campain
معرفی بهترین کلاس کنکور ارومیه

معرفی بهترین کلاس کنکور ارومیه

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکور ارومیه میپردازیم.

کنکور کارشناسی


علی رغم اینکه به همه آزمون‌های ورودی دانشگاه در جامعه کنکور گفته می‌شود، اما به علت حجم بالای داوطلبین آزمون کارشناسی دانشگاه‌ها وقتی سخن از کنکور می‌شود، منظور بیشتر مردم کنکور کارشناسی است که در پنج گروه تجربی، ریاضی فیزیک، علوم انسانی، هنر و ریاضی برگزار می‌شود.

دواطلبان علوم تجربی نیاز است دروسی، چون زیستشناسی، زمینشناسی، ریاضیات عمومی (آمار و هندسه را نیز شامل میشود)، فیزیک و شیمی را برای کسب آمادگی بخوانند.

داوطلبان گروه ریاضی و فیزیک نیاز است دروسی، چون ریاضیات، فیزیک، شیمی، هندسه، آمار و احتمالات و… را برای کسب آمادگی بخوانند.

داوطلبان علوم انسانی نیاز است دروسی، چون زبان و ادبیّات فارسی (شامل: تاریخ ادبیات ایران و جهان، آرایه‌های ادبی، عروض و قافیه و متون نظم و نثر)، زبان عربی، اقتصاد، جامعهشناسی، روانشناسی، فلسفه و منطق، تاریخ، جغرافیا و ریاضیات پایه و را برای قبولی بخوانند.

داوطلبان زبان‌های خارجی باید زبان خارجی تخصصی اعلام شده را بخوانند و داوطلبان گروه هنر نیز درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی-فیزیک، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی، خلاقیت موسیقی، خواص مواد درس ریاضی را باید بخوانند.

معرفی بهترین کلاس کنکور ارومیه
معرفی بهترین کلاس کنکور ارومیه

معرفی بهترین موسسات کنکور ارومیه

آموزشگاه کنکور دکتر خلیلی

توضیحات آموزشگاه کنکور دکتر خلیلی ارومیه :

آموزشگاه کنکور دکتر خلیلی در خیابان کاشانی ارومیه واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات آموزشی پیشرفته و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور برای داوطلبان کنکور ارشد و دکتری نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسه کنکور ارومیه

آموزشگاه کنکور هدف برتر

توضیحات آموزشگاه کنکور هدف برتر ارومیه :

آموزشگاه کنکور هدف برتر در خیابان تختی ارومیه واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات آموزشی بروز و با بهره مندی از اساتید مطرح اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کنکور ارومیه

آموزشگاه کنکور راه نو

توضیحات آموزشگاه کنکور راه نو ارومیه :

آموزشگاه کنکور راه نو در خیابان تختی ارومیه واقع شده است. این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید فرهیخته و با دارا بودن امکانات آموزشی مناسب اقدام به برگزاری دوره های آمادگی کنکور برای داوطلبان رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.