campain
معرفی بهترین کلاس کنکوراهواز

معرفی بهترین کلاس کنکوراهواز

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کنکوراهواز میپردازیم.

کنکور چه آزمونی است ؟

کنکور نام آزمونی است که برای سنجش آموخته‌های داوطلبان ورود به دانشگاه در تعدادی از کشور‌های جهان مثل ایران، چین، ترکیه و کره جنوبی برگزار می‌شود.

برگزاری این آزمون در ایران و کشور‌های دیگری که از آن یاد شد. در حالیکه هیچ کدام از کشور‌های اروپایی و آمریکا این آزمون را برای ورود به دانشگاه برگزار نمی‌کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور که سازمانی تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، در ایران مسئول اصلی برگزاری کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه‌های دولتی است.

این آزمون در هر سال یک بار در مقاطع مختلف دانشگاهی مثل کاردانی، کاردانی به کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می‌شود. 

تاریخچه

اوّلین کنکور ایران در سال ۱۳۴۸ برگزار شد و ۴۷٫۷۰۳ نفر داوطلب در آن شرکت کردند. سؤالات اوّلین دوره کنکور، به صورت سؤالات جواب کوتاه طراحی شده بود. نفر اول در این کنکور وحید عثمانیان بود.

در سال‌های گذشته توجه داوطلبان کنکور به کنکور کارشناسی رشته تجربه بیش از پیش شدهاست به طوری که تعداد شرکت کنندگان داوطلبان در کنکور تجربی در سال ۱۳۹۵ به ۵۱۹ هزار و ۴۸۸ نفر رسید. این در حالی است که در همین سال تعداد شرکت کنندگان کنکور ریاضی فیزیک به ۱۶۲ هزار و ۸۷۹ نفر و تعداد شرکت کنندگان کنکور علوم انسانی به ۱۶۱ هزار و ۵۰۰ نفر و تعداد شرکت کنندگان کنکور هنر ۵۴ هزار و ۶۹۷ نفر و در کنکور منحصراً زبان به ۱۱۵ هزار و ۷۱۰ نفر رسید.

معرفی بهترین کلاس کنکوراهواز
معرفی بهترین کلاس کنکوراهواز

معرفی بهترین کلاس کنکور اهواز

آموزشگاه کنکور نیاز

توضیحات آموزشگاه کنکور نیاز اهواز :

آموزشگاه کنکور نیاز در امانیه اهواز واقع شده است. این آموزشگاه با در نظر گرفتن امکانات آموزشی پیشرفته و با بهره مندی از اساتید مطرح اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی کنکور برای رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه کنکور اندیشه

توضیحات آموزشگاه کنکور اندیشه اهواز :

شعبه دخترانه آموزشگاه کنکور اندیشه در سال ۱۳۸۲ و شعبه پسرانه در سال ۱۳۸۹ در کیانپارس اهواز با مجوز رسمی از آموزش و پرورش فعالیت خود را آغاز کرد.

مدیریت این موسسه بر عهده خانم زهرا ایزد پناه و آقای سید محمود کاشفی پور میباشد. این موسسه با فراهم کردن فضایی آرام و امکانات آموزشی مناسب و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی کنکور برای رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه کنکور ایران زمین

توضیحات آموزشگاه کنکور ایران زمین اهواز :

آموزشگاه کنکور ایران زمین در کیانپارس اهواز واقع شده است. این آموزشگاه در اهواز دارای دو شعبه برای آقایان و بانوان میباشد.

آموزشگاه کنکور ایران زمین با بهره مندی از اساتید فرهیخته و امکانات آموزشی بروز و با استفاده از متدهای نوین اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی کنکور برای رشته های مختلف نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک مرتبط :

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس شنا اهواز
معرفی بهترین کلاس موسیقی اهواز
معرفی بهترین مرکز مشاوره اهواز
معرفی بهترین کلاس رانندگی اهواز
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی اهواز
معرفی بهترین کلاس کامپیوتراهواز
معرفی بهترین کلاس بازیگری اهواز
معرفی بهترین کلاس آشپزی اهواز
معرفی بهترین کلاس کنکوراهواز
معرفی بهترین کلاس سوارکاری اهواز

منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.