معرفی بهترین موسسات کنکور قم

معرفی بهترین کلاس کنکور قم

Rate this post

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور قم میپردازیم .

کنکور چیست ؟

تقریباً تمامی دانش ‌آموزان دبیرستانی در اولین باری که به او می‌گویند که باید برای کنکور شروع به درس خواندن به خودش فکر می‌ کند که زمان برنامه‌ ریزی برای خواندن برای کنکور رسیده است و باید شروع به خواندن کند با خودش بگوید که اصلا کنکور یعنی چه و به چه معناست و چرا من باید در این آزمون که در واقع سخت ‌ترین ماراتن آموزشی میباشد شرکت کنم .

ابتدا در مورد تاریخچه کنکور برای شما عرض میکنیم :

اوّلین کنکور ایران در سال ۱۳۴۸ هجری شمسی برگزار گردید و تعداد  ۴۷٫۷۰۳ نفر داوطلب در این آزمون شرکت کردند البته نوع طراحی سوالات در ان زمان متفاوت بود و سؤالات اوّلین دورهٔ کنکور، به صورت سؤالات جواب کوتاه طراحی شده‌ بود .

کنکور آزمونی است که برای ارزیابی و سنجش دانسته‌ های دانش ‌آموزان دبیرستان انجام می گردد و برای ورود به دانشگاه لازم است که تمامی دانشجویان حتما در آن شرکت کنند .

البته در چند سال اخیر این مورد اندکی تفاوت پیدا کرده و دانش آموزانی که قصد تحصیل در دانشگاه های پیام نور و دانشگاه آزاد را دارند می ‌توانند بدون شرکت در کنکور در رشته های بدون آزمون این دانشگاه ها ثبت نام کرده و مشغول به تحصیل در این رشته ها شوند بدون این که لازم باشد سر جلسه کنکور حضور پیدا کنند .

معرفی بهترین موسسات کنکور قم

آموزشگاه کنکور پندار

توضیحات آموزشگاه کنکور پندار قم :

موسسه آموزشی پندار نیم رخ از سال ۱۳۹۸ در بلوار امین قم فعالیت خود را آغاز کرد. مدیریت این موسسه بر عهده خانم رضوی میباشد.

این موسسه با فراهم کردن فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه کنکور قم

آموزشگاه کنکور برتراندیشان

توضیحات آموزشگاه کنکور برتراندیشان قم :

آموزشگاه کنکور برتر اندیشان در بلوار شهید عابدی قم واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده خانم زهرا حبیب اللهی میباشد.

این آموزشگاه با دارا بودن امکانات آموزشی بروز و فراهم کردن فضای مناسب اقدام به کلاس های تقویتی و آمادگی برای کنکور نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30% تخفیف ویژه کلوپ پاندا در جشنواره یلدایی نیکارو
مشاهده سانس‌ها
close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.