باشگاه فوتبال مشهد

بهترین مدرسه فوتبال مشهد

مدرسه فوتبال سایپا

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی لیست بهترین مدرسه فوتبال مشهد بپردازیم. شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعدادخود ویا فرزندتان باشید و برای این انتخاب به دنبال بهترین کلاس/باشگاه های سطح شهر مشهد بگردید. ما در نیکارو  بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد. تا انتها همراه ما باشید.

بازار داغ کلاس فوتبال در فصل تابستان

فصل تابستان که آغاز می‌شود، تنور کلاس‌های آموزشی فوتبال هم حسابی داغ می‌شود؛ حتی داغ‌تر از آفتاب گرم این فصل با تعطیلی مدارس، بسیاری از خانواده‌ها با معضلی به نام پرکردن اوقات‌فراغت فرزندانشان روبه رو می‌شوند و سعی می‌کنند فرزندانشان را در کلاس‌های مختلف ورزشی ثبت‌نام کنند که مدارس فوتبال هم یکی از اولویت‌های خانواده‌ها در این‌ زمینه محسوب می‌شود. به‌ویژه اینکه امروزه در جامعه، تنور رشته فوتبال بسیار داغ است و بسیاری از خانواده‌ها آرزو دارند فرزندشان را در قامت یک فوتبالیست محبوب و البته پول‌دار ببینند، ‌اما واقعیت این است که آیا مدارس فوتبال می‌توانند دراین‌زمینه کاری اساسی انجام دهند یا اینکه باید حتما تبدیل به یک آکادمی‌ شوند.

طی چند سال اخیر شاهد رشد کمی مدارس فوتبال بوده‌ایم. این درحالی است که عملکرد برتر بازیکنان فوتبال در سطوح حرفه‌ای تنها با کشف استعداد و رشد و توسعه توانایی‌های بالقوه بازیکنان در سنین پایه به تکامل می‌رسد. درحقیقت کشف بازیکنان در فوتبال مرحله اول فرایند پرورش است. این فرایند با رشد مهارت‌های ذاتی و اکتسابی بازیکنان در مدارس فوتبال ادامه یافته و با حرفه‌ای‌شدن بازیکنان در باشگاه‌ها تکامل می‌یابد که بسیار حائزاهمیت است؛

موضوعی که گویا درحال‌حاضر به آن کمتر توجه می‌شود،این است که اکثر آن‌ها برخلاف آنچه فیفا بر آن تأکید کرده است که یک آکادمی‌ باشند،در مقطعی کوتاه به فکر آموزش هستند و بعد از آن فوتبالیست‌های تحت‌پوشش خود را رها می‌کنند تا سال بعد از آنکه شاید آن نونهال دوباره به کلاس‌ها بازگردد.

بهترین مدرسه فوتبال مشهد

بهترین مدرسه فوتبال مشهد کجاست؟

اگر برای پر کردن اوقات فراغت و یا حتی برای آموزش فوتبال به طور جدی به دنبال یک باشگاه فوتبال در مشهد هستید، لیست زیر برای شماست. در ادامه تعدادی از بهترین های مدرسه فوتبال مشهد را مشاهده میکنید. 

مدرسه فوتبال سایپا

*مدرسه فوتبال سایپا مشهد

 • مدیریت: آقای زینلی
 • توضیحات: مدرسه فوتبال سایپا در سال 1379 با هدف کشف و پرورش استعدادهای فوتبال شهر مشهد تأسیس شد. مدرسه فوتبال سایپا مشهد تا کنون توانسته مقام‌های بسیار زیادی کسب کند و تنها آکادمی فوتبال مشهد است که تا کنون 2 دفعه توانسته عنوان بهترین مدرسه فوتبال استان خراسان رضوی را کسب کند.
 • سایپا یکی از بهترین مدارس فوتبال در شهر مشهد است که علاوه بر فوتبال آقایان، بنیانگذار فوتبال بانوان نیز می‌باشد. مدرسه فوتبال سایپا مشهد در سالن ورزشی تختی قرار دارد. این مدرسه فوتبال به برگزاری دوره های آموزشی برای رده های سنی مختلف و در سطوح مختلف میپردازد. فوتبال یکی از جذاب ترین ورزش های دنیاست، همین موضوع سبب شده افراد زیادی عاشق این رشته شوند و بسیاری آن را به صورت حرفه ای دنبال کنند. آموزش فوتبال از مبتدی تا پیشرفته برای هر رده ی سنی سبب می شود فرد با موفقیت در تست ها و آزمون ها شرکت کند و به موفقیت برسد. امروزه مدارس فوتبال و کلاس های زیادی آموزش فوتبال را انجام می دهند که برای سنین مختلف متفاوت است و آموزش ها از مبتدی تا حرفه ای صورت می گیرد.
  • واقع در میدان شهدا مشهد، سالن تختی
  • شروع فعالیت از دهه هفتاد
  • یکی از معتبرترین مدارس فوتبال در مشهد
  • برگزاری دوره های آموزشی برای رده های سنی مختلف
  • برگزار کننده دوره های تخصصی برای هر سطح از مهارت، از مبتدی تا پیشرفته و حرفه ای
  • با نظارت ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان سایپا
  • برخی از بازیکنان پرورش یافته در تیم‌های پایه سایپا توانستند به سطح اول فوتبال کشور برسند

مشاهده صفحه آموزشگاه

-مدرسه فوتبال آتورینا

 • توضیحات: مدرسه فوتبال آتورینا یکی از بهترین مدارس فوتبال در شهر مشهد است که در محله پیروزی قرار دارد. این مدرسه فوتبال در سطوح و رده های سنی مختلف دروه‌های آموزش فوتبال برگزار می‌کند و یکی از حرفه‌ای ترین مدارس فوتبال در شهر مشهد می‌باشد. فوتبال یکی از جذاب ترین ورزش های دنیاست، همین موضوع سبب شده افراد زیادی عاشق این رشته شوند و بسیاری آن را به صورت حرفه ای دنبال کنند. آموزش فوتبال از مبتدی تا پیشرفته برای هر رده ی سنی سبب می شود فرد با موفقیت در تست ها و آزمون ها شرکت کند و به موفقیت برسد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

آکادمی فوتبال خداداد عزیزی

 • توضیحات: آکادمی فوتبال خداداد عزیزی با نام مدرسه فوتبال خداداد عزیزی در مشهد یا پدیده نیز شناخته می‌شود. شما می‌توانید با ثبت نام مدرسه فوتبال پدیده مشهد به طور حرفه ای آموزش ببینید.

مشاهده صفحه آموزشگاه

سایر باشگاه های فوتبال در مشهد

در جدول زیر به معرفی تعدادی دیگر از باشگاه های فوتبال مشهد میپردازیم. شهریه مدارس فوتبال مشهد از حدود 500 هزار تومان شروع می‌شود و تا 2 میلیون تومان متغیر است. برخی مدارس فوتبال شهریه را برای یک ماه و برخی دیگر به صورت فصلی دریافت می‌کنند. همچنین بسیاری از مدارس فوتبال مشهد امکان تقسیط شهریه را برای شما عزیزان فراهم می‌کنند. برای اطلاع از جزئیات هریک از باشگاه فوتبال مشهد کافیست روی نام باشگاه کلیک کنید تا اطلاعات تکمیلی را مشاهده کنید.
نام آموزشگاهمحدوده آدرس
باشگاه فوتبال خانه تندرستی (خاتم)بلوار پیروزی
باشگاه فوتبال ایلون پلاسقاسم آباد، فلاحی، دانشجو
باشگاه فوتبال مدائنمیدان نمایشگاه، بلوار میثاق
آکادمی فوتبال و فوتسال میعادقاسم آباد، سالن کارگران و زمین شهید شوشتری
مدرسه فوتبال حرفه ای شادمهر خراسانبلوار امامت
مدرسه فوتبال شهرداری مشهدامامت، زمین چمن پارک ملت
مدرسه فوتبال پارسهمیدان سعدآباد، ورزشگاه تختی
هیئت فوتبال خراسانمطهری جنوبی، استادیوم تختی
مدرسه فوتبال ابومسلم ثامنمیدان تختی
مدرسه فوتبال پیکان مشهدبلوار دانش آموز
مدرسه فوتبال سرخپوشان حرفه ایصیاد شیرازی، مجموعه ورزشی 15 خرداد
مدرسه فوتبال پدیدهامام خمینی
مدرسه فوتبال پرسپولیسخیابان آبکوه، میدان تختی
مدرسه فوتبال استقلالمیدان سعدآباد
باشگاه فوتبال ستاره ساززمین چمن شهید شوشتری
مدرسه فوتبال پیروزیقاسم آباد
مدرسه فوتبال سرخپوشانطلاب

دوره های فوتبال در مشهد

باشگاه های فوتبال معرفی شده دوره های فوتبال مختلفی برگزار می‌کنند. این دوره های فوتبال در سطوح مختلف نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار می‌شود. همچنین برخی از مدارس فوتبال مشهد مانند مدرسه فوتبال سایپا، دوره فوتبال ویژه بانوان نیز برگزار می‌کنند، اما مدارس فوتبال دخترانه مشهد در مقایسه با مدارس فوتبال پسرانه تعداد محدودتری دارند.

بهترین کلاس‌های فوتبال در مشهد

برای مشاهده برترین کلاس های فوتبال در مشهد روی دکمه زیر کلیک کنید.

ویژگی های بهترین باشگاه فوتبال مشهد

حلقه مفقوده مدرسه فوتبال در مشهد این است که آن‌ها باید شرایط آکادمی‌ فوتبال را داشته باشند که بیشتر آن‌ها ندارند. شما ببینید در کشورهایی که فوتبالشان در حال پیشرفت است، آکادمی‌های فوتبال شرایط ویژه‌ای را دارند که افراد تحت آموزش خود را به‌مدت طولانی در اختیار دارند و برای هر روز آن‌ها برنامه‌ریزی خاصی دارند. به عبارت دیگر هنگامی که فرد ثبت‌نام می‌شود، همه ساعتش در اختیار آکادمی است و آکادمی‌ هم برای آن برنامه‌ریزی دارد.

فرد صبح به مدرسه می‌رود، در کنار آن کار‌های شخصی‌اش را انجام می‌دهد و البته بخشی از ساعت هرروزه‌اش نیز به آموزش فوتبال یا هر رشته دیگری می‌پردازد. این البته برای باشگاه بزرگ و حرفه‌ای به این شکل است، یعنی وقتی بازیکنی در رده سنی بزرگسال در تیم شهرش حضور دارد، وقتی به عقبه‌اش نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که از رده سنی نونهال تا بزرگسال همه را در آکادمی‌ فوتبال باشگاهش گذرانده و آکادمی‌ نیز بعد از سرمایه‌گذاری می‌تواند از آن بازیکن درآمدزایی کند؛

باشگاه فوتبال در مشهد

چیزی که امروز در باشگاه‌های به‌اصطلاح حرفه‌ای فوتبال ما کمتر جریان دارد. یعنی شاید همه باشگاه‌های ما تیم‌های پایه داشته باشند، اما این تیم‌ها فقط به‌صورت اسمی‌ تشکیل شده‌اند.
شرایط برقراری و راه اندازی یک آکادمی در حال حاظر از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تعریف شده و تنها باشگاه هائی که توانائی برقرراری این الزامالت را داشته باشند میتوانند مجوز لازم را کسب نمایند . به عبارت دیگر در حال حاضر کشف و جذب استعدادهای برتر به عهده باشگاه ها و هیئتهای فوتبال استان و شهرستان گذاشته شده تا مدیریت این امر در اختیار گروه های واجد شرایط باشد.

کلاس های فوتبال تابستانی مشهد

در لیست زیر میتوانید تعدادی از دوره های فوتبال مشهد که توسط مدارس فوتبال خوب برگزار می‌شود را مشاهده کنید:

کلاس فوتبال سایپا
کلاس فوتبال آتورینا
کلاس فوتبال خداداد
کلاس فوتبال مدائن

مدیریت و برنامه ریزی برای پیشرفت ورزشی بازیکنان مستعد هر رشته کاری بسیار دشوار و پیچیده میباشد که نیازمند صبر و ممارست بسیار در تمرینات میباشد ، برای همین از تمامی خانواده ها و مسئولین محترم آکادمیها و موسسات آموزشی درخواست میشود تمام توجه خود را به این امر معطوف داشته و شرایط رشد استعدادهای برتر کشورمان را در مسیر صحیح و با مطالعه قبلی قرار دهند.

سؤالات متداول

اگر به دنبال ثبت نام در کلاس فوتبال باشید، احتمالا سؤالات مختلفی برایتان پیش می‌آید. در ادامه به پاسخ تعدادی از سؤالات متداول در رابطه با کلاس فوتبال می‌پردازیم. در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، در قسمت دیدگاه ها بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

استعداد فوتبال در کودکان نشانه های خاصی دارد که از جمله آن‌ها میتوان به این موارد اشاره کرد: داشتن مهارت حرکتی خوب، سرعت بالا، علاقه زیاد به توپ بازی، احساس راحتی در بازی کردن با توپ، داشتن تفکر سریع، جسارت زیاد در حین بازی، گذراندن اوقات فراغت با توپ بازی.

دوره های آموزش فوتبال در بسیاری از مدارس فوتبال برای رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار میشود. رده سنی نونهالان از 4 سال به بالا شروع می‌شود و تا 10-12 سال را در برمیگیرد. برخی باشگاه های فوتبال نیز فوتبال را تنها برای رده های سنی خاصی برگزار می‌کنند. به طور کلی کودکان از 4 سال به بالا میتوانند در کلاس های فوتبال شرکت کنند، اما آموزش در سطوح کاملا ابتدایی انجام می‌شود. آموزش حرفه ای و تخصصی فوتبال معمولا برای 6 یا 7 سال به بالا صورت می‌گیرد.  

شهریه کلاس فوتبال در مشهد بسته به سابقه مدرسه فوتبال، مربیان فوتبال، تعداد جلسات، موقعیت مکانی و عوامل دیگر متغییر است. به طور کلی میتوان گفت شهریه کلاس فوتبال در مشهد از حدود 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است. 

اکثر مدارس فوتبال مشهد تنها برای پسران کلاس فوتبال برگزار می‌کنند. با این حال برخی از باشگاه های فوتبال به آموزش فوتبال برای دختران نیز میپردازند. از جمله مدارس فوتبال دخترانه مشهد میتوان به مدرسه فوتبال سایپا اشاره کرد که بنیانگذار فوتبال بانوان در مشهد می‌باشد.

یک مدرسه فوتبال خوب چندین ویژگی دارد: بهره‌مندی از مربیان با سواد و با تجربه، استفاده از روش های علمی و بروز، آماده کردن ورزشکاران برای ورود به تیم های حرفه‌ای، تضمین سلامت بازیکنان و ارائه خدمات پزشکی، برگزاری جلسات مرتب با والدین و ارائه گزارش از روند پیشرفت.

برای کلاس فوتبال نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم.

4.7/5 - (57 امتیاز)

15 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مدرسه فوتبال مشهد»

 1. سلام من ۱۳ سالمه به فوتبال علاقه زیادی دارم ولی تو شهرمون امکانات نیست یک کلاس فوتبال می‌خوام که حرفه‌ای بهم یاد بده میشه راهنمایی کنید لطفا

  1. سلام سجاد عزیز. لطفا درخواستتو از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کن، همکارای پشتیبانی باهات ارتباط میگیرن و راهنماییت میکنن. موفق باشی 🙂
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

 2. ماهان مرادی

  من فوتبال بازی میکنم خیلی به فوتبال علاقه دارم قد ۱۶۵ و ۱۳ سالمه قدرت بدنی خوبی و سرعت خوبی دارم بازیکن تاکتیکی و تکنیکی هستم سابقه ی حضور در سالن هم دارم و میتونم توی زمین کار های عجیبی انجام بدم و روپا هم اروپا میزنم

 3. ماهان مرادی

  سلام ماهان هستم ۱۳ سالمه فوتبال بازی میکنم فوتبالم هم خوبه پستم هم حمله است وینگر بازی میکنم پای تخصصی هم راست هستش و وزنم هم برای فوتبال خیلی مناسب هستش سابقه ی بازی کردن در سالن هم دارم و روپاهم خیلی خوب میزنم دوپا روپا میزنم

 4. سلام من دنبال یه تیم خوب که لیگ استان یا کشوری داشته باشه میگردم و سابقه لیگ هم دارم و تست هم میدم
  متولد 1385
  قد 166
  پای تخصصی راست
  شماره:0910 370 1451

 5. جواد احمدی

  سلام.خسته نباشید من برای ثبت نام باید چیکار کنم سن:16 وعلاقه شدیدی به فوتبال دارم

  1. درخواست کلاس را از طریق دکمه “درخواست کلاس ” برای ما ثبت کنید تا به موسسه ارجاع داده شوید.

   نیکارو
   درجریان یادگیری

 6. محمد رضا گلی

  سلام من میخوام به صورت باشگاهی فوتبال بازی کنم تعریف نمیکنم اما فوتبالم خیلی خوبه تو پست هافبک هجومی و دفاعی میتونم بازی کنم 17 سالمه به دلیل اینکه از شرایط مسابقه دور بودم اضافه وزن دارم اما کم میکنم وزنمو باشگاهی هست که منو بخاد یا علی

  1. سلام محمدرضا عزیز
   لطفا درخواست خودت رو از طریق دکمه “درخواست کلاسی دارید” برای ما ثبت کن – تا بتونیم شما رو به نزدیک ترین و بهترین باشگاه ورزشی که در زمینه فوتبال فعالیت میکنه – ارجاع بدیم.

   نیکارو – درجریان یادگیری

 7. سلام لطفا باشگاه و آکادمی فوتبال حرفه ای البرز خراسان رضوی رو هم محبت کنید بزارید:

  1. عاطفه حسین زاده

   سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز .
   به زودی دوستان ما با شما تماس میگیرند .
   نیکارو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 روز مانده تا کارگاه والد آینده نگر
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
بزن بریم

زودتر کشفش کن !

استعدادسنجی ویژه ۶ تا ۱۲ سال