معرفی بهترین کلاس نقاشی آستارا

معرفی بهترین کلاس نقاشی آستارا

در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین کلاس نقاشی آستارا بپردازیم، اما قبل از آن بهتر است کمی با این هنر آشنا شویم. هنر نقاشی یکی از مهم ترین و پرطرفدار ترین هنر هایی است که در سالیان طولانی مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. گسترش و محبوبیت این هنر به اندازه ای است که مبالغ بسیار بالایی سالانه در تجارت هنر نقاشی مبادله می شود. هنر نقاشی از جمله هنر هایی است که در طول سالیان مورد توجه افراد مختلف جامعه قرار گرفته و از آن به جهت بیان مفاهیم متفاوت و مهمی در زندگی استفاده شده است.

هنر نقاشی در گذر زمان

نقاشي به عنوان يكي از اشكال‌ هنري در طول تاريخ همواره از اهميت خاصي برخوردار بوده است. در حدود 50 هزار سال قبل يعني دوران ديرينه سنگي، انسان نقاشي هايي از خود باقي گذارده که از هر لحاظ موجب شگفتي بشر امروزي است.

در غارهاي جنوب فرانسه و شمال اسپانيا تولد اين توانايي بشري را می توان مشاهده کرد. معروفترین غارنگاری ها، در غار لاسکائوکس ( لاسکوئه) فرانسه و آلتامیرا در اسپانیا قرار دارند. جالب اینجاست که هر دو غار و نقاشی هایشان بطور اتفاقی و توسط کودکان کشف شدند. نگاره های دیواره غار لاسکائوکس هفده تا بیست هزار سال و نقاشی های غار آلتامیرا دو برابر آن قدمت دارند.

بیشتر نقاشی‌های انسانهای نخستین، صحنه های شکار و حیوانات مورد علاقه آنها را نشان میدهند. این حیوانات جملگی بزرگ هستند، از جمله : گاو، گوزن، اسب و ماموت. در نقاشی های انسانهای نخستین هیچ اثری از آسمان، خورشید و ستارگان وجود ندارد. این نشان می دهد که انسانهای نخستین بجز شکار و حیواناتی که برای خوردن لازم داشتند، به موضوع دیگری توجه نمی کردند و به کشف علت پدیده هایی مانند شب و روز علاقه ای نداشتند.

بهترین آموزشگاه نقاشی آستارا
بهترین آموزشگاه نقاشی آستارا

معرفی بهترین کلاس نقاشی آستارا

نقاشی عمل بکار بردن رنگ دانه محلول در یک رقیق کننده و یک عامل چسپاننده یک چسب ) بر روی یک سطح (نگهدارنده) مانند کاغذ ، بوم یا دیوار است. این کار توسط یک نقاش انجام می شود. این واژه بخصوص زمانی به کار می رود که این کار حرفه شخص مورد نظر باشد. قدمت نقاشی در بین انسانها ، شش برابر قدمت استفاده از زبان نوشتاری است. در قیاس با نقاشی ، طراحی ، سلسله عملیات ایجاد یک سری اثر و نشانه با استفاده از فشار آوردن یا حرکت ابزاری بر روی یک سطح. با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین کلاس نقاشی آستارا ب‍پردازیم.

آموزشگاه هنرهای تجسمی اکباتان

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه هنرهای تجسمی زیبا قلم

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه هنرهای تجسمی رنگین کمان

مشاهده صفحه آموزشگاه

2.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 روز مانده تا کارگاه والد آینده نگر
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
بزن بریم