campain
campain
معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ شیراز

معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ شیراز

خاستگاه ورزش پینگ پنگ در جهان

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ شیراز بپردازیم، اما قبل از آن می‌خواهیم با تاریخچه این ورزش بی نظیر در جهان آشنا شویم. خاستگاه ورزش پینگ پنگ به بریتانیا برمی‌گردد. در سال‌های ۱۸۹۰–۱۸۸۰ شاهزادگان (زمان ملکه ویکتوریا) پس از خوردن ناهار برای سرگرمی تنیس روی میز بازی می‌کردندمی‌پرداختند. آن‌ها ترجیح می‌دادند تا به جای آنکه در زیر آفتاب تنیس بازی کنند به انجام ورزشی بپردازند که در زیر سقف باشد، پس تنیس روی میز را ساختند.

در برخی کشورهای انگلیسی زبان، دانشگاه‌ها و مدارس و مراکز ورزشی از به کار بردن واژهٔ پینگ پنگ برای این رشتهٔ ورزشی منع شده‌اند و به جای آن باید از تنیس روی میز استفاده کنند. دلیل آن هم لفظ واژهٔ پینگ پنگاست که در گذشته برای تمسخر یا تحقیر ساکنان شرق آسیا استفاده می‌شده‌ و دارای بار نژادپرستی است. همچنین گفته می‌شود که تنیس روی میز نام ورزش است ولی پینگ پنگ نام یک برند آمریکایی است که در سال ۱۹۰۱ ثبت شده و در وبسایت خود نیز به تفاوت تعریف تنیس روی میز و پینگ پنگ پرداخته‌ است. در هر صورت این ورزش با عنوان تنیس روی میز یا پینگ پنگ شناخته می‌شود.

بهترین باشگاه پینگ پنگ شیراز
بهترین باشگاه پینگ پنگ شیراز

معرفی بهترین باشگاه پینگ پنگ شیراز

تنیس روی میز یا پینگ پنگ یکی از رشته های ورزشی مفرح و فعال می باشد که بصورت مبتدی و حرفه ای در دنیا، بخصوص در کشور چین طرفداران زیادی دارد. این ورزش توسط سازمان بین المللی تنیس بین المللی (ITTF) در سال ۱۹۲۶ تأسیس شد و در حال حاضر ۲۲۶ عضو دارد. قوانین رسمی تنیس روی میز در دستورالعمل ITTF مشخص شده است. تنیس روی میز از سال ۱۹۸۸ به عنوان یک ورزش المپیکی با چندین نوع رویداد بوده است. با ما همراه شوید تا به معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ شیراز بپردازیم.

باشگاه پینگ پنگ پارسا

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه پینگ پنگ شوریده

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس خیاطی شیراز
معرفی بهترین کلاس شطرنج شیراز
معرفی بهترین کلاس یوگاشیراز
معرفی بهترین کلاس کامپیوتر شیراز
معرفی بهترین کلاس آلمانی شیراز
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی شیراز
معرفی بهترین کلاس نقاشی شیراز
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری شیراز
معرفی بهترین کلاس آشپزی شیراز
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی شیراز
معرفی بهترین کلاس فرانسه شیراز
معرفی بهترین کلاس عربی شیراز
معرفی بهترین کلاس کنکورشیراز
معرفی بهترین کلاس حسابداری شیراز
معرفی بهترین کلاس قرآن شیراز
معرفی بهترین کلاس بازیگری شیراز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.