campain
معرفی بهترین کلاس فوتبال بجنورد

معرفی بهترین کلاس فوتبال بجنورد

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس فوتبال بجنورد میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

ورزش دیروز، تجارت امروز از منظر روان شناسی فوتبال

در نهایت اینکه، ورزش امروز تجارت است؛ چرا تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در جام‌ جهانی از 24 به 32 رسید؟ چون هر چقدر تعداد تیم‌‌ها بیشتر شود، مسابقه بیشتری انجام می‌شود و پول بیشتری به دست می‌آید.

اما در کنار آن عواملی مثل کیفیت، هیجان، غیرقابل‌ پیش‌بینی بودن و لحظه‌لحظه تغییر، نیاز ما به هیجان و اضطراب و دلشوره خوشایند تعلیق و اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد.

بر جذابیت فوتبال می‌افزاید و باعث می‌شود تا حدی استرس‌ها و مشکلات روزمره را دقایقی کنار بگذاریم. و تمام هوش و حواسمان را به آنچه پیش چشمانمان می‌گذرد، بدهیم. وقتی دور هم جمع می‌شویم تا فوتبال ببینیم.

هیجان گروهی که به هم منتقل می‌کنیم، باعث می‌شود با هر اتفاقی کوچکی فریاد بزنیم و از تماشای بازی لذت ببریم. در واقع فوتبال نیاز ما را به این احساس بیشتر می‌کند.

به نظرم خوب است به این نکته‌ها فکر کنیم؛ وقتی تیمی می‌بازد، بازیکنانش چطور دوباره شروع می‌کنند، وقتی بازیکنی خطایی فاحش مرتکب می‌شود که نتیجه را تغییر می‌دهد و هزاران نفر را می‌رنجاند.

چطور دوباره خود را آماده می‌کند و در مسابقه بعدی وارد زمین می‌شود؟ این یعنی حرفه‌ای بودن و می‌توان از آن، شوق و ذوق برای شروع دوباره در زندگی واقعی را هم یاد گرفت.

معرفی بهترین کلاس فوتبال بجنورد
معرفی بهترین کلاس فوتبال بجنورد

فوتبال؛ همه جا، آنجا، اینجا

فوتبال می‌تواند بر سلامت روانی هم تاثیر داشته باشد. می‌تواند احساسات و روابط ما را با دوستان و جامعه اطرافمان تغییر دهد. روی میزان اعتماد به‌نفس ما اثر بگذارد و… تا جایی پیش رود که یک تحقیق جدید می‌گوید: «از هر 4 نفر طرفدار فوتبال یک نفرشان بر تاثیر و تغییرات زندگی‌اش در اثر فوتبال تاکید می‌کند. و آن را مهم‌ترین عامل در زندگی‌اش می‌داند.»

وارد شدن به حال و هوای فوتبال از جام‌های کوچک و محلی گرفته تا مسابقه‌های بزرگ مثل جام‌جهانی باعث تغییر مسیر استرس‌ها می‌شود. کسانی که درگیر فوتبال می‌شوند. به نوعی از استرس‌ها و فشارهای زندگی فرار می‌کنند و به دنیای دیگری پناه می‌برند که نامش دنیای فراغت است.

معرفی بهترین کلاس فوتبال بجنورد

مدرسه فوتبال هیات فوتبال

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال استقلال نوین

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس زبان بجنورد
معرفی بهترین کلاس رانندگی بجنورد
معرفی بهترین مرکز مشاوره بجنورد
معرفی بهترین کلاس موسیقی بجنورد

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.