معرفی بهترین کلاس نقاشی نجف آباد

معرفی بهترین کلاس نقاشی نجف آباد

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس نقاشی نجف آباد میپردازیم. تاانتها همراه باشیم.

هنر نقاشی غرب

هنر غرب (به انگلیسی: art of Europe) یا (به انگلیسی: Western art) به ساخته‌های هنری گفته می‌شود. که در کشورهای اروپایی و شمال آمریکا آفریده شده و از سوی این کشورها پذیرفته شده‌است.آغاز بررسی این هنر با بررسی دربارهٔ هنر خاورمیانه باستانی، مصر باستان و هنر دوران برنز یونانی در پیرامون دریای اژه که تا هزاره سوم پیش از میلاد می‌رسد، شکل می‌گیرد. بهر حال شکل‌های موازی از این هنرها در اروپا نیز دیده می‌شود. الگوهای پایداری از توسعه هنری در اروپا زمانی روشن می‌گردد. که هنر یونان باستان، از سوی روم در زمانی که بیشتر اروپا و شمال آفریقا را در اختیار داشت. پذیرفته شده و به سراسر اروپا منتقل می‌شود.تاثیر هنر دوران کلاسیک (به انگلیسی: Classical antiquity)در دو هزاره بعدی نوسان داشته‌است. تأثیر بزرگ دیگر هنر غرب از دین مسیحیت می‌باشد.

قبل از دهه ۱۸۰۰ میلادی، کلیساهای مسیحی تأثیر عمده ای بر هنر اروپا داشتند، حق ماموریت‌های کلیسایی، معماری، نقاشی و مجسمه‌سازی، منبع اصلی کار را برای هنرمندان فراهم می‌کرد. در این دوره تاریخ کلیسا در تاریخ هنر بسیار بازتاب یافته‌است. در همان دوره زمانی علاقه دوباره به قهرمانان مرد و زن، داستان‌های خدایان اسطوره ای و الهه‌ها، جنگ‌های بزرگ و موجودات عجیب و غریب که به دین وصل نشده بودند، وجود داشت. بیشتر هنرهای ۲۰۰ سال گذشته بدون مراجعه به دین تولید شده و غالباً اصلاً بدون ایدئولوژی خاصی تولید شده‌است.

اما هنر چه منعکس کننده دغدغه‌های مشتریان و چه هنرمند، غالباً تحت تأثیر موضوعات سیاسی بوده‌است.

هنر اروپایی به تعدادی از دوره‌های مختلفی با سبک مربوطه طبقه‌بندی شده‌است که به لحاظ تاریخی، با شکوفایی سبک‌های متعدد در مناطق مختلف، با یکدیگر اشتراک دارند. دوره‌ها به‌طور گسترده شامل کلاسیک، بیزانس، قرون وسطی، گوتیک، رنسانس، باروک، روکوکو، نئوکلاسیک، مدرن، پست مدرن و نقاشی اروپای جدید است.

معرفی بهترین کلاس نقاشی نجف آباد

معرفی بهترین کلاس نقاشی نجف آباد

آموزشگاه هنرهای تجسمی مهر

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه هنرهای تجسمی پرتو گرافيك

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه هنرهای تجسمی آلي

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس خوشنویسی نجف آباد
معرفی بهترین کلاس زبان نجف آباد
آپارات نیکارو

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید روی دکمه نارنجی پایین کلیک کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.