campain
معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان

معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی لیست بهترین کلاس فوتبال کرج بپردازیم. شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعدادخود ویا فرزندتان باشید و برای این انتخاب به دنبال بهترین کلاس/باشگاه های سطح شهر کرج بگردید. ما در نیکارو  بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد. در این مقاله شما را برای انتخاب بهترین مدرسه فوتبال کرج راهنمایی می کنیم.

سن مناسب شروع شرکت در کلاس فوتبال  کودکان

سن مناسب فوتبال برای شروع شرکت در کلاس های فوتبال را نمی توان سن مشخصی برای همه ی افراد معرفی کرد. با توجه به روحیه و توانمندی کودکان می توان در این باره نظر داد.

همان طور که گفته شد سن مشخص و دقیقی برای تمامی اشخاص نمی توان در نظر گرفت. با توجه با علاقه و تلاش خود کودک می توان گفت که اگر کودک آن قدر عاشق فوتبال باشد. که این عشق و علاقه در رفتار او نمایان باشد. یعنی بتواند حتی در سنین پایین از دیگر تفریحات خود برای انجام فوتبال بزند. پس به راحتی می تواند از سن 3 سالگی در کلاس های فوتبال کودکان استارت تمرین و بازی خود را بزند.

والدین گرامی باید توجه کنند در این سن نباید توقع یادگیری تکنیک ها و تاکتیک های فوتبالی را از فرزند خود داشته باشند. که اگر این توقع را داشته باشند. نه تنها سبب پیشرفت کودک نمی شود. بلکه باعث دل زدگی و خستگی کودک از فوتبال و حتی دیگر ورزش ها می شوند. در این سن و تا حدود 8 سالگی هدف از شرکت در کلاس ها و تمرینات فوتبال ادامه ی روحیه ورزشی و بالا بردن انگیزه و سلامت برای شخص است. و مهم تر این که آماده شدن برای بالا تر رفتن سن برای آموزش تاکتیک های حرفه ای فوتبال!

معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان
تا سن 8 سالگی

بازیکن خود را به فوتبالیست های مورد علاقه خود تشبیه می کند. فوتبال ورزشی است که در آن کودک با توپ آشنا می شود . در این سن هیچ گونه عمل تکنیکی یا تاکتیکی را نباید از او انتظار داشت . هدف او در بازی این است که دروازه را هدف قرار دهد . روحیه بازی تیمی هنوز در او وجود ندارد. در حقیقت ، باید او را با لذت فوتبال عادت داده و اجازه دهیم که آزادانه بازی کند ، خصوصا هنگام شوت نباید او را دلسرد کرد .

از 8 تا 12 سالگی

در این دوران شناخت و آگاهی بسیار مهم است. بعضی اصول تاکتیکی (ساده ترین آن ها) به آن ها آموزش داده می شود.
کسب مهارت تکنیکی تفاوت هایی را میان کودکان ایجاد می کند. در این سن کودک اطراف خود را نگاه کرده و با یار بازی می کند، اگر چه او تنها به حاصل کار خود فکر می کند (و این کاملا طبیعی است).
دریبل ، حفظ توپ و غیره اصولی هستند که باید آموزش داده و تکرار شوند تا به آن ها کاملا مهارت یابند.

از 12 تا 16 سالگی

از 15 سالگی نوجوان، کلیه حرکات اصلی یک فوتبالیست را می تواند انجام دهد. دانش تکنیکی و قوای جسمانی به او کمک می کنند که قبل از رسیدن به مسابقاترده ی سنی بالا از آخرین موانع عبور کند. در این دوران اجازه ندهید که نقص بازی او ادامه یابد، بلکه به او یاد بدهید که بازی خود را اصلاح کند. از سن 12 تا 16 سال نوجوان بازی غلط با سر یا بازی با یک پا انجام می دهد که به کمک مربی باید این اعمال اصلاح شوند. اما توجه داشته باشید که در این مورد به او زیاد فشار نیاورید.

معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان

در لیست زیر تعدادی از بهترین مدارس فوتبال همدان را برای شما آورده ایم. هریک از باشگاه های معرفی شده در لیست بهترین مدرسه فوتبال همدان از اساتید مجرب بهره می‌گیرند و بهترین کلاس فوتبال در همدان را برگزار می‌کنند. مدارسی که در لیست زیر معرفی شدند، برگزار کننده دوره های تخصصی برای مقاطع سنی مختلف هستند و کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان می‌توانند با ثبت نام در بهترین آکادمی های فوتبال همدان به طور حرفه ای فوتبال را آموزش ببینند.

مدرسه فوتبال پارس ب

مشاهده صفحه آموزشگاه

مدرسه فوتبال علیصدر

مشاهده صفحه آموزشگاه

مدرسه فوتبال دانشگاه بوعلی

مشاهده صفحه آموزشگاه

سایر باشگاه های فوتبال در همدان

باشگاه های فوتبال معرفی شده دوره های فوتبال مختلفی برگزار می‌کنند. این دوره های فوتبال در سطوح مختلف نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار می‌شود. برای اطلاع از جزئیات هریک از باشگاه فوتبال همدان کافیست روی نام باشگاه کلیک کنید تا اطلاعات تکمیلی را مشاهده کنید.

نام آموزشگاه محدوده آدرس
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

دوره های فوتبال در همدان

اکنون که با باشگاه های فوتبال همدان آشنا شدید، اگر می‌خواهید از جزئیات دوره ها مثل تعداد جلسات، شهریه، مربیان و اطلاعات دیگر با خبر شوید، روی دکمه مشاده دوره ها در کادر زیر کلیک کنید تا بتوانید دوره‌های فوتبال در همدان که توسط باشگاه های مختلف برگزار می‌شود را ببینید.

بهترین کلاس‌های فوتبال در همدان

برای مشاهده برترین کلاس های فوتبال در همدان روی دکمه زیر کلیک کنید.

بهترین مدرسه فوتبال کودکان در همدان

در لیست بهترین مدارس فوتبال همدان که در بخش قبل برای شما ارائه کردیم، می‌توانید تعدادی از بهترین مدرسه فوتبال کودکان در همدان را ببینید. در ادامه نیز به مهمترین ویژگی های کلاس فوتبال کودکان و نوجوانان اشاره کرده ایم. تعداد زیادی کلاس فوتبال در همدان وجود دارد که پیدا کردن بهترین گزینه بسیار دشوار است. از این رو ما در نیکارو امکان مقایسه انواع کلاس فوتبال در همدان را برای شما فراهم کرده ایم. 

ویژگی های بهترین مدارس فوتبال همدان

یک مدرسه فوتبال خوب در همدان یا هر شهر دیگر باید مجموعه ای از ویژگی‌ها را دارا باشد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

  • بهره گیری از مربیان مجرب و حرفه ای

مربی فوتبال نقش بسزایی در آموزش فوتبال به کودکان دارد. در صورتی مربی، تجربه و سواد کافی نداشته باشد، می‌تواند باعث ناامیدی و دلسردی کودک نسبت به فوتبال شود و آینده درخشان احتمالی او را نابود کند.

البته گاهی والدین صرفا به دنبال سرگرمی هستند و برخی از مدارس فوتبال صرفا برای تفریح و گذراندن وقت کودکان دوره های آموزشی برگزار می‌کنند و آموزش در اولویت آخر است. این موضوع بستگی به شما دارد که آیا صرفا به دنبال پر کردن اوقات فراغت فرزند خود هستید؟ یا می‌خواهید فرزندتان به طور حرفه ای آموزش ببیند.

  • استفاده از روش های علمی و مدرن

آموزش اصولی فوتبال از مهم ترین نکاتی است که باید در مدارس به آن توجه شود. اعتبار مدرسه فوتبال و خدماتی که ارائه می دهد بسیار مهم است. برای آموزش فوتبال مدرسه فوتبالی را انتخاب کنید که در عین رعایت مسائل اخلاقی، دارای امکانات مناسب و به روز باشد و از مربیان با تجربه، با سواد و متعهد استفاده کند.

گاهی اوقات هزینه ای که برای مدارس پرداخت می شود با بازدهی آنها همخوانی ندارد، پس حتما با آگاهی و پرس و جو ثبت نام در مدارس فوتبال همدان را انجام دهید.

  • سکوی پرتاب به مراتب بالا

بدون شک والدینی که فرزندشان را در مدارس فوتبال ثبت نام می‌کنند،  آرزوهای بسیاری برای پیشرفت و رسیدن آنها به درجه های عالی دارند. از این رو یک مدرسه فوتبال خوب باید این اطمینان را به والدین بدهد که در صورت وجود استعداد و توانایی در کودک، می‌تواند طی چند سال او را به درجات بالا و حرفه ای در فوتبال براند.

  • تضمین سلامت بازیکنان

فوتبال همانند بسیاری از ورزش‌های تیمی دیگر، یک ورزش پر برخورد است و امکان دارد آسیب هایی حین ورزش ایجاد شود. یک آکادمی فوتبال خوب همواره یک پزشک خوب در کنار خود دارد تا در صورت بروز آسیب، بلافاصله وارد عمل شود.

بزرگ ترین دلواپسی والدین سلامتی روحی و جسمی  فرزندان است، از این رو مدرسه فوتبال باید دارای کادر پزشکی حرفه ای و دلسوز باشد تا در صورت بروز مشکل و حادثه به کمک بازیکنان بروند.

  • ارائه گزارش مرتب به والدین

یک مدرسه فوتبال خوب باید در جلسات متعدد و منظم با والدین، آنها در جریان فرآیند پیشرفت فرزندشان قرار دهد، تا والدین بدانند آیا فرزندشان استعداد خوبی دارد یا نه و بتوانند بهتر برای آینده فرزند خود برنامه‌ریزی کنند.

سؤالات متداول

اگر به دنبال ثبت نام در کلاس فوتبال باشید، احتمالا سؤالات مختلفی برایتان پیش می‌آید. در ادامه به پاسخ تعدادی از سؤالات متداول در رابطه با کلاس فوتبال می‌پردازیم. در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، در قسمت دیدگاه ها بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

برای سنجش استعداد کودکان خود می توانید از خدمات تخصصی استعدادسنجی نیکارو بهره ببرید و به صورت تخصصی جواب این سوال را پیدا کنید اما به صورت عمومی، استعداد فوتبال در کودکان نشانه های خاصی دارد که از جمله آن‌ها میتوان به این موارد اشاره کرد: داشتن مهارت حرکتی خوب، سرعت بالا، علاقه زیاد به توپ بازی، احساس راحتی در بازی کردن با توپ، داشتن تفکر سریع، جسارت زیاد در حین بازی، گذراندن اوقات فراغت با توپ بازی.

نیکارو با همکاری متخصصان روانشناسی خدمات استعدادسنجی مهارتی، ورزشی، شغلی و هدایت تحصیلی ارائه می دهد. استعدادسنجی پایه نیکارو به صورت رایگان در خدمت شماست. برای اطلاعات بیشتر و بهره مندی از آنها می توانید اینجا کلیک کنید.

دوره های آموزش فوتبال در بسیاری از مدارس فوتبال برای رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار میشود. رده سنی نونهالان از 4 سال به بالا شروع می‌شود و تا 10-12 سال را در برمیگیرد. برخی باشگاه های فوتبال نیز فوتبال را تنها برای رده های سنی خاصی برگزار می‌کنند. به طور کلی کودکان از 4 سال به بالا میتوانند در کلاس های فوتبال شرکت کنند، اما آموزش در سطوح کاملا ابتدایی انجام می‌شود. آموزش حرفه ای و تخصصی فوتبال معمولا برای 6 یا 7 سال به بالا صورت می‌گیرد.  

شهریه کلاس فوتبال در همدان بسته به سابقه مدرسه فوتبال، مربیان فوتبال، تعداد جلسات، موقعیت مکانی و عوامل دیگر متغییر است. به طور کلی میتوان گفت شهریه کلاس فوتبال در همدان از حدود 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان متغیر است. 

یک مدرسه فوتبال خوب چندین ویژگی دارد: بهره‌مندی از مربیان با سواد و با تجربه، استفاده از روش های علمی و بروز، آماده کردن ورزشکاران برای ورود به تیم های حرفه‌ای، تضمین سلامت بازیکنان و ارائه خدمات پزشکی، برگزاری جلسات مرتب با والدین و ارائه گزارش از روند پیشرفت.

4.1/5 - (34 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 
از استعدادیابی تا انتخاب کلاس
 
استعدادیابی بر اساس علوم شناختی
 
*ویژه 7 تا 18 سال*
 
*برای مشاوره رایگان فرم را تکمیل کنید*