وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین کلاس عربی کرمانشاه

معرفی بهترین کلاس عربی کرمانشاه

ما در این مقاله معرفی بهترین کلاس عربی کرمانشاه میپردازیم.

شکل‌گیری گویش های عربی و عربی معیار

زبان عربی که در قرآن استفاده شده، به عربی کلاسیک معروف است. فصیح‌ترین شکل زبان عربی هم همین است.

زبان عربی کلاسیک در کشورهای اسلامی گسترش یافت، اما استفاده از آن در گفت‌وگوهای روزمره دشوار بود. بنابراین عربی در هر منطقه‌ای با زبان محلی آنجا ترکیب شد و به‌مرور گویش های عربی شکل گرفتند. این تغییرات محلی گویش های عربی فراوانی را پدید آوردند که هنوز هم در گوشه‌وکنار دنیا شنیده می‌شوند.

در گذر سال‌ها، عربی کلاسیک هم شکل آسان‌تری به خود گرفت. نسخهٔ ساده‌تری از آن به عربی جدید استاندارد یا عربی معیار معروف شد. عربی جدید استاندارد یا عربی معیار در واقع همان عربی کلاسیک است، اما واژه‌های ساده‌تر و پیچیدگی‌های دستوری کمتری دارد.

عربی جدید استاندارد یا عربی معیار در کشورهای عربی استفاده می‌شود، اما فقط در مراودات رسمی. این زبان ابزار برقراری ارتباط بین عرب‌هایی است که به گویش های عربی مختلفی صحبت می‌کنند. در کتاب‌ها، روزنامه‌ها و رسانه‌هایی همچون اخبار، آگهی‌های تبلیغاتی، سخنرانی‌ها و کنفرانس‌ها و همین طور ارائه‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها هم استفاده می‌شود.

شما هم اگر به فکر یادگیری زبان عربی هستید و برای انتخاب گویش های عربی تردید دارید، بهتر است همین عربی جدید استاندارد یا عربی معیار را یاد بگیرید، چون همهٔ عرب‌ها آن را می‌فهمند. منابع شنیدنی و خواندنی برای یادگیری زبان عربی معیار یا عربی جدید استاندارد هم همه‌جا پیدا می‌شوند.

اما به‌خاطر داشته باشید که زبان عربی جدید استاندارد یا عربی معیار در واقع زبانی ادبی است. هیچ‌کس عربی معیار یا عربی جدید استاندارد را به‌عنوان زبان مادری صحبت نمی‌کند. یعنی اگر با فرد عربی به زبان عربی جدید استاندارد یا عربی معیار صحبت کنید، هرچند کاملا حرف شما را می‌فهمد، اما متوجه غریب و غیرطبیعی بودن زبان شما هم می‌شود.

معرفی بهترین کلاس عربی کرمانشاه
معرفی بهترین کلاس عربی کرمانشاه

معرفی بهترین کلاس عربی کرمانشاه

1-کانون زبان ایران (شعبه 22 بهمن)
2- موسسه زبان فراز
3- موسسه زبان پژوهش


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران
آموزش زبان دوم به کودک
معرفی بهترین کلاس انگلیسی کرج
معرفی بهترین کلاس آلمانی کرج
معرفی بهترین کلاس عربی بوشهر
معرفی بهترین کلاس فرانسه کرج
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی شیراز
معرفی بهترین کلاس زبان رشت
معرفی بهترین کلاس زبان بوشهر
معرفی بهترین کلاس آلمانی بوشهر
معرفی بهترین کلاس فرانسه اصفهان
معرفی بهترین کلاس انگلیسی اصفهان

منبع این مقاله