معرفی بهترین کلاس کنکورکرمانشاه

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور کرمانشاه میپردازیم

دیدن نخبگان در روزنامه‌!

امتحان کنکور برای نسل ‌های مختلف ایرانیان خاطره ساز بوده است؛ دست‌کم خاطره ‌های شخصی به جای گذاشته است. اما خاطره ‌های جمعی هم هستند و از همه جالب تر اینکه یک روز در سال جلوی دکه ‌های روزنامه فروشی صف می‌ شد و آن روز اعلام نتایج کنکور بود. خیلی‌ ها هم ذوق داشتند که اگر بشود، نام اقوام و دوستان شان را زودتر در روزنامه ببینند و بتوانند مژدگانی بگیرند. از همه نوستالژیک ‌تر اینکه عکس نفرات اول کنکور در صفحه اول روزنامه ‌ها چاپ می‌ شد و دیدن عکس این نخبگان و دانستن نام شان برای خیلی ‌ها جذاب بود. حتی تا مدت ‌ها روزنامه مربوط به برگزیدگان کنکور دست به دست می شد و نام این افراد در جامعه و در میان مردم عادی مطرح بود و تکرار می‌ شد.

زایمان به وقت کنکور!

در برخی دوره ‌های برگزاری کنکور اتفاقات جالبی رخ داده است. اتفاقاتی که امروزه زود تیتر یک رسانه ها و بحث داغ فضای مجازی می شود و در گذشته و در غیاب رسانه های اجتماعی مدت ها دهان به دهان می گشت. در سال 94 برادران دو قلوی شیرازی در کنکور رتبه 5 و 6 را در گروه علوم تجربی به دست آوردند. موضوعی که به بحث عمومی درباره شباهت های فکری و روحی دوقلوها دامن زد. یکی از اتفاقات جالب نیز درد زایمان یک مادر مریوانی در جلسه کنکور سال 97 بود که سوژه داغ فضای مجازی شد. این مادر از جلسه کنکور به بیمارستان منتقل و فرزند کنکوری اش! را به دنیا آورد.

کنکور می رود؟

کنکور علاوه بر ایران در چین، کره جنوبی، ترکیه، روسیه، فرانسه و اسپانیا نیز برگزار می‌ شود. چینی ‌ها بزرگ ‌ترین کنکور جهان را دارند با 10 میلیون داوطلب! با این حال چون اغلب دانشگاه ‌های معتبر دنیا از طریق آزمون ورودی اختصاصی دانشجو می ‌پذیرند چند سالی است زمزمه برچیده شدن کنکور به گوش می‌ رسد ولی به نتیجه نمی‌ رسد. به ویژه آنکه با وجود افزایش ظرفیت دانشگاه ‌ها اما هنوز رشته ‌های پرطرفدار در ایران زیادند و رقابت شدیدی هم هست برای تحصیل در دانشگاه ‌های دولتی. 

معرفی بهترین کلاس کنکورکرمانشاه
معرفی بهترین کلاس کنکورکرمانشاه

معرفی بهترین کلاس کنکورکرمانشاه

آموزشگاه کنکور کامیاب

توضیحات آموزشگاه کنکور کامیاب کرمانشاه

آموزشگاه کنکور کامیاب در کرمانشاه واقع شده است. این آموزشگاه با در نظر گرفتن فضا و امکانات مناسب و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور برای رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه کنکورکرمانشاه

آموزشگاه کنکور عادل

توضیحات آموزشگاه کنکور عادل کرمانشاه :

آموزشگاه کنکور عادل در شهر کرمانشاه واقع شده است. این آموزشگاه با در نظر گرفتن فضای مناسب و امکانات آموزشی بروز و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور برای رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کنکورکرمانشاه

آموزشگاه کنکور سارا

توضیحات آموزشگاه کنکور سارا کرمانشاه :

آموزشگاه کنکور سارا در خیابان فردوسی کرمانشاه واقع شده است. این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید برجسته و دارا بودن امکانات آموزشی مناسب اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع نوشتاری این مقاله

4.6/5 - (8 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کمتر از 24 ساعت مانده تا کارگاه والد آینده نگر
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
بزن بریم