campain
معرفی بهترین کلاس بازیگری تهران

معرفی بهترین کلاس بازیگری تهران

در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین کلاس بازیگری تهران برای بزرگسالان بپردازیم و با شرایط بهترین کلاس بازیگری کودکان تهران نیز آشنا شویم اما قبل از آن بهتر است کمی درباره خود بازیگری گفتگو کنیم.

معرفی بهترین کلاس های بازیگری درتهران
بهترین کلاس بازیگری تهران

اهمیت انتخاب بهترین کلاس بازیگری تهران

هُنَرپیشه، بازیگر یا اکتور (به انگلیسی: Actor) به کسی گفته می‌شود که به‌طور حرفه‌ای یک نقش را در نمایش، تئاتر، سینما و یا تلویزیون بازی می‌کند. هنرپیشه کسی است که نقشی را در اثری نمایشی بازی می‌کند.

این اصطلاح بیشتر برای آنان که در نقش بازی می‌کنند به کار می‌رود، هرچند که صداپیشه‌ها و بازیگران نقش‌ها در نمایش‌های رادیویی نیز ممکن است هنرپیشه خوانده شوند. هنرپیشه می‌تواند کار خود را در چهارچوب یک تئاتر، فیلم، مجموعه تلویزیونی یا حین آموزش دیگر هنرپیشگان انجام دهد.

بازیگری می تواند شهرت و ثروت زیادی را برای فرد به ارمغان بیاورد، از همین رو افراد زیادی از گذشته تا به حال تلاش کرده اند به عنوان بازیگر شناخته و مشغول به کار شوند تا به رویای محبوبیت و ثروت برسند؛ دلیل تعدد آموزشگاه بازیگری تهران هم همین بازار داغ و پرطرفدار است.

زیاد بودن آموزشگاه بازیگری تهران، انتخاب را برای افراد سخت می کند، انتخابی که اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که انتخاب بهترین کلاس بازیگری تهران می تواند زندگی شما را دگرگون کند در حالیکه یک انتخاب بد می تواند تنها وقت شما در یکی از ده ها آموزشگاه بازیگری تهران، هدر دهد؛ پس این انتخاب را ساده نگیرید و به کمک نیکارو بهترین کلاس بازیگری تهران را انتخاب کنید.

آموزشگاه بازیگری تهران و کلاس تئاتر در تهران

در ادامه می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که بهترین کلاس بازیگری تهران برای بزرگسالان و بهترین کلاس بازیگری کودکان تهران کدام است؟ بهترین کلاس تئاتر در تهران کجاست؟ به طور کلی دو مسیر برای ورود به حرفه بازیگری سینما و تئاتر وجود دارد. مسیر اول از طریق کلاس بازیگری و مسیر دوم به صورت خودآموز و از طریق شرکت در تئاترهای مختلف است.

البته این بدین معنا نیست که صرفا با شرکت در چند تئاتر یا رفتن به کلاس های بازیگری در تهران می‌توان بازیگر شد. بلکه مفهوم آن این است که برای شروع باید از یکی از این دو مسیر اقدام کنید. پس این امر کاملا یک تصمیم شخصی ست. اما نکته حائز اهمیت این است که بخش تئوری سینما و منابع آموزشی که در سال‌های گذشته در دانشگاه، کلاس های تئاتر یا کلاس های بازیگری تهران تدریس می‌شد تقریبا به روز و همگام با سینمای جهان بود. مهمتر از آن تنها سینمای ما که همان سینمای بدنه است، تحت تاثیر و تاثر بر سینمای جهان بود. سینما درگیر چالش های فراوان در بعد فرهنگی و تلاش برای تحولی بنیادین بود. امروزه منابعی که در دانشگاه ها تدریس می‌شود به روز نیست. 

برای کلاس بازیگری نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم.

هنرپیشه‌ها گاه به صداگذاری شخصیت‌های کارتونی یا صحبت کردن به جای افرادی در آگهی‌های تلویزیونی می‌پردازند. هنرپیشگان امروزی گاه در بازی‌های رایانه‌ای هم نقشی را به اجرا می‌گذارند.

این کار به وسیله ثبت حرکات و صدای آن‌ها، و در نهایت بازسازی داده‌های رایانه‌ای به دست آمده صورت می‌گیرد. حرفه هنرپیشگی از پیشه‌های بسیار کهن بشری است. در فارسی، پیشتر به‌جای معنای امروزی اصطلاح هنرپیشه، واژه‌های «آکتور»، «آرتیست» یا «ارباب صنایع ظریفه» به‌کار می‌رفت.

در قدیم، واژه هنرپیشه معنی کلی هنرمند را داشت (نمونه از ناصرخسرو: هنرپیشه آن است کز فعل نیک، سر خویش را تاج خود برنهد)، اما فرهنگستان زبان فارسی آن را برابر آکتور قرار داد.

بهترین آموزشگاه بازیگری تهران

معرفی بهترین کلاس های بازیگری در تهران

معرفی بهترین کلاس بازیگری تهران

برخی از افراد هستند که به بازیگری یا کارگردانی علاقه دارند. این هنر نیز مثل سایر هنرها نیاز به آموزش حرفه ای دارد. از این رو افراد باید آموزشگاه‌هایی را پیدا کنند که بهترین باشند و بتوانند مهارت های بازیگری را به خوبی آموزش دهند.

در تهران آموزشگاه های بازیگری و کارگردانی معروفی وجود دارد که اساتید خوشنام و مجرب در آن‌ها تدریس می‌کنند. هر کدام از این آموزشگاه ها ویژگی های خاصی دارند. بنابراین در این مطلب چند نمونه از بهترین کلاس بازیگری تهران را به شما معرفی می‌کنیم تا با توجه به معیارهای خود بهترین را انتخاب کنید.

در لیست زیر به معرفی تعدادی از کلاس های بازیگری که در اموزشگاه بازیگری تهران برگزار می‌شود، می‌پردازیم. دوره بازیگری که در کلاسهای بازیگری تهران برگزار می‌شود، تعدادی از معتبرترین و بهترین کلاس بازیگری غرب تهران هستند:

مدرسه سینمایی فردا

مشاهده صفحه آموزشگاه

توضیحات مجموعه :

موسسه فرهنگی هنری چند منظوره و مدرسه سینمایی فردا در سال ۱۳۹۶ با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مدیر مسئولی حسین شهابی (تهیه کننده و کارگردان سینما) تاسیس گردیده و در عرض سه سال فعالیت آموزشی مستمر، تعداد پنج هزار و سیصد و شصت دانشجوی سینما را در رشته های فیلم نامه نویسی، کارگردانی، بازیگری، تدوین و فیلم شناسی آموزش داده و فارغ التحصیل کرده است. این موسسه که با نام قبلی “خانه فیلم باران” سابقه سی سال تولید فیلم های سینمایی را در کارنامه دارد، جزو بهترین، مجهزترین و مدرن ترین موسسات آموزش سینمایی در ایران است.

این مرکز آموزشی در تمامی تولیدات سینمایی، تعداد زیادی از هنرجویان خود را برای اجرای نقشهای مهم انتخاب کرده و به سینما معرفی می کند. دیگر ویژگی مهم این موسسه آموزشی، تدریس مدرن ترین سبک های سینمایی در رشته های مختلف از جمله بازیگری و فیلم سازی است.

مدرسه سینمایی فردا تنها مرکز آموزش سینمایی در ایران است، که رشته بازیگری را در کلاس های ویژه خود، در سطح اجرای نقش های اصلی فیلم ها و سریال ها به دانشجویان خود تعلیم می دهد. این آموزش ها کاملا عملی بوده و از تمام تمرینات و اتودهای دانشجویان بطور حرفه ای فیلمبرداری شده و به روی پرده عریض سینما تحلیل و عیب یابی می شود. در دوره های بازیگری این موسسه، علاوه بر تدریس پنج سبک اصلی بازیگری جهان، سبک ابداعی حسین شهابی (راسیونالیسم) نیز بطور اختصاصی آموزش داده می شود.

مراکز تست بازیگری در تهران

پس از شرکت در کلاس بازیگری تهران می‌توانید در همین آموزشگاه ها تست بازیگری دهید، چرا که خود مؤسسات اقدام به جذب و معرفی هنرمندان به دنیای سینما می‌کنند. بنابراین این آموزشگاه های بازیگری را می‌توان مراکز تست بازیگری در تهران به حساب آورد.

بازیگرانی که کلاس بازیگری دارند

بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون پس از خاک صحنه خوردن، یادگیری و کسب تجربه شروع به راه اندازی اموزشگاه بازیگری در تهران یا شهرهای دیگر می‌کنند. البته چون اکثر بازیگران مطرح سینما در تهران زندگی می‌کنند، بیشتر آموزشگاه های بازیگری یا کلاس های بازیگری در تهران هستند. تهدادی از بازیگرانی که کلاس بازیگرانی دارند عبارتند از:

 • امین تارخ
 • امین حیایی
 • هومن سیدی
 • صابر ابر
 • داریوش ارجمند
 • مسعود کیمیایی
 • پوران درخشنده

کلاس بازیگری جواد عزتی

جواد عزتی یکی از بازیگرانی است که چند سال اخیر توانسته شهرت و محبوبیت زیادی کسب کند. به همین خاطر بسیاری از علاقمندان بازیگری و تئاتر تصور می‌کنند این بازیگر کلاس بازیگری دارد. این در حالی است که جواد عزتی در حال حاضر کلاسهای بازیگری برگزار نمی‌کند و بنابراین در تهران کلاس بازیگری جواد عزتی نداریم.

کلاس بازیگری محمدرضا گلزار کجاست؟

محمدرضا گلزار یکی دیگر از بازیگران سینمای ایران است که در میان قشر نوجوان و جوان محبوبیت زیادی دارد. بسیاری از طرفداران این بازیگر به دنبال این هستند که بدانند کلاس بازیگری محمدرضا گلزار کجاست؟ واقعیت این است که گلزار نیز مانند جواد عزتی کلاس بازیگری ندارد.

بهترین کلاس بازیگری کودکان در تهران

نیکارو می تواند شما را در انتخاب بهترین کلاس بازیگری کودکان تهران نیز همراهی کند.

شروع بازیگری در کودکی از مسائلی است که اختلافات زیادی بر سر خوب یا بد بودن آن وجود دارد اما چیزی که واضح است این است که والدین همواره بهترین چیزها را برای فرزندشان می خواهند، بهترین دارایی ها، بالاترین درآمد، بیشترین محبوبیت، مشهوریت نیکو و…

ذاتا خواسته های والدین با مزایای شغل بازیگری همسو است و همین نکته باعث می شود همواره تعداد والدینی که به دنبال یافتن بهترین کلاس بازیگری کودکان تهران هستند افزایش می یابد.

به عنوان والدین، مهمترین چیزی که قبل از ثبت نام فرزند خود در کلاس بازیگری کودکان تهران باید به آن توجه کنید، علاقه فرزند شما است. مسیر بازیگری کودکان، ممکن است راهی ناهموار باشد و اگر فرزند شما علاقه به یازیگر شدن نداشته باشد،اجبار او به شرکت در کلاس بازیگری تهران می تواند نتایج عکس آن چیزی که انتظارش را دارید به شما تحویل دهد.

4.4/5 - (17 امتیاز)

37 دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین کلاس بازیگری تهران»

 1. همين هومن سيدي، صابر ابر،نؤيد محمد زاده و….
  كه راجب همه چي تو كلاسشون حرف ميزنن جز بازيگري پولتون نريزيد دور دست اين بيشرفا ندين
  به عنوان كسي كه كلاسشون رفته ميگم

 2. محمد مهدی پور

  تا حالا کسی آموزشگاه یا همون آکادمی آقای امین حیایی ثبت نام کرده ؟ همسرمو میخوام ثبت نام کنم ، مخصوصا این دوره های جدید آنلاین که تو سایتشون گذاشتن رو اگر کسی ثبت نام کرده لطفا نظرشو بهم بگه ، میخوام ببینم واقعا دوره آنلاین تاثیری در یادگیری این حرفه داره، اصلا خوبه یا بصررفه نیست

 3. سلام کلاس بازیگری میشناسید که در منطقه ۵ تهران باشه و هزینه کلاس زیر ۵_۶ میلیون باشه

 4. سلام
  خسته نباشيد
  ببخشيد ميخواستم بدونم براي بازيگر شدن معافيت سربازي لازم هستش ، و بعد اين كه من شهرستانم به خاطر كارم نميتونم بيام تهران به نظرتون بايد چيكار كنم
  ممنونم راهنماييم كنيد

  1. آرش عزیز سلام
   بسیار خوشحالیم که سوال خودت پیرامون بازیگری رو از وب سایت نیکارو پرسیدی .

   لطفا درخواستت رو برای ما ثبت کن تا بهت کلاس معرفی کنیم.
   شهرستان محل زندگیت کجاست ؟

 5. سلام خسته نباشید فهیمه هستم۱۶ سالمه به بازیگری علاقه زیادی دارم حاظرم برای رسیدن به بازیگری هر کاری که لازمه انجام بدم ولی متاسفانه روستا و شهرستان ما کلاس بازیگری نداره خواهشمندم از تون خیلی زود تماس بگیریدخداخیرتون بده من کلای استاد ارجمند و امین حیایی و هومن سیدی ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نشده ثانیه به ثانیه به بازیگری فکر می کنم چون یکی از ملاک های مهم زندگیمه خسته نباشید امیدوارم همگی دوستان به ارزوشون برسن

 6. سلام خسته نباشید من به بازیگری علاقه زیادی دارم ولی راهم دوره لطف کنید یه کلاس بازیگری خوب بهم معرفی کنید

 7. شما من هم خیلی به بازیگری علاقه ی زیادی دارم اما نمی دونم که توی قروه درگزین کلاس بازیگری هست یا نه و من به شدت مشتاق دیدار با خانم مومن و شریفی نیا هستم لطفا راهنمایی ام کنید

 8. سلام ببخشید میخواستم بدونم کلاس های معتبر اصفهان چه مؤسسه هایی هستند و اینکه مدرک کدام کلاس بازیگری تهران از همه معتبر تره و اینکه کلاس ها در هفته چند جلسه است سپاس از شما

  1. مهدی توکلی

   کلاس های استاد حسین شهابی رو میتونم بهتون پیشنهاد کنم موسسه فردا.تماس بگیرید بهتون میکند دوره سه ماهه دارند

 9. سلام
  من میخوام در کلاس های بازیگری شرکت کنم اما در شهر من کلاس های بازیگری وجود ندارد و میخوام برا شرکت در کلاس های بازیگری تهران بروم.
  آیا کلاس های بازیگری، خوابگاه دارند؟
  اگه بتوان خانواده ام را راضی کنم برا به تهران بفرستند، ولی مشکل اصلی محل اقامت است! 😔

  1. سلام فکرنکنم خابگاه به شمابدهند.امااگر سوره برید فکنم شامل خابگاه برای شهرستانیا هم بدهند.اماازاین بابت نبایدهم ناراحت باشیداگرخابگاه به شماندادن.شماخودتون میتونیدخوابگاه بگیرید یاتوی پانسیونها باشید مهم هدف شماست هدف شما اونقدرببرایتان بایداهمیت داشته باشه که مشکلات بزرگتر روهم. ردکنیدایناکه چیزی نییس ایننامشکلات کوچولو وپیش پاافتادش

 10. شبنم رمضانی

  با سلام
  در مورد کلاس بازیگری کودک تعریف آموزشگاه بارانا رو شنیدم. شما این آموزشگاه رو تایید میکنید؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله موسساتی در سطح شهر یزد بازیگری فعال دارند.
   منتهی به علت شرایط کرونا مدتی بود تعطیل بودند .

   به زودی پستش رو براتون اماده و در بلاگ نیکارو قرار میدیم.
   نیکارو – در جریان یادگیری

   1. سلام وقت بخیر
    ببخشید می خواستم بگم که
    من علاقه به بازیگری دارم
    یک سوالی داشتم: من می توانم هم بازیگر بشم هم وکیل؟

    1. سلام دوست عزیز.
     شما میتونین هر دو حرفه رو در کنار هم یاد بگیرین، اما این نکته رو هم در نظر داشته باشین که وکالت و بازیگری هر دو بسیار سخت هستن و نیاز به تمرکز و وقت گذاشتن زیاد دارن. زمانی که بخواین روی هر دو مورد وقت بذارین، احتمالا نمیشه در هیچ کدومش به اون حد غایی مهرات برسین. در هر صورت بهتره که یکی از این دو زمینه رو به عنوان زمینه فعالیت اصلی انتخاب کنین و اون یکی رو به صورت پارت تایم ادامه بدین. موفق باشین 🙂
     نیکارو ؛ در جریانِ یادگیری…

 11. محمد قزلسفلی

  وقتی یک درخواست ارسال میکنیم، بعد از چه مدتی پاسخ و نتیجه ی آن را به ما میگویید

  1. سلام و وقت بخیر
   بسته به آموزشگاه در کمتر از یک هفته بایستی به در خواست شما رسیدگی بشه .
   اگر درخواست ضروری داشته باشید, اعلام بفرمایید.

 12. سلام من عاشق کلاسهایه بازیگری مهران مدیری، نونهالی،حیایی هستم میشه ادرس کلاس بازیگری رو بهم بدین

 13. سارا عظیمی

  من وبرادرم سال ۹۰در آموزشگاه سینمایی دارالفنون آموزش دیدیم خیلی آموزشگاه خوبیه واساتید وامکانات فوق العاده ای داره مدارکش هم معتبره برادرم بامدرک دارالفنون تونست اقامت بگیره الان کانادازندگی میکنه ومن هم جوازموسسه فرهنگی گرفتم والان به لطف خدا مشغولم

 14. سارا نجف آبادی

  موسسه هلیا فیلم رو زنگ زدم جواب ندادن .
  لطفا کلاس بازیگری نوید محمد زاده یا هومن سیدی رو هم معرفی کنید

 15. سهیلامیرشاهی از مازندران

  من عاشق اقای مدیری هستم .
  ميخواستم اگر ایشون کلاس بازیگری دارند در تهران یا شهرستان ها شرکت کنم
  ممنون میشم درمورد کلاس بازیگری اقای مهران مديري بهم توضيح بدید

 16. سیمرا حسینی منفرد

  استاد کیمیایی عالی هستن . ممنون که تست کلاس بازیگری استاد رو قرار دادید تا افراد بیشتری با ایشون اشنا بشن

 17. لطفا امکان پرداخت شهریه کلاس بازیگری به صورت قسطی را فراهم کنید .
  عبدالحسین میر نژاد – متقاضی کلاس بازیگری

  1. سلام و وقت بخیر .
   ممنون که سوالتون رو از ما پرسیدید .

   بله تست بازیگری در بیشتر موسسات سینمایی و کلاس های بازیگری گرفته میشه

 18. کانون سینماگران رو چرا نام نبردید ؟
  ایا مدرک میدن ؟

  من مدت یکسال هست که در تهران هستم و میخوام بازیگر شوم و به کلاس بازیگری بروم / هزینه ها زیاد است واقعا

 19. نوگل علی نژاد

  حیف خانودم مخالف بازیگری هستن – خیلی علاقه داشتم کلاس استاد سمندریان شرکت کنم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کشف ذهن کشف استعداد

استعدادسنجی معتبر بر پایه علوم شناختی

 ویژه ۶ تا ۱۶ سال

*برای مشاوره رایگان فرم رو پر کنین*
اجرای روند استعدادسنجی اصلی زیر نظر نیکارو، از شرکت های عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی