campain
campain
معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران می پردازیم. تا انتها با ما همراه باشید.

ماساژ

ماساژ بدن شکل عالی از ورزش غیرفعال است. کلمه ماساژ از واژه یونانی «Massier» گرفته شده. که به معنی مشت و مال دادن است. و شامل ماساژ علمی بافت‌های نرم بدن می‌باشد. ماساژ اگر به شکل صحیحی بر روی بدن برهنه انسان انجام شود می‌تواند بسیار تحریک کننده و نیرو بخش باشد. در ادامه با معرفی ماساژ و کلاس های ماساژ درمانی همراه باشید.

حدود ۴۰۰ سال پیش از میلاد مسیح، بقراط بزرگ، پدر علم پزشکی از ماساژ و مالش در معالجه بیمارانش استفاده می‌کرد. از آن زمان به بعد، ماساژ درمانی به عنوان یک شیوه درمانی برای رفع بسیاری از بیماری‌ها استفاده شده است. و توانسته است که سلامت و نشاط را برای بسیاری از بیماران به ارمغان بیاورد. پس باهم به معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران می پردازیم.

معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران
معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

تکنیک‌های ماساژ درمانی

یک ماساژور درمانی خبره می‌تواند با انواع ابزارها و تکنیک‌های ماساژی که دارد به شما کمک کند. این تکنیک‌ها می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

ماساژ استروک

یک تکنیک ماساژ بدن ابتدایی و در عین حال مؤثر است که هم جهت با جریان خون انجام می‌شود. این تکنیک با پراکنده‌سازی و دور کردن مایع از محل آسیب‌دیدگی به کاهش التهاب و تورم کمک می‌کند.

ماساژ نیدینگ

به روش‌های مختلفی قابل اجرا است. هر کدام از این روش‌ها با توجه به قسمتی از دست که از آن برای انجام ماساژ استفاده می‌شود نامگذاری می‌شوند، مانند نیدینگ با انگشت شست و نیدینگ با کف دست. فشار می‌بایست با توجه به هدف از انجام ماساژ و حجم بافت‌های تحت درمان اعمال شود.‌ ریتم و تعداد حرکات هم به اندازه فشار مهم است. زیرا در اینجا فشار به صورت متناوب (نه پیوسته) اعمال می‌شود.

آزادسازی مایوفاشیال

این یک تکنیک دستی برای کشش دادن به فاشیا است. که با هدف متعادل‌سازی بدن انجام می‌شود. فاشیا که بین پوست و ساختار درونی عضله و استخوان قرار دارد.یک شبکه یکپارچه از بافت همبند است که عضلات، اندام‌ها و ساختارهای اسکلتی موجود در بدن را پوشش داده و آن‌ها را به هم متصل می‌کند. آسیب‌ها، استرس، ضربات و نادرست بودن وضعیت قرارگیری بدن می‌توانند. باعث محدودیت فاشیا شود که به این ترتیب هدف تکنیک آزادسازی مایوفاشیال از بین بردن محدودیت‌های فاشیا و احیای بافت‌ آن خواهد بود.

درمان نقاط ماشه‌ای

درمان نقاط ماشه‌ای یک تکنیک فیزیوتراپی است که در آن با اعمال فشار بر بافت عضلات حساس به لمس، درد و اختلال عملکرد بخش‌های دیگری از بدن کاهش می‌یابد. نقاط ماشه‌ای مایوفاشیال یک سری نقاط دارای حساسیت شدید، با یک کانون انقباضی پردرد می‌باشد ، که اغلب در نقاط طب سوزنی قرار دارند. همچنین، معمولاً گره‌های عضلانی همان نقاط ماشه‌ای هستند.

ماساژ فریکشن عمقی

این روش درمانی برای بافت‌های همبند عرضی است که مستقیماً با انگشتان دست انجام می‌شود. در تکنیک فریکشن عمقی یک فشار کم و زیاد شونده (نوسانی) عمود بر جهت طولی فیبرهای بافت اعمال می‌شود. از این تکنیک بیشتر برای از بین بردن بافت‌های اسکار ضخیم و دردآفرینی استفاده می‌شود. که در تاندون‌ها و رباط‌های آسیب دیده به وجود می‌آیند. اگر این ضایعه‌ها کم نشوند. به احتمال زیاد باعث ناراحتی‌های بیشتر شده. و خیلی سریع‌تر از آنچه انتظار می‌رود بدتر شوند.

ماساژ فشاری

اعمال فشار ریتمیک بر روی عضلات باعث افزایش جریان خون عمقی و نرم شدن بافت‌ها می‌شود. عموماً از این تکنیک برای گرم کردن و آماده‌سازی جهت انجام ماساژهای عمقی‌تر و تخصصی‌تر استفاده می‌شود.

ماساژ بین‌فیبری

از تکنیک‌های اصطکاک بین‌فیبری، به شکل عمومی برای کشش و گسترش گروه‌های عضلات بزرگ استفاده می‌شود؛ همچنین، در بافت‌های همبند و عضلات درگیر، از تکنیک اصطکاک عرضی عمقی برای کاهش چسبندگی بافت‌های اسکار و کمک به تقویت و انعطاف‌پذیر شدن بافت‌ها در طول فرایند بهبود استفاده می‌شود.

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی یک ماساژ قدیمی، پایه ای و بی نظیر است که در آن همزمان از ضربات نرم و سفت استفاده می شود. شما بر روی یک میز صاف ماساژ قرار گرفته اید. ماساژ با میان بدن شما شروع می شود، وارد کردن ضربه هایی طولانی و برس مانند در راستای کمر، کتف ها،‌ دست ها، سپس پاها و پایین کمر کار خود را آغاز می کند.

متخصص از تکینک های متنوعی استفاده می کند و می تواند از کف دست،‌ انگشتان دست یا نوک انگشتان برای اعمال فشار بر نقاط خاصی از عضلات بهره گیرد، این روش ها کمک زیادی به نرم کردن و کشش عضلات می کند. بر خلاف ماساژ های پر فشاری مانند شیاتسو یا ماساژ های کششی مانند ماساژ تای،‌ نوع سوئدی برای این طراحی شده است. که گردش خون را بهبود ببخشد تا خون بهتر به عضلات بزرگ بدن جاری شود. این تکنیک‌ها معمولاً به ترتیب زیر اجرا می‌شوند: افلوراژ: ضرباتی آهسته با کف دست‌ها، انگشتان شست و/یا نوک انگشت‌ها.

پتریساژ: ورز دادن با دست‌ها، انگشتان شست و/یا انگشت‌ها اصطکاک: وارد آوردن فشار با حرکات دایره‌ای به وسیله کف دست‌ها، انگشتان شست ویا انگشت‌ها ارتعاش: حرکاتی نوسانی که باعث ارتعاش یا تکان خوردن بدن می‌شوند. ضربات سریع: ضربات کوتاه یا تند حرکات فعال و غیرفعال: حرکات کششی و خمشی

کلاس ماساژ

برخی از افراد فکر می کنند که ماساژ کار بسیار راحت و آسانی است در حالی که سخت در اشتباهند و باید گفت که ماساژ علم خاصی دارد و باید با توجه به آن علم صورت بگیرد. بسیاری از افراد نیز علاقه دارند تا علم ماساژ را یاد بگیرند و بتوانند این کار را با اصول انجام دهند. در تهران نیز کلاس های زیادی برای یادگیری ماساژ وجود دارد که ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران می پردازیم. با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

انواع کلاس های آموزش ماساژ

 • ماساژ ریلکسی
 • ماساژ درمانی
 • ماساژ ورزشی
 • ماساژ زیبایی
معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران
معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

معرفی بهترین آموزشگاه های ماساژ در تهران

در تهران به دلیل اینکه آموزشگاه های زیادی برای آموزش ماساژ وجود دارد ما می خواهیم در این مطلب شما را با بهترین آموزشگاه ماساژ در تهران آشنا کنیم که این آموزشگاه ها مدارک معتبر نیز بعد از گذراندن دوره ها برای افراد ارائه می دهند.

معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

۱- آموزشگاه ماساژ الماس شرق

توضیحات آموزشگاه ماساژ الماس شرق تهران

برترین اموزشگاه فنی حرفه ای کشور برگزار کننده دوره های تخصصی و کامل ماساژ _پاکسازی پوست با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور و مدرک بین المللی قابل استعلام جهت اشتغال در داخل و خارج از کشور

مزایای اموزشگاه

 • قیمتهای مناسب
 • تجهیزات عالی
 • اساتید حرفه ای و مجرب
 • کارگاه عملی
 • معرفی به کار
 • اقامت برای هنرجویان شهرستان

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

۲- آموزشگاه ماساژ آرامش ایرانیان

توضیحات ماساژ آرامش ایرانیان تهران :

یک آموزشگاه ایده آل برای کسانی که در تهران زندگی میکنند.
مجموعه بسیار باتجربه و بین المللی ماساژ آرامش ایرانیان برگزار کننده دوره های تخصصی ماساژ و طب سنتی میباشد .

انواع سبک های ماساژ شامل :تایلندی ،بازتاب درمانی ،آروماتراپی ،سر و صورت ،سنگ داغ ،لاغری ،ماساژ ورزشی ،دیپ تیشو ،فوت ماساژ ،سوئدی ،روسی ،رفلکسولوژی و انواع سبک های روز دنیا 

یادگیری در دوره های عملی این آموزشگوه کاملا تضمینی است و کلاس ها به صورت نیمه خصوصی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار میشود .
روز ها و ساعت های آموزشی قابل هماهنگی با هنرجو میباشد .

از مزایای این آموزشگاه 
آموزش کاملا حرفه ای در کارگاه عملی 
اساتید برتر و برجسته بین المللی 
ارائه ی مدارک معتبر داخلی و بین المللی 
تجهیزات کامل و حرفه ای 
امکان استخدام  
معرفی خوابگاه

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

۳- آموزشگاه ماساژ انگشتان شفابخش

توضیحات آموزشگاه انگشتان شفابخش تهران:

برای افرادی که در تهران زندگی می کنند یک آموزشگاه ایده آل است. هزینه های کلاس های آموزش ماساژ این آموزشگاه مناسب می باشد و بعد از گذراندن دوره ها برای افراد مدارک معتبر ارائه می دهند.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

۴- آموزشگاه ماساژ سپیدماساژ

توضیحات آموزشگاه ماساژ سپیدماساژ :

آکادمی سپید ماساژ با آموزش سبک های روز وپرطرفدارماساژ ویژه بازار کار آماده جذب هنرجوهای جدید وپر انرژی میباشد. شایان ذکر است که شما میتوانید باکمترین هزینه شغلی پرطرفداروپردامد خلق کنید. چرا که این موسسه با ارائه مدرک پایان دوره بین المللی برای شما گواهی نامه معتبر صادر خواهد کرد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

۵- آموزشگاه ماساژ ویستامهر

توضیحات آموزشگاه ماساژ ویستامهرتهران:

این آموزشگاه در میدان انقلاب تهران واقع شده است و از سال ۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون ۱۲ سال سابقه تدریس در زمینه ماساژ دارد که از جمله رزومه این آموزشگاه را برای شما بیان خواهیم کرد:

 • همکاری با انجمن علمی دانشگاه تهران جهت برگزاری دوره های ماساژ و امداد و نجات سال ۸۶ – ۸۸
 • همکاری با فدراسیون ورزش های رزمی و کونگ فو در برگزاری دوره ماساژ سال ۸۸
 • همکاری با دانشگاه علم و فرهنگ در زمینه آموزش ماساژ با سمت مدرس و مدیر اجرایی سال ۸۹
 • همکاری با کلوپ ماساژ ایران به عنوان سرپرست و مدرس کلوپ سال ۸۸ – ۹۴
 • اولین برگزار کننده تورهای آموزش ماساژ در کشور تایلند

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

۶- انجمن ملی ماساژ جمهوری اسلامی ایران

توضیحات انجمن ملی ماساژ تهران :

این آموزشگاه در خیابان آیت ا… کاشانی واقع شده است که به صورت دوره های تک ماساژ و دوره های تکنسین آموزش داده می شوند. این آموزشگاه برای کسانی که اعتبار مدرک برایشان مهم است مناسب می باشد. تجهیزات کلاس های آموزش ماساژ در این آموزشگاه در حد معمولی است و دارای قیمت عالی می باشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران

۷- آموزشگاه ماساژ ایران آریا

توضیحات آموزشگاه ماساژ ایران آریا :

این آموزشگاه در ابتدای کارگر شمالی واقع شده است و گواهینامه های ملی و بین المللی صادر می کند. کلاس های ماساژ ایران آریا در شهرستان های دیگر مانند اصفهان و شیراز و کرج و … نیز شعبه دارد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

ماساژ کودک
ماساژ و پاکسازی پوست صورت
فواید ماساژ
معرفی بهترین کلاس ماساژ غرب تهران
معرفی بهترین کلاس ماساژ شرق تهران

۹ دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین کلاس ماساژ تهران»

 1. منم الماس شرق رفتم خیلی خوب بود هم برخورد خوبی دارن هم کلاسهاشون کامل و جامع مدرک معتبر هم میدن من واقعا راضی بودم چنتا از دوستامم اونجا دوره دیدن همشون بامن هم عقیده هستن

 2. ماساژ نیدینگ اصلا چیز خوبی نیست . اگر کسی تجربه بهتری از انوع دیگش داره لطفا راهنمایی کنه
  یک باشگاه خوب سمت شرک غرب معرفی بفرمایید – ممنون

 3. الماس شرق خیلی خوبه من از شهرستان رفتم کلاسای ماساژ شرکت کردم خیلی خوب و کامل بهم اموزش دادن مدارکشون هم معتبر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.