campain
معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ قم

معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ قم

تاریخچه ورزش پینگ پونگ

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ قم بپردازیم، اما قبل از آن می‌خواهیم کمی با تاریخچه این ورزش بی نظیر آشنا شویم. گفته می شود که ورزش پینگ پنگ توسط انگلیسی ها ابداع و به جهانیان معرفی شده است. در خلال سالهای ۱۸۸۰ الی ۱۸۹۰ و در دوران زمامداری ملکه ویکتوریاُ این ورزش در بین اشراف زادگان انگلیسی مرسوم بود. تنیس روی میز هم مانند بسیاری از ورزش ها در ابتدا با لوازم و تجهیزات کاملا ساده انجام می‌گرفت و به مرور زمان سیر تکمیلی را گذراند.

بسیاری بر این عقیده هستند که منشاء این ورزش در آمریکای شمالی و قاره آسیا بوده است و به شکلی کاملا ابتدائی انجام میشده است. به طوری که با راکت هایی که شبیه به راکت های تنیس دارای شبکه و دسته هایی بلند و توپ هایی از جنس پارچه که در هم فشرده و به شکل گرد در آورده شده بودند انجام می گرفته است و یه مرور زمان راکت های شبکه ای جای خود را با راکت های چوبی دسته دار عوض کردند. آقای ایورمنتاگو از روسای سابق فدراسیون جهانی پینگ پونگ این بازی را متعلق به سرخپوستان آمریکای شمالی میداند.

زمانی که جیمز گیپ در سال ۱۸۹۰ میلادی توپ خاصی از سلولوئید را ساخت باعث تحول بزرگی در این ورزش شد. این توپ تقریبا شبیه توپ های امروزی است. با این ابداع تنیس روی میز رونق و مشهوریت بیشتری پیدا کرد و به دلیل صدای حاصل از این توپ با سطح میز و راکت که شبیه صدای پینگ پنگ ایجاد می شد اسم این ورزش که در آن ایام با نام هایی همچون ویف واف و گوسیما شناخته می شد به پینگ پنگ شهرت پیدا کرد و انگلستان با این نام به ثبت رسید.

بهترین باشگاه پینگ پنگ قم
بهترین باشگاه پینگ پنگ قم

معرفی بهترین باشگاه پینگ پنگ قم

پینگ پنگ، ورزشی انفرادی و بی‌نظیر است که در سطوح قهرمانی به توانایی‌های بالا و دقیق تکنیکی، ظرفیت خوب هوازی، توان بی‌هوازی، عمل و عکس‌العمل‌های سریع، قدرت و سرعت، هماهنگی، انعطاف‌پذیری و چابکی نیاز دارد و با توجه به این عوامل و اندازه‌گیری آنها، می‌توان به نقاط قوت و ضعف افراد پی‌برد و برای رفع آنها تمریناتی مناسب انتخاب کرد. در ادامه به معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ قم می‌پردازیم.

باشگاه پینگ پنگ خورشید

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه پینگ پنگ پهلوان تختی

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه پینگ پنگ خانه تنیس روی میز

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس اسکیت قم
معرفی بهترین کلاس یوگا قم
معرفی بهترین کلاس شطرنج قم
معرفی بهترین کلاس کامپیوترقم
معرفی بهترین کلاس کنکور قم
معرفی بهترین کلاس عربی قم
معرفی بهترین کلاس زبان فرانسه قم
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی قم
معرفی بهترین کلاس قرآن قم
معرفی بهترین کلاس حسابداری قم
معرفی بهترین کلاس بازیگری قم
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی قم
معرفی بهترین کلاس خیاطی قم
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری قم


دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.