معرفی بهترین کلاس کنکور زاهدان

معرفی بهترین کلاس کنکور زاهدان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور زاهدان میپردازیم.

کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نیز آزمون‌های تقریباً مشابهی را برای پذیرش دانشجو برگزار میکرد. دانشگاه آزاد اسلامی، آزمون گروه پزشکی را جداگانه از آزمون علوم تجربی برگزار میکرد. از کنکور سراسری ۱۳۹۲ این آزمون با آزمون سراسری تلفیق شد و داوطلبان فقط در آزمون سراسری با متولی گری سازمان سنجش شرکت میکنند.

تأثیر معدل در کنکور

در سال ۹۵ برای کنکور ۹۶ تأثیر معدل مثبت درنظر گرفته شد و برای سال‌های بعد باید بررسی شود. چرا که طبق قوانین، تأثیر قطعی معدل درکنکور باید در صورتی اعمال شود که امتحانات سه سال آخر دبیرستان به صورت نهایی برگزار شود. با اعتراض به این مسئله که چرا نمرات یک سال امتحان نهایی (سال سوم) باید در کنکور تأثیر قطعی داشته باشد این موضوع بررسی شده و تأثیر معدل در کنکور ۹۶ تأثیر مثبت شد. تاثیر معدل در کنکور سراسری سال ۹۸ بعد از کش و قوس‌های فراوان به صورت حداکثر ۳۰ درصد و برای متقاضیان نظام قدیم ۲۵ درصد تأثیر مثبت اعلام شد و عملاً تأثیری در قبولی رشته‌های پر متقاضی نخواهد داشت. در رابطه با کنکور سال ۹۸ به بعد نیز هنوز تصمیم قطعی گرفته نشدهاست.

حذف کنکور

حذف کنکور با هدف کاهش استرس دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها و نیز ارتقای کیفیت آموزش و سنجش توانمندی داوطلبان از جمله مهم‌ترین دغدغه‌هایی است که در سال‌های گذشته مورد توجه مسئولان کشور بوده است. با این حال هنوز موضوع حذف کنکور به صورت قطعی انجام نشده و همچنان این آزمون برای تعیین صلاحیت دانشجویان دانشگاه‌های بزرگ و رشته‌های پر طرفدار برگزار می‌شود.

معرفی بهترین کلاس کنکور زاهدان
معرفی بهترین کلاس کنکور زاهدان

معرفی بهترین کلاس کنکور زاهدان

آموزشگاه کنکور هشترودی

توضیحات آموزشگاه کنکور هشترودی :

آموزشگاه کنکور هشترودی با مجور رسمی از وزارت آموزش و پرورش فعالیت خود را در زاهدان آغاز کرد. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقای شایگان میباشد.

آموزشگاه کنکور هشترودی با دارا بودن امکانات آموزشی بروز و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کنکور زاهدان

آموزشگاه کنکور بهاردانش

توضیحات آموزشگاه کنکور بهاردانش زاهدان:

آموزشگاه کنکور بهاردانش در بلوار معلم زاهدان واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات آموزشی پیشرفته و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه کنکور زاهدان

آموزشگاه کنکور جهش

توضیحات آموزشگاه کنکور جهش :

آموزشگاه کنکور جهش در خیابان معلم زاهدان واقع شده است. این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید مطرح و با فراهم کردن امکانات آموزشی بروز اقدام به برگزاری کلاس های کنکور برای بانوان نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن