campain
campain
معرفی بهترین کلاس کنکور مشهد

معرفی بهترین کلاس کنکور مشهد

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور مشهد میپردازیم.

آزمون‌های آزمایشی

با توجه به رقابتی تر شدن کنکور سراسری در ایران و فشار روانی جلسه کنکور برای بسیاری از داوطلبان، موسساتی با هدف برگزاری آزمون‌های آزمایشی مشابه کنکور شروع به فعالیت کردند.

این موسسات طبق برنامه زمان‌بندی شده‌ای هر دو تا سه هفته یکبار اقدام به برگزاری آزمونی مشابه با کنکور سراسری کرده تا داوطلبان با شرکت در آن بتوانند مهارت‌های آزمونی خود را به چالش بکشند.

پایه‌گذار آزمون‌های آزمایشی کاظم قلم چی بود که در سال ۱۳۷۲ اولین آزمون آزمایشی اش را در زیر زمین دبستانی با حدود ۶۰ نفر شرکت کننده برگزار کرد.

از آزمون های آزمایشی که در ایران برگزار می‌شود می‌توان به قلمچی، گاج، گزینه دو و سنجش اشاره کرد.

معرفی بهترین کلاس کنکور مشهد
معرفی بهترین کلاس کنکور مشهد

معرفی بهترین کلاس کنکور مشهد

آموزشگاه کنکور برنا

توضیحات آموزشگاه کنکور برنا مشهد :

آموزشگاه کنکور برنا در خیابان خیام مشهد واقع شده است. این آموزشگاه با دارا بودن امکانات آموزشی پیشرفته و با بهره مندی از بهترین اساتید اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی، آمادگی برای کنکور و جلسات مشاوره برای دانش آموزان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کنکور مشهد

آموزشگاه کنکور کات

توضیحات آموزشگاه کنکور کات مشهد :

مؤسسه آموزشی کات با شـناخت نیازها و حساسیت ها و خلأ های موجـود در بسـیاری از سیسـتم های آموزشـی، و بـا توجـه بـه تجربـه بیـش از یک دهه فعالیت تخصصی در فضای آموزشی کشور و کسـب افتخارات بی نظیر، تصمیم گرفت تا با راه اندازی این موسسه تمـام تلاش خـود را برای اعتلای جوانان این مرز و بوم بکار گیرند. ما در موسسه آموزشی کات تلاش کرده ایم تا با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مسئولیت پذیر در یک فضای آرام و بدون حاشیه، با رعایت اصـول اخلاقی و مذهبی، بهترین خدمات مشـاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور را به دانش آمـوزان عزیز ارائه کنیم.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین آموزشگاه کنکور مشهد

آموزشگاه کنکور اندیشه عارف

توضیحات آموزشگاه کنکور اندیشه عارف مشهد :

آموزشگاه کنکور اندیشه عارف در خیابان ابوذر غفاری مشهد واقع شده است. این آموزشگاه با دارا بودن محیطی پویا و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی برای کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

همچین این آموزشگاه دارای سالن های مطالعه برای داوطلبان گرامی میباشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس کنکور اصفهان
معرفی بهترین کلاس کنکورکرج
معرفی بهترین کلاس کنکورشیراز
معرفی بهترین کلاس کنکور قم
معرفی بهترین کلاس کامپیوترقم
معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز

منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.