campain
campain
معرفی بهترین کلاس حسابداری یزد

معرفی بهترین کلاس حسابداری یزد

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس حسابداری یزد می پردازیم.

حسابداری چیست؟

اصطلاح حسابدار به حرفه ای گفته می شود که عملکردهای حسابداری مانند تحلیل حساب ، حسابرسی یا تجزیه و تحلیل صورت های مالی را انجام می دهد. حسابداران با شرکت های حسابداری یا بخش های حساب داخلی با شرکت های بزرگ کار می کنند. آنها همچنین ممکن است اقدامات شخصی خود را تنظیم کنند. این متخصصان پس از تأمین نیازهای آموزشی و آزمایشی خاص دولت ، توسط انجمن های حرفه ای ملی تأیید صلاحیت می شوند.

تاریخچه حسابداران

اولین انجمن حرفه ای حسابداران ، انجمن حسابداران عمومی آمریکا ، در سال ۱۸۸۷ تشکیل شد و CPA برای اولین بار در سال ۱۸۹۶ مجوز گرفتند. حسابداری به عنوان یک حرفه مهم در طول انقلاب صنعتی رشد کرد. این بیشتر به این دلیل بود که مشاغل در حال پیچیدگی بودند و سهامداران و دارندگان اوراق قرضه ، که لزوماً بخشی از شرکت نبودند اما به طور پولی سرمایه گذاری می شدند ، می خواستند در مورد رفاه مالی شرکت هایی که در آنها سرمایه گذاری کرده اند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

پس از رکود بزرگ و تشکیل کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ، کلیه شرکتهای تجاری عمومی موظف به انتشار گزارش های نوشته شده توسط حسابداران معتبر بودند. این تغییر نیاز به حسابداران شرکتی را بیش از پیش افزایش داد. امروزه حسابداران همچنان در همه جای تجارت و همه جانبه مهم هستند.

معرفی بهترین کلاس حسابداری یزد
معرفی بهترین کلاس حسابداری یزد

معرفی بهترین کلاس حسابداری یزد

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری پویان پردازش

توضیحات آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری پویان پردازش یزد :

آموزشگاه حسابداری پویان پردازش در شهر یزد واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات بروز و فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برتر اقدام به برگزاری دوره های حسابداری مقدماتی، حسابداری صنعتی، مفاهیم مالی و … نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آرمان صدرا

توضیحات آموزشگاه آرمان صدرا یزد :

آموزشگاه آرمان صدرا از سال ۱۳۸۱ با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور  و سازمان مدیریت برنامه ریزی در شهر یزد فعالیت خود را آغاز کرد. این آموزشگاه با در نظر گرفتن فضای مناسب و امکانات پیشرفته اقدام به برگزاری دوره های برنامه نویسی، حسابداری، طراحی وب، شبکه، مدیریت و … نموده است.

خاطر نشان می گردد در پایان هر دوره به هنرجویان مدرک فنی حرفه ای ارائه می شود.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری دانش

توضیحات آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری دانش یزد :

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری دانش در شهر یزد واقع شده است. این آموزشگاه با فراهم کردن امکانات پیشرفته و با بهره مندی از اساتید فرهیخته اقدام به برگزاری دوره های برنامه نویسی، حسابداری، ICDL، اتوکد و … نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک های مرتبط :

کلاس برنامه نویسی کامپیوتر
بهترین کلاس کامپیوتر مشهد
کلاس کامپیوتر تهران
معرفی بهترین کلاس حسابداری رشت
معرفی بهترین کلاس حسابداری اصفهان
معرفی بهترین کلاس حسابداری بوشهر
معرفی بهترین کلاس حسابداری قم
معرفی بهترین کلاس حسابداری کرمانشاه
معرفی بهترین کلاس حسابداری بندرعباس

منبع این مقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.