campain
campain
معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز

معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز می پردازیم.

ICDL چیست ؟

در بیشتر کشورهای توسعه یافته و صاحب فناوری و در بعضی کشورهای در حال توسعه آموزش علوم کامپیوتری و فراگیری دانش IT -Information Technology جزو برنامه های اصلی مدارس ، دبیرستانها و دانشگاهها به شمار می آید .

در ایران نیز برنامه توسعه و کاربردی فناوری ارتباطات و اطلاعات موسوم به ( تکفا ) مهمترین برنامه دولت در زمینه توسعه ، گسترش و کاربردی ساختن IT در کشور محسوب می شود .
ICDL- International Computer Driving License ICDL گواهینامه ای است بین المللی جهت استفاده از کامپیوتر در حدی که نیازهای مقدماتی و اصلی کاربر را پاسخگو باشد .

دوره ی آموزشی که در ادامه خواهد آمد و حدود ۱۰ صفحه را در بر خواهد گرفت شما را با اولین مبحث و مقدمات این استاندارد آشنا می سازد .

برای یادگیری این دوره ی آموزشی نیازی به نرم افزار خاص نمی باشد . فقط لازم است توضیحات ارائه شده بطور کامل مطالعه گردد تا مفاهیم پایه و اصلی کاربرد کامپیوتر آموزش گرفته شود .

کامپیوتر چیست؟

شاید در میان این همه مطلب و مقاله تخصصی، بحث در باره اینکه «کامپیوتر چیست؟»

کمی عجیب و غیر معمول به نظر بیاید، ولی به نظر می رسد ارائه یک تعریف جامع و کامل از کامپیوتر، قبل از هر بحثی ضرورت دارد.

تا وقتی تعریف کامپیوتر به صورت دقیق ارائه نشود، ممکن است بین خواننده و نویسنده ی مقالات، اختلاف نظر پیش بیاید!

معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز
معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز

معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری دکتر هدایتی

توضیحات آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری دکتر هدایتی تبریز :

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری دکتر هدایتی از سال ۱۳۷۹ با دریافت مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز کرد. این آموزشگاه با فراهم کردن فضای مناسب و تجهیزات پیشرفته اقدام به برگزاری دوره های آموزش برنامه نویسی و طراحی وب، شبکه، IT، حسابداری، گرافیک و … نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز

آموزشگاه کامپیوتر فرهنگ

توضیحات آموزشگاه کامپیوتر فرهنگ :

مجتمع فنی فرهنگ یکی از بهترین و با سابقه ترین مجمتع های آموزشی شهر تبریز محسوب می شود. این مجتمع با فراهم کردن امکانات پیشرفته و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های آموزش کامپیوتر، حسابداری، گردشگری، نقشه کشی و … نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین موسسسه کامپیوترتبریز

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری علم و دانش

توضیحات آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری علم و دانش تبریز :

آموزشگاه علم و دانش از سال ۱۳۹۴ با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای در چهاراه آبرسان شهر تبریز فعالیت خود را آغاز کرد. این موسسه با دارا بودن امکانات پیشرفته و فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره های آموزش برنامه نویسی، حسابداری، تعمیرات موبایل، برق صنعتی و … نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.