معرفی بهترین کلاس فوتبال گرگان

معرفی بهترین کلاس فوتبال گرگان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس فوتبال گرگان میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

بهترین سن برای شروع ورزش در کودکان چه سنی است

بچه ها که از آب و گل در می آیند، خانواده ها شروع می کنند به برنامه ریزی پدر کلاس موسیقی پیشنهاد می کند . و مادر اصرار دارد که بچه قبل از هر چیزی باید به کلاس زبان خارجه برود. کلاس های نقاشی، مجسمه سازی و … هم که باید جزء برنامه باشد. بعضی از این خانواده ها هم که به ورزش علاقه مندند، کلاس های ورزشی را برای آنها در نظر می گیرند.

از شنا و ژیمناستیک گرفته تا فوتبال، والیبال و… تصور هم این است که اگر این کلاس ها را زودتر برای بچه ها شروع کنند. آنها موفق تر می شوند .
دیده شده دختر یا پسر بچه ای که هنوز نمی تواند بعضی از کلمات را ادا کند. در کلاس های ورزشی دیده می شود.

بچه هایی که مجبورند حرکاتی انجام دهند که از عهده اش برنمی آیند. به نظر می رسد خانواده ها در آموزش دیدن بچه ها عجله دارند و شاید دلیل این اتفاق مشاوره های اشتباهی باشد که به آنها داده می شود. البته تبلیغات درآمدزایی باشگاه ها و سالن های ورزشی هم در این موضوع بی تاثیر نیست.

آنها برای درآمدزایی بیشتر خانواده ها را ترغیب می کنند که از سنین پایین فرزندان شان را در کلاس های آموزشی ثبت نام کنند اما بررسی های کارشناسان ورزشی و حوزه روانشناسی کودک نشان می دهد که شروع ورزش باید در سن مناسب انجام شود.
ورزش آمادگی جسمانی و اعتماد به نفس آنها را بالا می برد. اما باخت در سنین پایین می تواند تاثیرات منفی روی روحیه بگذارد.

بچه ها در هر سنی نمی توانند حرکات خاصی انجام بدهند. حرکت ساده بستن بند کفش ها در سنین پایین اتفاق نمی افتد چه برسد به حرکاتی مثل ورزش های ژیمناستیک یا ورزش های دیگر ناتوانی در انجام این حرکات به طور حتم تاثیرات مخربی بر روحیه بچه ها می گذارد .که تنفر از ورزش ابتدایی ترین این تاثیرهاست .

معرفی بهترین کلاس فوتبال گرگان
معرفی بهترین کلاس فوتبال گرگان

در این سن، ورزش ممنوع

کارشناسان معتقدند تا قبل از هشت سالگی ورزش برای بچه ها ممنوع است.آنها می گویند در این سن بازی کردن و طراحی انواع بازی ها بهترین کمک برای رشد جسمانی و درگیر کردن بچه ها با فعالیت های بدنی است.

در کشورهای پیشرفته بازی هایی طراحی شده که به رشد استخوانی بچه ها کمک می کند. پریدن از روی مانع ها، آویزان شدن از وسایل بازی، رد شدن از تونل های روباز، دویدن های مارپیچی و… از انواع این بازی هاست.

متخصصانی که این بازی ها را طراحی کرده اند. به این موضوع توجه داشته اند که همه اعضای بدن بچه ها از استخوان ها گرفته تا عضله ها درگیر فعالیت شوند. آنها می گویند در این سنین بهتر است بازی در حدی باشد که انرژی بچه ها تخلیه شود. این گروه مخالف کلاس های آمورزشی هستند. و نظرشان این است که یادگیری یکی، دو مهارت بچه ها را خسته و کسل می کند و همه بدن آنها را درگیر نمی کند .

معرفی بهترین کلاس فوتبال گرگان

مدرسه فوتبال بهار گرگان

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال پایتخت گرگان

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال پرسپولیس نوین

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال تربیت

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس بازیگری گرگان
معرفی بهترین کلاس زبان گرگان
معرفی بهترین کلاس زبان گلستان
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی گرگان
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری گرگان
معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ گرگان

معرفی بهترین کلاس موسیقی گرگان

4.9/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کمتر از 24 ساعت مانده تا کارگاه والد آینده نگر
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
بزن بریم

زودتر کشفش کن !

ویژه 12 تا 90 سال ;)