campain
معرفی بهترین کلاس فوتبال بوشهر

معرفی بهترین کلاس فوتبال بوشهر

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس فوتبال بوشهر میپردازیم. تاانتها همراه ما باشید.

روان شناسی فوتبال و انعکاس شادمانی

وقتی تیمی که طرفدارش هستید خوب بازی می‌کند، در شما احساس شادمانی بزرگی به وجود می‌آید. لذت زیادی را تجربه می‌کنید و در ساده‌ترین نوع بیان احساس می‌کنید که حالتان خوب است! این احساس چه در جمع باشید و چه به تنهایی به تماشای فوتبال بنشینید در شما به وجود می‌آید. اگر حالتان خوب باشد، بهتر می‌شوید و اگر کمی افسرده باشید، این حس در شما کم می‌شود اما اگر تیم شما ببازد، لزوما تمام این تاثیرات مثبت کفه خوبی‌هایش روی سلامت روان شما برنمی‌گردد چون شادمانی و هیجان باعث ترشح هورمون‌هایی در بدن شده که حال شما را در طول بازی بهتر کرده است.

خودکشی نکردن با فوتبال

فوتبال خصوصا برای جوان‌ترها از اهمیت بیشتری برخوردار است چراکه در سن جوانی افراد با استرس‌ها و ترس‌ها و بیم‌های بیشتری مواجه هستند و همان‌طور که آمار خودکشی نشان می‌دهد، بیشترین خطر خودکشی گروه سنی زیر ۳۵ سال را تهدید می‌کند در حالی که قرار گرفتن در فضای این هیجان و در میان گروه می‌تواند چنین فکری را از ذهن افراد دور کند.

معرفی بهترین کلاس فوتبال بوشهر
معرفی بهترین کلاس فوتبال بوشهر

پاکسازی با فوتبال

شاید جالب باشد اگر بدانید از تماشای فوتبال به‌عنوان یک پاک‌کننده یاد می‌کنند، خصوصا برای کسانی که وارد فضای ورزشگاه می‌شوند. آنها با پوشیدن لباس تیم محبوبشان، استفاده از ادبیاتی که مخصوص این فضاست و در زندگی روزمره جایی ندارد. و خواندن شعرها و دادن شعارهایی که به نفع تیم یا بر ضد تیم رقیبشان است، ناخودآگاه وارد پروسه‌ای می‌شوند که شبیه به پاکسازی برای از بین بردن تنش‌های درونی است. آنها با تمام نیرو فریاد می‌زنند، می‌خوانند و دست در دست همدیگر شادی می‌کنند . و حتی غم‌هایشان را در جمعی که احساساتی شبیه خودشان دارند، بروز می‌دهند و خلاصه اینکه احساسات و عواطفی که جایی برای بروز در این فضای زندگی ندارد، در فضای ورزشگاه‌ها، محلی برای بروز پیدا می‌کند و البته گاهی همین باعث می‌شود که شاهد رفتارهای ناهنجار هم باشیم.

معرفی بهترین کلاس فوتبال بوشهر

مدرسه فوتبال ندسا

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال جلالی ثابت

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال افسر

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال بنادر و دریانوردی

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس عربی بوشهر
معرفی بهترین کلاس رانندگی بوشهر
معرفی بهترین کلاس موسیقی بوشهر
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری بوشهر
معرفی بهترین کلاس فرانسه بوشهر
معرفی بهترین کلاس آلمانی بوشهر
معرفی بهترین کلاس زبان بوشهر
معرفی بهترین کلاس شطرنج بوشهر
معرفی بهترین کلاس قرآن بوشهر
معرفی بهترین کلاس حسابداری بوشهر
معرفی بهترین کلاس یوگا بوشهر
معرفی بهترین کلاس بازیگری بوشهر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.