campain
campain
معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور همدان میپردازیم.

مقدمه

کنکور غول بی شاخ و دمی که خیلی ها درس خواندند، تست زدند و توانستند آن را شکست دهند و وارد محیط دانشگاه شوند. کنکور قصه‌ای با سر دراز است که سال‌هاست جدال بر سر ماندن یا بار سفر بستن آن آوازه رسانه‌ها شده است. بازار کنکور در ایران هنوز هم داغ است و تقاضا رشد چشم‌گیری داشته است. در این مقاله صفر تا صد کنکور مورد بررسی قرار می‌گیرد. در نگاه اول تاریخچه شیرین و هیجان‌انگیز بررسی شده و سپس آغازی از کنکور کاردانی و شرایط آن بررسی می‌شود. کنکور کارشناسی که با عنوان کنکور سراسری مشهور است مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و پارامترهای مهم دوره کارشناسی ارشد و دکترا اعلام می‌شود. گذری به کنکور پیوسته خواهیم داشت و در نهایت شرایط ثبت‌نام و پذیرش و نحوه قبولی اعلام می‌شود. امید به موفقیت در راستای کنکور هدف اصلی مقاله است.

تاریخچه کنکور

حتماً شما هم شنیده‌اید که پزشکی جز اولین رشته‌هایی بود که در دانشگاه‌های ایران طرفدار زیادی پیدا کرد از این روی ارزیابی تاریخچه کنکور خالی از لطف نیست، با ما همراه باشید. از سال‌های گذشته تا دهه ۴۰ شمسی اگر به سیاست‌های دانشگاهی در ایران دقت کنیم مشخص است که شیوه‌های گزینش دانشجویان با هم فرق داشت به‌طوری که هر دانشگاه استاندارد مخصوص خود را در نظر می‌گرفت برخی از دانشگاه‌ها به امتحانات اولیه بسنده کرده و برخی دیگر مصاحبه علمی را در نظر می‌گرفت. در آن دوره متقاضیان تحصیل محدودتر بودند و ظرفیت‌ها تکمیل نمی‌شد. رفته رفته تقاضا بیشتر شد و کنکور هم ماندنی!

معرفی بهترین کلاس کنکور همدان
معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

آموزشگاه کنکور آرمان

توضیحات آموزشگاه کنکور آرمان همدان :

آموزشگاه کنکور آرمان در خیابان جهان نما همدان واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات آموزشی پیشرفته و فضایی آرام و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه کنکور همدان

آموزشگاه کنکور رزمندگان

توضیحات آموزشگاه کنکور رزمندگان همدان :

مؤسسه‌ی خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام با ربع قرن تجربه و خدمت، مبادرت به اجرای برنامه‌های مختلف علمی و آموزشی نموده است که در حال حاضر در عرصه‌های مختلفی چون برگزاری مسابقات علمی، آزمون‌های المپیاد، برگزاری دوره‌های المپیاد، کلاس های کنکور، تأسیس و اداره‌ی مدارس و آموزشگاه‌های علمی و حرفه‌ای، زبان و کامپیوتر و تألیف، نشر و توزیع کتب کمک آموزشی، اجرای دوره‌ها و آزمون‌های علمی مانند لیگ علمی بین المللی پایا و … فعالیت می‌نماید.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کنکور همدان

آموزشگاه کنکور آریا

توضیحات آموزشگاه کنکور آریا همدان :

آموزشگاه کنکور آریا در خیابان بوعلی سینا همدان واقع شده است. این آموزشگاه با در نظر گرفتن امکانات و فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی برای کنکور نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.