campain
رانندگی شرق تهران

معرفی بهترین کلاس رانندگی شرق تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس رانندگی شرق تهران میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

رانندگی ذاتاً آسان نیست و اگر اخبار را تماشا کنید قبل از اینکه قهوه خود را تمام کرده باشید حداقل چهار تصادف رانندگی خواهید دید. خوشبختانه این ۶ مهارت رانندگی آسان شما را به نوع پاداش شرکت های بیمه راننده تبدیل می کند و سایر رانندگان احترام می گذارند.

حفظ کنترل هنگام خروج از مسیر

در صورت خنک شدن ناگهانی و شدید تایر باید چند قدم بردارید اما در اصل هدف شما این است که در هنگام کند کردن سرعت ماشین را در یک مسیر مستقیم قرار دهید.

بازیابی از اسلاید

در اواسط چرخش تنها چیزی که می بینید یک محافظ خطرناک است و مطمئناً می خواهید آن را بزنید. نگاه داشتن به جاده تمرکز بر جایی که می خواهید باشید بیش از شیئی که به سمت آن می روید مهم است.

فرمان را به سمت چشمان خود بچرخانید و آن را در آنجا نگه دارید. نگران نباشید که چقدر چرخ را می چرخانید. به لطف جادوی هماهنگی چشم و دست اگر چشمان شما در جای مناسب قرار داشته باشند به جای درست هدایت می شوید.

به شرطی که به دلیل استفاده پرشور از گاز به پهلو نخواهید رسید کاری که باید انجام دهید این است که با دقت شتاب دهید که باعث می شود ماشین دوباره روی چرخ های عقب بچرخد و به لاستیک ها نیروی کشش اضافی مورد نیاز برای بازیابی مجدد کنترل را می دهد. با شروع صاف شدن ماشین به آرامی ترمز بگیرید و خود را به پشت محکم کنید.

نقطه کانونی خود را تنظیم کنید

یکی دیگر از انواع مهارت رانندگی که همه باید بدانند مربوط به تنظیم نقطه کانونی است. اگر مغز خود را مانند یک رایانه تصور کنید می فهمید که برای پردازش اطلاعات مختلف به زمان نیاز دارد. اگر فقط به اتومبیل مقابل خود نگاه می کنید به مغز خود زمان زیادی برای پردازش تهدیدهای احتمالی نمی دهید.

تا جایی که می توانید به جلو نگاه کنید تا بتوانید بیشترین زمان را برای واکنش به خود اختصاص دهید. در ترافیک شلوغ در یک آزادراه باید حواس خود را به چند اتومبیل اول مقابل خود معطوف کنید. اگر می توانید بین خطوط بیندازید و اطمینان داشته باشید که اگر ماشین جلویی روی ترمز خود بکشد دید محیطی شما را آگاه می کند.

ترمز با ترمز ضد انفجار

شگفت آور است که بسیاری از افراد هنگام رانندگی با اتومبیل با ABS نمی دانند در مواقع اضطراری چه کاری باید انجام دهند. در هنگام آموزش نحوه رانندگی توسط والدینی که در زمان قبل از فناوری ABS بزرگ شده اند. مواردی مانند تعدیل پدال، پمپاژ ترمز و عدم توانایی هدایت در هنگام ترمز سردرگمی زیادی ایجاد می شود.

رانندگی در زیر باران

یکی دیگر از مهارت رنندگی که هر فردی باید بداند توانایی رانندگی در زیر باران است. در هنگام باران ملایم تمام روغن موجود در جاده از اتومبیل های دیگر اطمینان حاصل می کند که جاده در بیشترین حالت نرم و صاف است. باران شدید  این مسئله را از بین می برد اما اگر آب آنقدر زیاد باشد. که لاستیک ها با روسازی روبرو نشوند با هیدروپلانینگ بالقوه برخورد می کنید. راز این است که باید چشم های خود را برای هر گونه گودال هایی که به طور بالقوه عمیق تر از بقیه هستند پوست کنده نگه دارید. به هرگونه لرزش غیر عادی از وسایل نقلیه جلوی خود توجه کنید و با کم کردن سرعت یا حرکت می توانید زمان آماده سازی را داشته باشید.

معرفی بهترین کلاس رانندگی شرق تهران

معرفی بهترین کلاس رانندگی شرق تهران

آموزشگاه رانندگی امیر پاکدشت

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین آموزشگاه های رانندگی در تهران
معرفی بهترین آموزشگاه های رانندگی غرب تهران
آپارات نیکارو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.