وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران می پردازیم.

انگلیسی در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافت. از دیگر زبان‌های ژرمنی می‌توان به آلمانی، هلندی، دانمارکی، سوئدی و نروژی اشاره کرد. امروزه نزدیک به نیمی از مجموعه واژگان و دستور زبان انگلیسی از زبان‌های ژرمنیست. نیمی دیگر را وام‌واژه تشکیل می‌دهد که بیشتر آن‌ها از زبان‌های لاتین شده‌اند. انگلیسی باستان شباهت بسیار زیادی به آلمانی باستان داشت. چون انگلیسی‌زبان‌ها عمدتاً از ژرمن‌ها بودند که از آلمان وارد بریتانیا شدند. و به نوعی زبان آلمانی را می‌توان مادر زبان انگلیسی دانست.

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران

معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی تهران

آموزشگاه زبان ایرسا فام

توضیحات آموزشگاه زبان ایرسا فام تهران :

موسسه ایرسافام افتخار دارد خدمات خود را در حوزه آزمون های بین المللی IELTS، اعزام دانشجو و آموزش زبان انگلیسی به کلیه متقاضیان ارایه نماید. مرکز آزمون ایرسافام به نمایندگی از IDP Education استرالیا، آزمون های بین المللی IELTS را با بهترین کیفیت در شهرهای مختلف کشور برکزار می نماید.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان آموزشگاه زبان صبای سحر

توضیحات آموزشگاه زبان آموزشگاه زبان صبای سحر تهران :

آموزش زبان های انگلیسی و فرانسوی دوره عمومی زبان، مکالمه، آمادگی آیلتس،‌ آمادگی تافل، بحث آزاد، آمادگی GRE محدوده سنی: بزرگسالان (۱۷ سال به بالا)

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان لنگوئج تایز

توضیحات آموزشگاه زبان لنگوئج تایز تهران :

آموزشگاه زبان لنگوئج تایز واحد مجازی آموزشگاه زبان البرز واقع در تهران، خیابان مرزداران، تقاطع خیابان البرز می باشد. تیم لنگوئج تایز با همکاری تعدادی از استادان برجسته دانشگاه ها و موسسات زبان، محققین و مترجمین زبان همواره سعی دارد تا خدمات آموزشی متنوعی را با بهترین کیفیت به زبان آموزان ارائه دهد. استادان زبان نیز می توانند با عضویت در وب سایت ELTacademia از خدمات آن برای تسهیل و بهبود آموزش استفاده کنند. تیم لنگوئج تایز در حال نوشتن و تولید مجموعه ی کاملی از اصطلاحات، لغات، ضرب المثل ها، دروس گرامری، تست های آموزشی، مقالات یادگیری و آموزشی زبان برای زبان آموزان و استادان، سوالات مخصوص کلاس های بحث آزاد، پادکست های آموزشی و …. می باشد که به مرور زمان در اختیار شما زبان آموزان عزیز و همچنین جامعه ی محترم آموزش زبان قرار میگیرد. کلیه ی صفحات سایت اعم از مقالات، رویدادها، صفحات خبری سایت و انجمن ها به دو زبان انگلیسی و فارسی بر روی سایت قرار گرفته اند که از طریق پرچم های موجود در بالای تمامی صفحات قابل مشاهده می باشند.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان آموزشگاه زبان دخترانه ابوسعيد

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان آموزشگاه زبان دخترانه پديده

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان آموزشگاه زبان دخترانه نسيما

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه زبان روژین ایلیا

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

مدرک تی تی سی در زبان انگلیسی
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز
مرکز زبان انگلیسی کالج دانشگاه فردوسی
آموزش زبان دوم به کودک
نحوه آموزش زبان دوم به کودکان