معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ تبریز

معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ تبریز

تاریخچه ورزش پینگ پنگ در ایران

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ تبریز بپردازیم، اما قبل از آن می‌خواهیم کمی با تاریخچه این ورزش در کشورمان آشنا شویم. پینگ پنگ، ورزشی انفرادی و بی‌نظیر است که در سطوح قهرمانی به توانایی‌های بالا و دقیق تکنیکی، ظرفیت خوب هوازی، توان بی‌هوازی، عمل و عکس‌العمل‌های سریع، قدرت و سرعت، هماهنگی، انعطاف‌پذیری و چابکی نیاز دارد و با توجه به این عوامل و اندازه‌گیری آنها، می‌توان ب نقاط قوت و ضعف افراد پی‌برد و برای رفع آنها تمریناتی مناسب انتخاب کرد.

ورزش پینگ پنگ همانند بیشتر رشته‌های ورزشی توسط انگلیسی ها به ایران آورده شد. ورزش تنیس روی میز در سال ۱۳۱۷ در شهرها جنوبی کشور، مانند آبادان و مسجد سلیمان، توسط انگلیسی‌ها برای اوقات تفریح انجام میشد. در سال ۱۳۲۴ در اوایل حکومت پهلوی دوم برای اولین بار مسابقات تنیس روی میز با حضور مستشاران و کارمندان خارجی مقیم کشور برگزار شد و با انجام این قبیل مسابقات این ورزش مورد توجه مردم قرار گرفت.

دو سال بعد، یعنی در سال ۱۳۲۶، فدراسیون تنیس روی میز در ایران تاسیس شد و به عضویت فدراسیون جهانی این رشته در آمد. برای اولین بار مسابقات قهرمانی کشور در سال ۱۳۳۲ در تهران برگزار شد و دقیقا ۱۴ سال بعد در سال ۱۳۴۶ رسما فدراسیون تنیس میز و تنیس که مشترک بودند از یکدیگر جدا و بصورت مستقل هر کدام به یک فدرسیون مجزا تبدیل شدند و آقای غفور آلبا به سمت ریاست فدراسیون تنیس روی میز انتصاب شدند.

بهترین باشگاه پینگ پنگ تبریز
بهترین باشگاه پینگ پنگ تبریز

معرفی بهترین باشگاه پینگ پنگ تبریز

تنیس روی میز فقط یک تمرین برای بدن نیست، بلکه می‌تواند تمرینی برای مغز شما باشد. فتو، یکی از مربیان مطرح پینگ پنگ می‌گوید: از لحاظ فیزیکی، تنیس روی میز نیاز به رفلکس‌های بسیار سریع و هماهنگی دست و چشم دارد و به لحاظ ذهنی، نیاز بازیکنان به توانایی تفکر و استراتژی در زمان بسیار کوتاهی دارد. برای موفقیت در این بازی، میز و سایر تجهیزات باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند، از این رو بهتر است در باشگاه‌ها و سالن‌های مجهز پینگ پنگ اقدام به یادگیری این ورزش کنید. در ادامه به معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ تبریز می‌پردازیم.

باشگاه پینگ پنگ شبنم نو

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه پینگ پنگ نادر

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه پینگ پنگ آیدین نو

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس خیاطی تبریز
معرفی بهترین کلاس قرآن تبریز
معرفی بهترین کلاس یوگا تبریز
معرفی بهترین کلاس آشپزی تبریز
معرفی بهترین کلاس بازیگری در تبریز
معرفی بهترین کلاس شطرنج تبریز
معرفی بهترین کلاس حسابداری تبریز
معرفی بهترین کلاس کامپیوترتبریز
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی تبریز
معرفی بهترین کلاس رانندگی تبریز
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری تبریز
معرفی بهترین کلاس کنکورتبریز

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن