معرفی بهترین کلاس کنکور زنجان

معرفی بهترین کلاس کنکور زنجان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور زنجان میپردازیم. تاانتها با ماه همراه باشید.

دانشگاه‌های جدید آمدند
سال ۶۱ دوباره کنکور آمد و فقط برای رشته‌های پزشکی، فنی و مهندسی، کشاورزی، الهیات و معارف اسلامی برگزار شد. سهمیه‌ها نیز از همین سال آمدند؛ سهمیه مناطق، رزمندگان و. در این بین دانشگاه آزاد هم در همین سال تأسیس شد و کنکوری با حضور ۳۲ هزار نفر در شهر‌های بزرگ ایران برگزار کرد. در این کنکور ۳ هزار نفر برای تحصیل در ۹ رشته برگزیده‌شدند. طی سال‌های بعد ظرفیت دانشگاه‌های دولتی و تعداد رشته‌ها افزایش یافت و کنکور مدام به مسابقه‌ای بزرگ‌تر و حساس‌تر تبدیل می‌شد. به دلیل تقاضای فزاینده برای ورود به دانشگاه نیز به‌تدریج دانشگاه‌های پیام نور، شبانه، غیرانتفاعی و مراکز تربیت معلم به ظرفیت پذیرش دانشجو افزود و کنکور هرسال با داوطلبان بیشتری برای تحصیل در رشته‌های بیشتر برگزار شد.
سالی یک میلیون داوطلب!
رکورد تعداد داوطلبان در سال ۱۳۸۱ شکست؛ یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار نفر. در واقع سال‌های ۷۹ تا ۸۲ را به دلیل تعداد زیاد داوطلبان سخت‌ترین دوره‌های کنکور می‌دانند. پس‌ازآن هر سال حدود یک‌میلیون نفر در کنکور شرکت می‌کنند؛ کمی بیشتر یا کمتر. البته ظرفیت پذیرش دانشجو نیز به تدریج افزایش یافته است. در کنکور امسال یک‌میلیون و ۱۱۹ هزار نفر شرکت کرده‌اند.

معرفی بهترین کلاس کنکورزنجان
معرفی بهترین کلاس کنکورزنجان

معرفی بهترین کلاس کنکورزنجان

آموزشگاه کنکور پویش

توضیحات آموزشگاه کنکور پویش زنجان :

آموزشگاه کنکور پویش در شهر زنجان واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم سازی امکانات آموزشی مناسب و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی و کنکور برای دانش آموزان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کنکورزنجان

آموزشگاه کنکور مبین

توضیحات آموزشگاه کنکور مبین :

آموزشگاه کنکور مبین در خیابان بعثت زنجان واقع شده است. این آموزشگاه با در نظر گرفتن فضا و امکانات مناسب برای داوطلبان رشته های مختلف اقدام به برگزاری کلاس های کنکور نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کنکور زنجان

آموزشگاه کنکور دارکوب

توضیحات آموزشگاه کنکور دارکوب :

آموزشگاه کنکور دارکوب در خیابان سعدی زنجان واقع شده است. این آموزشگاه با دارا بودن فضایی پویا و با بهره مندی از اساتید مطرح اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای داوطلبان رشته های هنر نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کنکور زنجان

آموزشگاه کنکور هنر مکعب

توضیحات آموزشگاه کنکور هنر مکعب :

آموزشگاه کنکور هنر مکعب در خیابان ابوریحان تهران واقع شده است. این آموزشگاه با دارا بودن فضای مناسب و امکانات آموزشی بروز اقدام به برگزاری دوره های آمادگی برای کنکور برای داوطلبان رشته هنر مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع نوشتاری این مقاله

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کمتر از 24 ساعت مانده تا کارگاه والد آینده نگر
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
بزن بریم