معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان

معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

سن مناسب فوتبال برای شروع شرکت در کلاس فوتبال کودکان

سن مناسب فوتبال برای شروع شرکت در کلاس های فوتبال را نمی توان سن مشخصی برای همه ی افراد معرفی کرد. با توجه به روحیه و توانمندی کودکان می توان در این باره نظر داد.

همان طور که گفته شد سن مشخص و دقیقی برای تمامی اشخاص نمی توان در نظر گرفت. با توجه با علاقه و تلاش خود کودک می توان گفت که اگر کودک آن قدر عاشق فوتبال باشد. که این عشق و علاقه در رفتار او نمایان باشد. یعنی بتواند حتی در سنین پایین از دیگر تفریحات خود برای انجام فوتبال بزند. پس به راحتی می تواند از سن 3 سالگی در کلاس های فوتبال کودکان استارت تمرین و بازی خود را بزند.

والدین گرامی باید توجه کنند در این سن نباید توقع یادگیری تکنیک ها و تاکتیک های فوتبالی را از فرزند خود داشته باشند. که اگر این توقع را داشته باشند. نه تنها سبب پیشرفت کودک نمی شود. بلکه باعث دل زدگی و خستگی کودک از فوتبال و حتی دیگر ورزش ها می شوند. در این سن و تا حدود 8 سالگی هدف از شرکت در کلاس ها و تمرینات فوتبال ادامه ی روحیه ورزشی و بالا بردن انگیزه و سلامت برای شخص است. و مهم تر این که آماده شدن برای بالا تر رفتن سن برای آموزش تاکتیک های حرفه ای فوتبال!

معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان
معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان

تا سن 8 سالگی :

بازیکن خود را به فوتبالیست های مورد علاقه خود تشبیه می کند. فوتبال ورزشی است که در آن کودک با توپ آشنا می شود . در این سن هیچ گونه عمل تکنیکی یا تاکتیکی را نباید از او انتظار داشت . هدف او در بازی این است که دروازه را هدف قرار دهد . روحیه بازی تیمی هنوز در او وجود ندارد. در حقیقت ، باید او را با لذت فوتبال عادت داده و اجازه دهیم که آزادانه بازی کند ، خصوصا هنگام شوت نباید او را دلسرد کرد .

از 8 تا 12 سالگی:

در این دوران شناخت و آگاهی بسیار مهم است. بعضی اصول تاکتیکی (ساده ترین آن ها) به آن ها آموزش داده می شود.
کسب مهارت تکنیکی تفاوت هایی را میان کودکان ایجاد می کند. در این سن کودک اطراف خود را نگاه کرده و با یار بازی می کند، اگر چه او تنها به حاصل کار خود فکر می کند (و این کاملا طبیعی است).
دریبل ، حفظ توپ و غیره اصولی هستند که باید آموزش داده و تکرار شوند تا به آن ها کاملا مهارت یابند.

از 12 تا 16 سالگی:

از 15 سالگی نوجوان، کلیه حرکات اصلی یک فوتبالیست را می تواند انجام دهد. دانش تکنیکی و قوای جسمانی به او کمک می کنند که قبل از رسیدن به مسابقاترده ی سنی بالا از آخرین موانع عبور کند. در این دوران اجازه ندهید که نقص بازی او ادامه یابد، بلکه به او یاد بدهید که بازی خود را اصلاح کند. از سن 12 تا 16 سال نوجوان بازی غلط با سر یا بازی با یک پا انجام می دهد که به کمک مربی باید این اعمال اصلاح شوند. اما توجه داشته باشید که در این مورد به او زیاد فشار نیاورید.

معرفی بهترین کلاس فوتبال همدان

مدرسه فوتبال پارس ب

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال علیصدر

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال دانشگاه بوعلی

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس شنا همدان
معرفی بهترین کلاس رانندگی همدان
معرفی بهترین کلاس بازیگری همدان
معرفی بهترین کلاس زبان همدان
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری همدان
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی همدان
معرفی بهترین کلاس آشپزی همدان
معرفی بهترین کلاس کنکور همدان
معرفی بهترین مرکز مشاوره همدان
معرفی بهترین کلاس موسیقی همدان

4/5 - (33 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن