campain
campain
معرفی بهترین کلاس کامپیوتر رشت

معرفی بهترین کلاس کامپیوتر رشت

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کامپیوتر رشت میپردازیم.

چرا آموزش icdl را یاد جدی بگیرم

گواهینامه مهارت های ضروری کامپیوتر درسطح جهان میباشد.

تا به امروز بیش از ۱۳میلیون نفرازطریق بیش از ۲۴۰۰۰ مرکز تستهای اعتباری ATCدر جهان شرکت کرده اند و موفق به دریافت این گواهی معتبر و بین المللی شده اند.

گواهی مهارت های هفت گانه ی کامپیوتر یا همان ICDL نشانگر مهارتهای لازم شما دراستفاده ازکامپیوتر را تعریف میکند.

این گواهی طیفی گسترده از مهارت و ماژولهای اساسی در یادگیری کامپیوتر را درخود دارد.

از کار کردن با مقدمات کار با کامپیوتر و یندوز تا کار با اینترنت و یادگیری مهارت پیشرفته مانند ورد,اکسل,اکسس و پاورپوینت  که در آموزش icdl  جز مهات های کاربردی و مورد نیاز بیشتر شرکت های می باشد.

برای استخدام در شرکت های معتبر آموزش icdl  را جدید بگیرید

مهارتهای icdl در دانشگاهها و شرکتهای عمومی ,خصوصی,دولتی ومدارس نیز کاربرد زیادی دارد بطوری که بیشتر شرکت های دولتی و خصوصی برای کارهای روزمه و روتین خود در کامپیوتر نیاز به مهارت ICDL دارند.

معرفی بهترین کلاس کامپیوتر رشت
معرفی بهترین کلاس کامپیوتر رشت

معرفی بهترین کلاس کامپیوتر رشت

مجتمع آموزشی گیلار

توضیحات مجتمع آموزشی گیلار :

مجتمع آموزشی گیلار زیر نظر بازار اینترنتی گیلار با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور تاسیس گردید.

این آموزشگاه از همان ابتدای شروع فعالیت خود، با شناسایی نیازهای جامعه در حوزه فناوری اطلاعات و با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و ابزارها ، عمده فعالیت های خود را بر روی ارائه آموزش های کیفی و متفاوت در این حوزه متمرکز کرد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کامپیوتر رشت

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری خضرا

توضیحات آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری خضرا :

آموزشگاه خضراء رایانه رشت از سال ۱۳۹۰ با دریافت مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور در رشته فناوری اطلاعات فعالیت خود را آغاز نمود و پس از آن رشته های خود را به امور مالی و بازرگانی (شامل حسابداری)، عمران و معماری افزایش داد.
هدف آموزشگاه خضراء رایانه پرورش نوجوانان و جوانانی با مهارت در کنار کسب تحصیلات عالی در جهت آمادگی کامل برای ورود به بازار کار و اشتغال آنان می باشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


موسسه فنی و آموزشی کادوس

توضیحات موسسه فنی و آموزشی کادوس رشت :

موسسه فنی و آموزشی کادوس با بیش از ۲۲ سال سابقه فعالیت در حوزه های آموزش تکمیلی، تجارت الکترونیک،. خدمات بازرگانی و اقتصادی، خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات فنی و مهندسی و با دارا بودن دپارتمان های فناوری اطلاعات ، حسابداری ،عمران ، معماری، فنی و مهندسی، زبان، تعمیرات موبایل و لپ تاپ و… تصمیم دارد تا با نزدیکتر کردن فاصله بین مدرسه ، دانشگاه و اشتغال، بستر مناسبی را برای جذب راحت تر قشر تحصیل کرده و جوان در بازار کار و تجارت را فراهم آورد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.