حسابداری

معرفی بهترین کلاس حسابداری تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس حسابداری تهران میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

حسابداری

حسابداری امروزه یکی از رشته های پرطرفدار می باشد که هر سال تعداد زیادی از دانشجویان فارغ التحصیل این رشته می باشند. این رشته در بیشتر کارخانه ها، شرکت ها، ادارات و … به کار می رود و به طور کلی می توان گفت که آینده این رشته بسیار خوب است. برخی از افراد هستند که برخی از حرفه های حسابداری را نمی دانند به همین دلیل اقدام به آموزش آن در آموزشگاه ها می کنند اما نمی دانند کدام آموزشگاه برای آموزش این حرفه مناسب است. ما در این مطلب می خواهیم شما را با  بهترین آموزشگاه حسابداری در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید.

حسابدار کیست؟

حسابدار فردی است که عملیات مالی را در هر کسب و کاری انجام می دهد. در زمان های قدیم به افرادی که به خوبی عملیات مالی در هر کسب و کاری را انجام می دادند “میرزا” می گفتند که بعد از مدتی به آن “دفتردار” و امروزه نسل های جدید به آن “حسابدار” می گویند. امروزه افرادی که در دانشگاه رشته حسابداری را گذرانده اند “حسابدار” می گویند اما باید گفت این افراد باید حرفه های حسابداری را بدانند و برای آموزش حسابداری حرفه ای به برخی از آموزشگاه های معتبر مراجعه نمایند تا بعد از گذراندن دوره حسابداری بتوانند در بازار کار کسب درآمد کنند.

ویژگی های یک حسابدار

حسابداران ویژگی های زیادی دارند که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • ذهنیتی منظم و منطقی
  • با پشتکار، متمرکز و دقیق
  • دارای اعتماد به نفس و روحیه درستکاری
  • علاقه مند به کسب دانش و به ‌روز بودن

انواع حسابداری

حسابداری انواع مختلفی دارد که ما در این مطلب شما را با انواع حسابداری آشنا خواهیم کرد.

  • حسابداری مالی
  • حسابداری دولتی
  • حسابداری مدیریت
  • حسابداری صنعتی
  • حسابداری مالیاتی
  • حسابداری فروشگاهی
معرفی بهترین کلاس حسابداری تهران
معرفی بهترین کلاس حسابداری تهران

معرفی بهترین آموزشگاه های حسابداری در تهران

1. مرکز آموزش بازرگانی

این آموزشگاه در خیابان کارگر شمالی واقع شده و از سال 74 شروع به فعالیت کرده است و دوره های آموزشی زیادی را برگزار می کند که از جمله آن ها حسابداری مالیاتی، تهیه و تنظیم صورت های مالی بر اساس استاندارد های حسابداری، قوانین مبارزه با  پولشویی و … می باشد.

2. مرکز آموزش حسابداران خبره

این موسسه یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری در تهران است که در خیابان استاد نجات الهی جنوبی واقع شده و از سال 77 تاسیس شده است و دوره های مختلفی در زمینه های حسابداری را برگزار می کند.

3. مؤسسه آموزش عالی آزاد فن آوران اطلاعات تهران

این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری در شمال غرب تهران می باشد از جمله دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می کنند حسابداری مکانیزه ارشد مالیاتی، حسابداری مکانیزه ارشد مالی، حسابداری مکانیزه ارشد صنعتی و … می باشد.

4. مجتمع آموزشی کیش مهر

این آموزشگاه در مرکز شهر تهران واقع شده است که در دوره های آموزشی رایانه کار حسابداری مالی و حسابداری ویژه بازار کار برگزار می شود.

5. مجتمع آموزشی جهش رایانه

این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری در تهران است که در تهرانسر واقع شده است و دوره های آموزشی با استفاده از نرم افزار هلو برگزار می شود.

لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کمتر از 24 ساعت مانده تا کارگاه والد آینده نگر
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
بزن بریم