی مسلط می شوند اغلب در ریاضیات نیز تبحر خوبی دارند و با توجه به اینکه ریاضیات جز دروس پایه و کابردی در تمام دروس است بنابراین آموزش موسیقی می تواند به افزایش مهارتهای تحصیلی هنرجو نیز کمک چشمگیری کند.

16-از دیگر فواید شرکت در کلاس موسیقی افزایش حس مسئولیت پذیری است. چرا که هنرجو در هنگام آموزش خود را موظف میداند که برای هر جلسه تمرینات خود را انجام دهد و حضور مستمر و منظم در کلاس داشته باشد و همچنین مسئولیت نگهداری و مراقبت از ساز خود را آموزش می بیند.

17-با توجه به ژانر های مختلف موسیقی مانند موسیقی کلاسیک،پاپ، محلی، سنتی و فولکوریک، قرون وسطی، جز و بلوز و …هنرجوی موسیقی می تواند با فرهنگ و آداب کشورهای مختلف و نحوه خلق آن آشنا شود که این نوع موسیقی به چه دلیل و با توجه به کدام حال و هوا و زمان ساخته شده است.

18- آموزش موسیقی موجب هماهنگی و تقویت دستها، تنفس و سایر حسها می شود چرا که در یک کلاس آموزش موسیقی هنرجو باید به خوبی حرکات دست و چشم خود را تنظیم کند و از طرفی مهارت شنوایی خود را برای نواختن نت درست و شنیدن آن بکار گیرد.

19-کلاس آموزش موسیقی، یادگیری و آموزش موسیقی باعث ایجاد هیجان، شادی و داشتن حسی فوق العاده می شود. شما ظاهر یک هنرمند را می بینید که آرام نشسته و در حال نواختن یک قطعه موسیقی است در حالیکه در ذهن و مغز او جریانی مانند آتش بازی برپاست و تمام ذهن و مغز او درگیر نواختن قطعه است. طبق نظر دکتر والوری عصب شناس دانشگاه مک جیل، ترشح دوپامین در مغز بعد از شنیدن موسیقی به شدت افزایش پیدا می کند که به لحاظ زیست شناسی موجب خوشحالی، وجد و لذت بردن می شود.

20-دکتر اریک راسموسن مدیر گروه آموزش به کودکان معتقد است که رشد فعالیتهای نورونی در مغز کودکانی که آموزش موسیقی دیده اند و یا در یک کلاس آموزش موسیقی شرکت کرده اند بیشتر از دیگران است. بنابراین کودکان ما در یک فرایند آموزش از مغزی فعالتر و ذهنی پویاتر بهره خواهند برد.

انواع ساز در هنر موسیقی

به طور کلی سازها در هنر موسیقی به 4 دسته کلی تقسیم می‌شوند. سازهای کوبه ای، بادی، زهی، و الکترونیک.

1- ساز های کوبه ای

به سازهایی گفته می‌شود که از طریق ضربه، تکان، سایش، خراش و یا هر عمل دیگری که منجر به نوسان شود، تولید صدا می کند.

وظیفهٔ اصلی سازهای کوبه‌ای معمولاً اجرای ضرب (ریتم) در متن آهنگ است ولی توانائی اجرای ملودی را هم دارد. این ساز احتمالاً پس از صدای انسانی قدیمی‌ترین نوع ساز است.  سازهای کوبه‌ای را کلا می‌توان به دو دسته، سازهای کوبه‌ای با کوک معین مثل زیلوفون و سازهای کوبه‌ای با کوک نا معین مثل انواع طبل تقسیم کرد.

وارد آوردن ضربه به وسیله ی دست به طور مستقیم (مثل دف و تنبک) و چه به وسیله ی آلتی دیگه (مثل دهل و نقاره) حاصل می شود.

این سازها به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

الف) سازهای کوبه ای دارای پوست یا پوست صدا (Membranophones)

دسته ای که بر روی آنها، پوست کشیده شده است و با دست یا چوب بر روی پوست کوبیده می شود.

مانند: دف، تنبک، دایره، نقاره، تیمپانی و … .

 • دسته ای که به هر دو سطح بالایی و پایینی آنها پوست کشیده شده و خود ساز به صورت استوانه ای ساخته شده که با دست یا چوب به یک یا هر دو طرف سطوح ساز کوبیده می شود.

مانند: دهل، طبل بزرگ، طبل کوچک، سایترام و … .

ب) سازهای کوبه ای بدون پوست یا خود صدا (Idiophones)

 • دسته ای که ساز در اصل،از دو تکه چوب یا فلز ساخته شده و هر دو به هم کوبیده می شوند.

مانند: سنج، قاشقک، بشقابک و … .

 • دسته ای که به وسیله ی کوبیدن چکش روی تیغه های فلزی، زنگوله و غیره، صداهایی مخصوص و زنگوار تولید می کند.

مانند: ناقوس لوله ای.

2- سازهای بادی یا هوا صداها (aerophones)

سازهای بادی سازهایی هستند که صدا در اثر جریان هوا تولید می شود البته بدون لرزیدن خود ساز. این نو سازها خود به دو نوع تقسیم می شوند:

الف) آزاد (Free): سازهایی هستند که هوای مرتعش  شده در خارج از ساز شکل می گیرد.

ب) غیر آزاد (Non-Free) :سازهایی هستند که هوا در داخل ساز مرتعش می شود. این نوع از سازهای بادی به دو دسته بادی چوبی و بادی برنجی تقسیم می شوند. توجه داشته باشید که سازهای بادی چوبی لزوما از جنس چوب نیست و می توانند از جنس فلز ،عاج و یا حتی شیشه باشند و نیز سازهای بادی برنجی علاوه بر برنج می توانند از جنس نقره ،عاج و شاخ و …باشند.

سازهای بادی چوبی:

سازهایی که از چوب (آبنوس) یا نی خیزران ساخته می شوند.

مانند: نی، سُرنا، فلوت، هوبوا، باسون و … .

سازهای بادی چوبی خود به سه دسته تقسیم میشوند :
سازهای بادی چوبی بی زبانه (بی قمیش )
سازهای بادی چوبی تک زبانه (با قمیش )
سازهای بادی چوبی دو زبانه ( با قمیش)

تولید صدادر این دسته از سازهای موسیقی از طریق برخورد هوا با تیغه هوائی که در بدنه آنها وجود دارد صورت می‌پذیرد. (معمولاً لوله یا مجرای تو خالی هستند که در آن ستونی از هوا یا در اثر دمیدن نوازنده در دهنی (مانند نی) و یا تیغه هوائی مانند فلوت به ارتعاش در می‌آید).

سازهای بادی چوبی زبانه دار به سازهائی گفته می‌شود که تولید صدا در آنها از طریق دمیدن هوا و به حرکت در آمدن و ارتعاشات بخش کوچکی که از جنس نی یا پلاستیک است ( قمیش – زبانه)انجام می‌شود. مانند کلارینت اجرای نت‌های مختلف و تغییر در ارتفاع صدا، با باز و بسته کردن کلیدها یا حفره و سوراخ‌های هوائی (برای بلند وکوتاه کردن طول لوله تشدید کننده) انجام می‌شود.

سازهای بادی برنجی

سازهایی هستند که از جنس مس، برنج یا حتی نقره ساخته شده اند.

مانند: انواع شیپور، ترومپت، ترومبون، ساکسیفون، کُر و …سازهای شاستی دار بادی

دسته ای از سازهای موسیقی که مثل پیانو دارای شستی هستن و تولید صدا یا دمش هوا، به وسیله ی نیروی مکانیکی یا الکتریکی انجام میگیرد. این سازها لوله های متعدد، کوتاه و بلندی دارند و در نتیجه دمیدن هوا در این لوله ها یا زبانه ها صداهای گوناگون و مختلفی تولید می کند.

مانند: اُرگ، آکوردئون، سازدهنی، نی انبان و …

کلاس موسیقی مشهد

3- سازهای زهی یا زه صدا (chordophones)

کوردوفون ها سازهایی هستند صدا در آنها معمولا  از طریق لرزش زه یا سیم ایجاد می شود. در این نوع سازها معمولا لرزش سیم ها توسط یک خرک از جنس چوب یا شاخ و یا استخوان به صفحه رویی ساز (Sound board) منتقل می شود و سپس توسط کاسه ساز تقویت میشود. این نوع سازها بنا بر تکنیک نوازندگی به 3 دسته تقسیم می شوند:

الف) زهی زخمه ای (Plucked)

دسته ای که سیم به واسطه ی زخمه زدن، به وسیله ی انگشت یا مضراب صدا تولید میکنه، مثل: سه تار، تار، رباب، بربط، چنگ، ماندولین و … که در سازهای زهی این دسته رو به نام ((سازهای زهی زخمه ای)) میشناسن.

ب) زهی آرشه ای (َBowing)

دسته ای که صدا به وسیله ی کشیدن آرشه روی سیم تولید میشه. مثل: کمانچه، قیچک، ویولون و … که دسته از سازهای زهی رو به نام ((سازهای زهی آرشه ای)) میشناسن.

ج) زهی ضربه ای یا کوبشی (Striking)

دسته ای که با کوبیدن وسیله ی چکش مانندی روی سیم، تولید صوتی رسا و زیبا میکنه. مثل: سنتور، زیلفون، گلوکن اشپیل، ویبرافون. که این نوع از سازهای زهی رو به نام ((سازهای زهی کوبشی)) میشناسن.

د) زهی شستی دار

پیانو، هارمونیکای شستی دار، کلاوسن و و و … از خانواده ی سازهای زهی هستن که اسمشون به ((سازهای زهی شستی دار)) شهرت داره.

همچنین می توان سازهای زهی را بنابر ساختار آنها به 3 دسته زیر تقسیم نمود:

الف)Lutes : سازهایی که سیم ها در آن به وسیله دسته و کاسه مهار شده اند مانند گیتار و ویولن.

ب)Harps : سازهایی که سیم ها در آن به وسیله یک قاب مهار شده اند مانند چنگ (Harp).

ج)Zithers : سازهایی که در آن سیم ها به بدنه ساز متصل شده اند مانند پیانو ،سنتور و یا قانون.

4- سازهای الکترونیک (electrophones)

در این سازها صدای آن به‌وسیله تقویت‌کننده‌ای الکتریکی تشدید یا تغییر می‌یابد.

مانند: ارگ برقی، ترمین، درام الکتریک، سینتی سایزر، کیبورد، گیتار الکتریک، گیتار بیس، سه تار الکتریک

دنبال کلاس میگردی؟
بهتر نیست قبلش توانمندی‌هات رو بشناسی!؟

سنجش توانایی‌های ذهنی با استفاده از جدیدترین آزمون‌های کامپیوتری و منطبق با استانداردهای جهانی توسط متخصصین روانشناس
*ویژه ۷ تا ۱۸ سال*
*برای مشاوره رایگان فرم را تکمیل کنید*
5/5 - (1 امتیاز)

9 دیدگاه دربارهٔ «معرفی کلاس های موسیقی مشهد»

 1. استاد برای آموزش قانون در مشهد میخواستم. اگه اطلاع دارید لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

  1. با سلام .
   متشکریم که درخواست خودتون رو اینجا با ما در نیکارو مطرح کردید .
   درخواست کلاس قانون برای موسیقی مشهد با نام شما در پشتیبانی ثبت شد .

   لطفا از پایین سمت چپ سایت درخواست کلاس رو با شماره تماس برای ما ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم

   نیکارو
   درجریان بادگیری

 2. من مربی خانم میخوام برای آموزش گیتار یا دف در مشهد .اگر میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

  1. با سلام .
   متشکریم که درخواست خودتون رو اینجا با ما در نیکارو مطرح کردید .
   درخواست کلاس گیتار برای موسیقی مشهد با نام شما در پشتیبانی ثبت شد .

   لطفا از پایین سمت چپ سایت درخواست کلاس رو با شماره تماس برای ما ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم

   نیکارو
   درجریان بادگیری

 3. من اول زنگ زدم چاووش بر نداشتن بعد زنگ زدم نی داوود – چون اون بنرشو که دم در زده دیروز
  سر مسیرم دیدم

  تخفیفش فقط دو جلسه رایگان بود اونم واسه تئوری موسیقی
  قانع نشدم چون سازم نمیدادن

  1. عاطفه حسین زاده

   خوشحال میشیم تجربیات خودتون رو در اختیار نیکارو قرار بدید دوست عزیز .

   آموزشگاه های معرفی شده در بلاگ براساس نظرات کاربران پیشین در سایت و ستاره دار شدن آموزشگاه ها توسط هنرجو هاشون هست .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 
از استعدادیابی تا انتخاب کلاس
 
استعدادیابی بر اساس علوم شناختی
 
*ویژه 7 تا 18 سال*
 
*برای مشاوره رایگان فرم را تکمیل کنید*