campain
campain
معرفی بهترین کلاس فوتبال اهواز

معرفی بهترین کلاس فوتبال اهواز

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس فوتبال اهواز میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

فوتبال، زنان و مردان

فوتبال و ورزش در جامعه ما حکایتی مثل سیگار پیدا کرده؛ شاید همان‌طور که برخی خانم‌های ایرانی سیگار می‌کشند تا بگویند چیزی از آقایان کم ندارند، متجددند، بزرگ شده‌اند، بعضی از آنها خود را تماشاگر و طرفدار فوتبال معرفی می‌کنند تا بگویند در هیچ زمینه‌ای از مردان عقب نمی‌مانند.

به هر حال در جوامعی که محدویت‌هایی وجود دارد، خانم‌ها برای اثبات خود دست به کارهایی می‌زنند. اگر به یک خانم در کشوری دیگر بگویند رکوردهای خانم‌ها در ورزش‌های گوناگون از مردها کمتر است، می‌پذیرد ولی اگر همین حرف را به خانمی در کشورهای در حال توسعه بزنید، ممکن است پاسخ بشنوید: «اصلا این‌طور نیست!»

در کشور ما رقابتی بین خانم‌ها و آقایان ایجاد شده. خانم‌ها می‌خواهند بگویند ما اهل هیجان و ورزشی هستیم، قوانین را خوب می‌دانیم و حتی کل‌‌کل‌های فوتبالی آنها بیشتر است. از طرفی، بزرگ‌ترین هووی خانم‌های ایرانی، همیشه فوتبال بوده است . ولی خانم‌ها کم‌کم یاد گرفتند به جای جنگیدن، کم‌کم خودشان هم یک پای قضیه شوند تا هم لذت ببرند، هم خود را ثابت کنند . و هم کمتر عذاب بکشند که چرا همسرشان وقتش را به تماشای مسابقه فوتبال اختصاص می‌دهد. کم‌کم خیلی از آنها که به اجبار پابه‌پای همسرشان فوتبال می‌دیدند. به این ورزش علاقه‌مند شدند و خیلی‌ها آن را جذاب یافتند.

یادمان نرود فرهنگ‌ها هم تغییر کرده و این در بیشتر شدن طرفداران فوتبال میان خانم‌ها بی‌تاثیر نبوده. قدیم‌ترها خیلی از خانواده‌ها اینکه خانمی به تماشای مسابقه فوتبال مردان بنشیند. نمی‌پسندیدند در حالی که این نگاه امروز خیلی‌خیلی کمتر وجود دارد.

معرفی بهترین کلاس فوتبال اهواز
معرفی بهترین کلاس فوتبال اهواز

معرفی بهترین کلاس فوتبال اهواز


مدرسه فوتبال عرفان

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال زرد طلایی

مشاهده صفحه آموزشگاه


مدرسه فوتبال گسترش

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین کلاس شنا اهواز
معرفی بهترین کلاس موسیقی اهواز
معرفی بهترین مرکز مشاوره اهواز
معرفی بهترین کلاس رانندگی اهواز
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی اهواز
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری اهواز
معرفی بهترین کلاس کامپیوتراهواز
معرفی بهترین کلاس بازیگری اهواز
معرفی بهترین کلاس آشپزی اهواز
معرفی بهترین کلاس کنکوراهواز
معرفی بهترین کلاس سوارکاری اهواز
معرفی بهترین کلاس زبان اهواز
معرفی بهترین کلاس ماساژ اهواز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.