معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور همدان میپردازیم.

مقدمه

کنکور غول بی شاخ و دمی که خیلی ها درس خواندند، تست زدند و توانستند آن را شکست دهند و وارد محیط دانشگاه شوند. کنکور قصه‌ای با سر دراز است که سال‌هاست جدال بر سر ماندن یا بار سفر بستن آن آوازه رسانه‌ها شده است. بازار کنکور در ایران هنوز هم داغ است و تقاضا رشد چشم‌گیری داشته است. در این مقاله صفر تا صد کنکور مورد بررسی قرار می‌گیرد. در نگاه اول تاریخچه شیرین و هیجان‌انگیز بررسی شده و سپس آغازی از کنکور کاردانی و شرایط آن بررسی می‌شود. کنکور کارشناسی که با عنوان کنکور سراسری مشهور است مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و پارامترهای مهم دوره کارشناسی ارشد و دکترا اعلام می‌شود. گذری به کنکور پیوسته خواهیم داشت و در نهایت شرایط ثبت‌نام و پذیرش و نحوه قبولی اعلام می‌شود. امید به موفقیت در راستای کنکور هدف اصلی مقاله است.

تاریخچه کنکور

حتماً شما هم شنیده‌اید که پزشکی جز اولین رشته‌هایی بود که در دانشگاه‌های ایران طرفدار زیادی پیدا کرد از این روی ارزیابی تاریخچه کنکور خالی از لطف نیست، با ما همراه باشید. از سال‌های گذشته تا دهه 40 شمسی اگر به سیاست‌های دانشگاهی در ایران دقت کنیم مشخص است که شیوه‌های گزینش دانشجویان با هم فرق داشت به‌طوری که هر دانشگاه استاندارد مخصوص خود را در نظر می‌گرفت برخی از دانشگاه‌ها به امتحانات اولیه بسنده کرده و برخی دیگر مصاحبه علمی را در نظر می‌گرفت. در آن دوره متقاضیان تحصیل محدودتر بودند و ظرفیت‌ها تکمیل نمی‌شد. رفته رفته تقاضا بیشتر شد و کنکور هم ماندنی!

معرفی بهترین کلاس کنکور همدان
معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

آموزشگاه کنکور آرمان

توضیحات آموزشگاه کنکور آرمان همدان :

آموزشگاه کنکور آرمان در خیابان جهان نما همدان واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات آموزشی پیشرفته و فضایی آرام و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

لطفا امتیاز دهید

  1. نیوشا راد

    آموزشگاه فرزانه ی بیست خیلی آموزشگاه خوبیه.کلاساشو به صورت کشوری برگزار میکنه .واقعا استاید با تجربه ای داره.به خصوص آقای فراهانی دبیر فیزیک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن