campain
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری شیراز

معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری شیراز

در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری شیراز بپردازیم، اما قبل از آن بیایید کمی با این هنر آشنا شویم. تا انتها با ما همراه باشید.

تمام افرادی که می‌ خواهند کار خود را به عنوان آرایشگری شروع کنند و جایگاه خوبی در میان مشتریان کسب کنند، باید دوره‌ هایی را بگذرانند. به واسطه گذراندن دوره های اموزش آرایشگری، هنرجویان مدرک معتبر دریافت می‌کنند و می‌توانند مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی بگیرند. در این مقاله بهترین آموزشگاه های آرایشگری شیراز را به شما معرفی می کنیم تا اولین قدم خود برای ورود به این حرفه را، حرفه ای بردارید و اصولی پیش بروید.

اهمیت شرکت در کلاس گریم و آرایشگری

هنرجویانی که اصول خدمات آرایشی و بهداشتی را از صفر تا صد یاد می‌گیرند، می‌توانند بر اساس سلیقه مشتریان مختلف به طور حرفه ای کار کنند و نظر مشتریان را جلب کنند.  در دوره های مختلف آموزشگاه های آرایشگری در شیراز شما یاد می‌گیرید که چه مواد و تجهیزاتی را برای چه نوع پوست و آب و هوایی استفاده کنید. همچنین با مدرک دریافتی خود  می ‌توانید در هر کجا که می ‌خواهید استخدام شده و شروع به کار کنید. حتی می‌توانید سالن زیبایی خود را تاسیس کرده و خدمات مد نظر تان را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید و در اختیار مشتریان قرار دهید.

شغل آرایشگری، حرفه ای است که نیازی به تحصیلات آکادمیک ندارد و در حال حاضر یکی از مشاغل پردرآمد محسوب می شود؛ همین امر باعث شده است که بسیاری از مردم به دنبال راه اندازی آرایشگاه باشند. اما یک آرایشگر زمانی می تواند درآمد بالایی داشته باشد که مهارت کافی در زمینه آرایشگری کسب کرده باشد تا بتواند رضایت مشتریان را جلب کند.

شناخت انواع گریم

گریم را از لحاظ تکنیک های اجرایی کردن آن می توان در دو نوع سینمایی و عروس دسته بندی کرد که در ادامه به شرح کامل هر یک خواهیم پرداخت:

گریم سینمایی

این نوع گریم به معنای ایجاد تغییری در چهره و اعضای بدن است تا چهره شخص به چهره ای که مورد نظر است، تبدیل شود. گریم سینمایی خود به دسته های مختلفی تقسیم می شود. به طور مثال، اگر بحص چهره پردازی ساده در میان باشد، گریمور باید کار خود را به نحوی پیاده سازی کند که تغییری در چارچوب اصلی صورت بروز نیابد.

گریم بر اساس نقش مورد نظر است که ظاهر بازیگر با نقش وی همگام سازی می شود.

گریم عروس

گریم عروس به استفاده از تکنیک های فون و فن حرفه ای برای آرایش صورت گفته می شود که تغییر ظاهر به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.

برای اعمال یک گریم تخصصی عروس، لازم است که موارد مهمی همچون شینیون مو و گریم تخصصی صورت پیاده سازی شود.
آرایش و مدل مو یکی از مراحل مهم گریم تخصصی عروس است. مدل مو تاثیر به سزایی در زیبایی هر چه بیشتر عروس دارد. گریم تخصصی صورت نیز با توجه به توع و حالت های مختلف صورت، بررسی و اعمال می شود.

گاهی صورت عروس دارای عیوبی باشد که با استفاده از تکنیک های هایلایت و لولایت قابل برطرف سازی می باشد.

معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری شیراز

بهترین کلاس گریم و آرایشگری شیراز

اساسا کلمه خوب یا بهترین از دید هر کس متفاوت است، اما همانطور که ابتدا گفتیم آموزشگاه های آرایشگری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش حوزه های مختلف گریم و آرایشگری و زیبایی هستند. در لیست زیر تعدادی از بهترین کلاس آرایشگری شیراز را مشاهده میکنید. ما در نیکارو بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد.

آموزشگاه زیبایی ایرانا

  • واقع در چهارراه شریف آباد

دوره آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه زیبایی ایرانا معمولا شامل انواع آرایش ها و گریم صورت بزرگسالان و کودکان می شود. در این دوره ها انواع خودآرایی ها، آرایش عروس، آموزش گریم های بازیگری، آرایش و گریم کودکان است. آموزش گریم و میکاپ حرفه ای معمولا جزو دوره های پرطرفدار است و در این دوره ها به هنرجو آموزش می بیند که صورت مدل را از لحاظ هندسی بررسی کند و گریم متناسب با آن را روی صورتش پیاده سازی کند. آموزش شینیون حرفه ای در این دوره ها به هنرجو انواع مدل های مو، بافت و شینیون عروس آموزش داده می شود. برای یادگیری این دوره ها باید به کار با مو علاقمند و در این کار استعداد داشت.

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زیبایی آی رخ

  • واقع در صدرا، فاز یک

دوره آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه زیبایی آی رخ معمولا شامل انواع آرایش ها و گریم صورت بزرگسالان و کودکان می شود. در این دوره ها انواع خودآرایی ها، آرایش عروس، آموزش گریم های بازیگری، آرایش و گریم کودکان است. آموزش گریم و میکاپ حرفه ای معمولا جزو دوره های پرطرفدار است و در این دوره ها به هنرجو آموزش می بیند که صورت مدل را از لحاظ هندسی بررسی کند و گریم متناسب با آن را روی صورتش پیاده سازی کند. آموزش شینیون حرفه ای در این دوره ها به هنرجو انواع مدل های مو، بافت و شینیون عروس آموزش داده می شود. برای یادگیری این دوره ها باید به کار با مو علاقمند و در این کار استعداد داشت.

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زیبایی دريا

  • واقع در کوی زهرا

دوره آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه زیبایی دریا معمولا شامل انواع آرایش ها و گریم صورت بزرگسالان و کودکان می شود. در این دوره ها انواع خودآرایی ها، آرایش عروس، آموزش گریم های بازیگری، آرایش و گریم کودکان است. آموزش گریم و میکاپ حرفه ای معمولا جزو دوره های پرطرفدار است و در این دوره ها به هنرجو آموزش می بیند که صورت مدل را از لحاظ هندسی بررسی کند و گریم متناسب با آن را روی صورتش پیاده سازی کند. آموزش شینیون حرفه ای در این دوره ها به هنرجو انواع مدل های مو، بافت و شینیون عروس آموزش داده می شود. برای یادگیری این دوره ها باید به کار با مو علاقمند و در این کار استعداد داشت.

مشاهده صفحه آموزشگاه


سایر آموزشگاه های گریم و آرایشگری در شیراز

در جدول زیر به معرفی سایر کلاس آرایشگری شیراز همراه با آدرس حدودی می‌پردازیم. با کلیک روی نام هر اموزشگاه آرایشگری می‌توانید اطلاعات دقیق‌تر شامل آدرس، شماره تماس، نظرات کاربران و توضیحات مجموعه را مشاهده کنید.

دوره های آرایشگری در شیراز

اکنون که با آموزشگاه‌های آرایشگری در شیراز آشنا شدید، اگر می‌خواهید از جزئیات دوره ها مثل تعداد جلسات، شهریه، مدرس و اطلاعات دیگر با خبر شوید، روی دکمه مشاده دوره ها در کادر زیر کلیک کنید تا بتوانید دوره‌های گریم و آرایشگری در شهر شیراز که توسط آموزشگاه های مختلف برگزار می‌شود را ببینید.

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری 

به طور کلی می­توان معیارهای زیر را برای تعریف و یا انتخاب بهترین آموزشگاه ­های آرایشگری شیراز در نظر گرفت:

  • یک آموزشگاه خوب باید اساتید مجرب و حرفه ای در اختیار داشته باشد. اگر میخواهید بهترین آموزشگاه آرایشگری را پیدا کنید، اول از همه درباره اساتید آن تحقیق کنید.
  • آموزشگاه خوب باید دارای امکانات و تجهیزات مناسب باشد. آموزشگاه ­های آرایشگری که دارای کلاس ­های مجهز و امکانات بالاتر آموزشی هستند، می­توانند با قدرت بیشتری با سایر آموزشگاه­ ها رقابت کنند و آموزشی عالی و کامل را ارائه سازند.
  • مدرک ارائه شده توسط اموزشگاه اهمیت دارد. اگر می­خواهید با مدرک آرایشگری خود کار کنید و پیشرفت داشته باشید، اعتبار مدرک اعطایی توسط آموزشگاه ­های آرایشگری را در نظر گرفته و بعداً اقدام به انتخاب کلاس آرایشگری و ثبت نام نمایید.
  • آموزشگاهی را انتخاب کنید که تکنیک­ ها و مهارت ­های متنوع آموزش دهد. یک آرایشگر موفق باید به تمام مهارت ­ها و تکنیک­ های آرایشگری اشراف داشته باشد. پس برای آموزش دیدن آموزشگاهی را انتخاب کنید که این مهارت ­ها را به طور کامل و با تنوع بالا ارائه کند.
  • مناسب با بودجه خود بهترین آموزشگاه را انتخاب کنید. بدون شک هزینه آموزش در آموزشگاه ­های آرایشگری منوط به امکانات آموزشگاه، مهارت اساتید و فاکتورهای متنوع دیگر است. پس متناسب با بودجه خود انتخاب کنید.

  • درباره نظرات دیگران جستجو کنید. نیکارو بستری فراهم کرده تا شما بتوانید از نظرات افرادی که قبلاً از خدمات آموزشگاه ­های آرایشگری شیراز استفاده کرده اند، آگاه شوید. کافیست در انتهای صفحه آموزشگاه به بخش نظرات کاربران مراجعه کنید.

سؤالات متداول

اگر به دنبال یادگیری بازیگری باشید، احتمالا سؤالات زیادی در ذهنتان دارید. در ادامه به پاسخ تعدادی از سؤالات متداول در رابطه با کلاس گریم و آرایشگری می‌پردازیم. در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، در قسمت دیدگاه ها بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

حرفه آرایشگری بازار کار خوبی دارد و شروع کار کردن در آن، چندان پیچیده نیست. اگر سرمایه لازم برای تاسیس آرایشگاه را داشته باشید باید مراحلی را برای اخذ مجوز کسب و کار طی کنید و سپس به طور قانونی نسبت به تاسیس آرایشگاه اقدام کنید. علاوه بر آن می توانید با یک دوست شریک شوید و آرایشگاه خودتان را راه اندازی کنید. در غیر این صورت باید در یک آرایشگاه دیگر کار کنید و طبق توافقی که با صاحب کار خود می‌کنید به صورت درصدی یا حقوق ثابت کسب درآمد کنید.

درآمد شغل آرایشگری به طور میانگین می تواند از بازه 7 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان متغیر باشد. البته این امر کاملا به میان حرفه ای بودن و مهارت آرایشگر بستگی دارد. اما لازم به ذکر است که درآمد شغل آرایشگری برای خانم ها و آقایان نیز متفاوت است.

درآمد شغل آرایشگری زنانه در ایران نسبت به سایر درآمد شغل آرایشگری مردانه در ایران بالاتر است. آن هم به این دلیل است که در آرایشگاه های زنانه، خدمات متفاوت و به نسبت بیشتری ارائه می شود. به طور میانگین درآمد شغل آرایشگری زنانه در ایران را می توانیم از 12 میلیون تا 50 میلیون تومان تخمین بزنیم. البته ناگفته نماند که این رقم ها می تواند بسیار بالاتر و یا پایین تر نیز متغیر باشد.

گریم روشی  برای متعادل سازی صورت می باشد و از ماندگاری بالایی برخوردار است. گریم کاملاً برعکس آرایش می باشد. زیرا بعد از گریم کردن، صورت با گذشت زمان  زیباتر به نظر می رسد ولی آرایش بعد از مدتی  زیبایی بالایی ندارد و از بین می رود.گریم سینمایی و گریم عروس با دیگر گریم ها فرق دارد زیرا نمی‌ توانیم هر مدل گریمی که بلدیم روی فرد پیاده کنیم. هر شخصی، گریم  مخصوص صورت خودش را دارد  و بر اساس صورت تان باید تشخیص دهیم که چه نوع گریمی  مناسب شماست .

تکنیک های آرایشگری و انتخاب و مدیریت کار دشوار است، برای تبدیل شدن به یک آرایشگر خوب ، تمرین و سختکوشی زیادی لازم است. مطمئن باشید که برای انجام این کار آماده هستید

دارندگان سالن های زیبایی می توانند دو نوع درآمد زایی دارند یکی از ارائه کار به طور مستقیم به مشتریانو دیگری اینکه  یک صاحب سالن زیبایی میتواند با اجاره فضای سالن را به آرایشگران حرفه ای، درآمد بیشتری کسب می کند ، مشروط بر اینکه آرایشگرانی که این مکان را اجاره می دهند مشتری کافی داشته باشند.

پاسخ این سوال بسته به آموزشگاه منتخب شما می تواند متفاوت باشد. بعضی آموزشگاه های آرایشگری شهریه دوره های خود را قسط بندی می کنند تا هنرجویان با راحتی بیشتری بتوانند در کلاس ها شرکت کنند، پس برای رسیدن به پاسخ این سوال بهتر است آن را از آموزشگاهی که انتخاب کرده اید پیگیری کنید.

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس نقاشی شیراز
معرفی بهترین کلاس خیاطی شیراز
معرفی بهترین کلاس کامپیوتر شیراز
معرفی بهترین کلاس آشپزی شیراز
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی شیراز
معرفی بهترین کلاس فرانسه شیراز
معرفی بهترین کلاس عربی شیراز
معرفی بهترین کلاس کنکورشیراز
معرفی بهترین کلاس حسابداری شیراز
معرفی بهترین کلاس قرآن شیراز
معرفی بهترین کلاس بازیگری شیراز
معرفی بهترین کلاس سوارکاری شیراز
معرفی بهترین باشگاه تنیس شیراز
معرفی بهترین کلاس یوگاشیراز
معرفی بهترین باشگاه بیلیارد شیراز
معرفی بهترین باشگاه بدنسازی شیراز
معرفی بهترین باشگاه رزمی شیراز
معرفی بهترین کلاس شنا شیراز
معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ شیراز
معرفی بهترین کلاس فوتبال شیراز
معرفی بهترین کلاس رانندگی شیراز
معرفی بهترین کلاس شطرنج شیراز
معرفی بهترین کلاس ماساژ شیراز
معرفی بهترین کلاس موسیقی شیراز
معرفی بهترین مرکز مشاوره شیراز
معرفی بهترین کلاس آلمانی شیراز
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی شیراز
معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز
معرفی بهترین باشگاه بسکتبال شیراز

منبع این مقاله

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.