campain

معرفی بهترین کلاس گریم تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس گریم تهران می پردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

گریم

گریم به معنی هر گونه تغییر در چهره است که توسط گریمور به چند مدل صورت می گیرد برخی از گریم ها مربوط به عروسی و برخی دیگر از گریم ها مربوط به گریم های سینمایی می باشد. بسیاری از افراد به این کار علاقه زیادی دارند و اقدام به آموزش آن می کنند اما برخی از افراد نمی دانند چه کلاسی بروند و کدام آموزشگاه برای این کار مناسب است به همین دلیل ما در این مطلب می خواهیم شما را با  بهترین آموزشگاه گریم در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

معرفی بهترین کلاس گریم تهران
معرفی بهترین کلاس گریم تهران

گریم چیست؟

گریم از یک کلمه فرانسوی “گریماسک” گرفته شده است که به معنی هر گونه تغییر در چهره و سایر اعضای بدن می باشد اما اگر بخواهیم از لحاظ علمی این کلمه را معنی کنیم معنی آن  تغییر و تبدیل عضلات صورت می باشد. گریم بیشتر در سینما و تلویزیون برای تغییر در چهره بازیگران برای ایجاد نقش انجام می شود که به کار گریم کردن “گریماژ” می گویند.

گریمور کیست؟

گریمور فردی است که صورت و موی هنرمندان را تغییر می دهد تا با چهره تغییر کرده در مقابل دوربین حاضر شوند. معمولا گریم ها انواع مختلفی دارند که به برخی از انواع گریم سینمایی اشاره خواهیم کرد.

  • گریم ساده

با انجام این نوع گریم تغییر زیادی در چهره صورت نمی گیرد و فقط چهره به صورت ساده و معمولی اصلاح می شود.

  • گریم اصلاحی یا متوازن سازی

این نوع گریم همان طور که از نامش پیداست بیشتر برای متوازن سازی صورت انجام می شود و در واقع می توان گفت که عناصر نامطلوب چهره با این گریم برطرف می شود.

  • گریم شخصیت سازی

این گریم با توجه به شخصیت فرد در فیلم صورت می گیرد که معمولا به آن گریم نمایشی نیز می گویند. این گریم به این صورت است که پوششی موقتی روی صورت بازیگر می زنند تا یک شحصیت جدیدی داشته باشد و بتواند با این شخصیت ایجاد شده ایفای نقش کند.

معرفی بهترین آموزشگاه گریم سینمایی در تهران

در تهران آموزشگاه های زیادی وجود دارد که گریم را به صورت های مختلفی آموزش می دهند اما ما در این مطلب می خواهیم شما را با بهترین آموزشگاه گریم در تهران آشنا کنیم.

آموزشگاه گریم سینمایی محتشم
یکی از بهترین آموزشگاه گریم در تهران می باشد که در میدان فاطمی واقع شده است که در سال ۸۰ تاسیس گردیده و به مدیریت بیژن محتشم می باشد. دوره های گریم حرفه ای در این آموزشگاه آموزش داده می شود و بعد از گذراندن دوره ها به هنرجویان مدارک معتبر ارائه داده می شود

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آزاد سینمایی روزنه
واقع در ولیعصر می باشد و دوره هایی که برای آموزش گذرانده می شود حدود یک ماه و نیم است و اگر دوره های دیگری را نیز بگذرانند مدارک معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه می دهند.

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس یوگا تهران
معرفی بهترین کلاس آشپزی تهران
معرفی کلاس های عکاسی تهران
معرفی کلاس نویسندگی در تهران
معرفی بهترین کلاس طلا و جواهرسازی تهران
معرفی بهترین کلاس های بازیگری درتهران
معرفی بهترین کلاس خیاطی تهران
بهترین کلاس هنرهای سنتی تهران
معرفی بهترین کلاس نقاشی تهران
معرفی بهترین مرکز مشاوره تهران
معرفی بهترین کلاس فرانسه تهران
معرفی بهترین آموزشگاه های رانندگی در تهران
بهترین باشگاه رزمی تهران
معرفی باشگاه های سنگ نوردی تهران
بهترین کلاس اسکیت تهران
معرفی بهترین باشگاه های والیبال در تهران
معرفی بهترین باشگاه تنیس تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.