campain
معرفی بهترین کلاس رانندگی غرب تهران

معرفی بهترین کلاس رانندگی غرب تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس رانندگی غرب تهران میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

چند مهارت برای رانندگی حرفه ای

۱. ترمز گرفتن با پای چپ

ترمز گرفتن با پای چپ، در طیف وسیعی از موارد کاربرد دارد. این مهارت برای کنترل بهتر خودرو، از رانندگی در جاده‌های آفرود گرفته تا مسابقات اتومبیلرانی و رالی قابل استفاده است. شما می‌توانید این روش را در خودروهای دنده دستی یا دنده اتوماتیک اجرا کنید.

۲. جابجایی پاشنه و انگشتان پا

دلیل اصلی استفاده از این روش، کنترل بهتر پدال گاز و ترمز به منظور جلوگیری از دور درجا گرفتن خودرو  است. این تکنیک در خودروهای دنده دستی برای اجرای دنده معکوس نرم و سریع انجام می‌شود.

۳. شروع حرکت بدون استفاده از ترمز دستی (ترمز پارک)

برای حرکت کردن بدون استفاده از ترمز دستی، نیازمند طیف کاملی از تکنیک‌ها و مهارت‌های رانندگی است. نکته اصلی این تکنیک، تنظیم کردن حرکات دو پا به صورت هماهنگ و همزمان با یکدیگر برای کنترل پدال گاز و کلاچ می‌باشد. شما می‌توانید از این روش هم برای خودروهای دنده دستی و هم دنده اتوماتیک، استفاده کنید.

۴. ترمز گرفتن مقطع

این نوع ترمز گرفتن به خصوص در خودروهایی که دارای ترمز ABS نیستند، باعث تکان خوردن شدید ماشین در هنگام توقف می‌شود. اگر شما راننده ماهری باشید، می‌دانید که برای جلوگیری از قفل شدن چرخ‌ها و لیز خوردن و کشیدن شدن ماشین به خارج از مسیر در هنگام ترمزهای ناگهانی، باید به صورت بریده بریده ترمز بگیرید. هر چه در این روش حرفه‌ای‌تر شوید، خواهید دید که در هنگام اجرای آن، وسیله نقلیه شما کمتر دچار نوسان می‌شود. به دلیل کاربردی و حیاتی بودن چنین مهارتی، همه باید آن را بیاموزند.

۵. تغییر دنده ناگهانی و مستقیم

هنر انتخاب دنده مناسب به طور مستقیم و نه لزوما مرحله به مرحله به صورت ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ یکی دیگر از این مهارت‌هایی که رانندگان متوسط ندارند. شما ممکن است بخواهید از دنده ۲ مستقیما به دنده ۴ یا از ۳ به ۶ بروید تا در شتاب‌گیری بهتر عمل کنید.

معرفی بهترین کلاس رانندگی غرب تهران

معرفی بهترین کلاس رانندگی غرب تهران

آموزشگاه رانندگی هدی

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه رانندگی هادی

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه رانندگی میلاد

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه رانندگی مصطفی

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه رانندگی محمد

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس رانندگی شرق تهران
معرفی بهترین آموزشگاه های رانندگی در تهران
آپارات نیکارو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.