وبلاگ نیکارو

معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

برادران لومیر در سال ۱۸۹۵ سینماتوگراف (اولین دوربین فیلم برداری) را اختراع کردند. هرچند نمی‌توان این دو برادر فرانسوی را یگانه افرادی دانست که به پیدایش هنر سینما کمک کردند. پیدایش سینما و فن فیلمبرداری خود مرهون پیشرفت‌های بسیار زیادی هم در عرصهُ تکامل نگاتیو بود و هم تکامل دستگاه‌های اولیه عکاسی. به‌طوری‌که نمی‌توان قاطعانه از یک نفر به‌عنوان مخترع سینما نام برد. دستگاه‌هایی همچون کینتوسکوپ (ساخته توماس ادیسون)، ویتاسکوپ و بایوسکوپ همگی در پیدایش دستگاه سینماتوگراف مؤثر بوده‌اند.

برادران لومیر خود ده‌ها فیلم کوتاه ساختند که همهُ آن‌ها صرفاً از یک نما تشکیل می‌شد و قطع و وصل و تدوین در آن‌ها وجود نداشت. از جملهٔ این فیلم‌ها می‌توانیم به «ورود قطار به ایستگاه» (که به عنوان اولین فیلم ساخته شده به دست بشر محسوب می‌شود)، «خروج قایق از لنگرگاه»، «غذا خوردن کودک» و «خروج کارگران از کارخانه» اشاره کنیم.

پس از لومیرها، ژرژ مه‌لیس باعث تکامل فن سینما شد. دیدگاه مه‌لیس نسبت به سینما یک دیدگاه تئاتری بود. او پرده‌های گوناگونی از نمایش را فیلمبرداری می‌کرد و سپس این پرده‌ها را به یکدیگر متصل می‌کرد. ژرژ مه‌لیس همچنین پدیدآورنده فن تروکاژ در سینماست.

پس از مه‌لیس، ادوین اس پورتر باعث تکامل بنیادین و ساختاری سینما شد. او با ساختن فیلم‌های «زندگی آتش‌نشان آمریکایی» و «سرقت بزرگ قطار» سینما را به عنوان پدیده‌ای که امروزه می‌شناسیم معرفی کرد. سینمای پورتر دیگر ارتباطی به تئاتر نداشت، بلکه به هنری مستقل و جدید تبدیل شده بود. پورتر، پیشگام فن تدوین فیلم نیز می‌باشد. راهی که او در سینما آغاز کرد در نهایت به سینمای داستان‌گوی هالیوود منجر شد.

شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعدادخود ویا فرزندتان باشید . و برای این انتخاب به دنبال بهترین کلاس/آموزشگاه های سطح شهر مشهد میگردید .

ما در نیکارو  بهترین آموزشگاه های کشور را به شما معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید .

معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

پردیس تئاتر مستقل

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • توضیحات فعالیت مجموعه : 
پردیس تئاتر مستقل نخستین مجموعه خصوصی تئاتر در شرق کشور است که با تجربه دو سال مدیریت و حضور مستمر در امر هنر تئاتر در بخش خصوصی اقدام به حرکتی نوین برای ادامه حیات و نفس کشیدن هنر تئاتر در شهر عزیز مشهد گرفت.این مجموعه دارای دو سالن بلک باکس مجزا جهت اجرای نمایش ، پلاتو تمرین،کلاس آموزشی، استودیو ضبط صدا و موسیقی به همراه فضای پذیرایی و استراحت در شان هنرمندان،مردم فهیم و هنردوست مشهد می باشد.
هدف پردیس تئاتر مستقل که ادامه دار مسیر گذشته موسسان آن است پیشنهادی جدید برای تئاتر دیدن و دعوت به این هنر فاخر است.آرزوی قلبی مان فراهم کردن اوقاتی نیک برای شما عزیزان است. بودن در کنار شما و خدمت به هنر و هدف عالی هنر که نهادن انسان در جایگاه انسان است هدفی است که هر چند ایده آل اما دست یافتنی است و این به یاری شما و همدلی مان خواهد شد.
معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

موسسه سینمایی آژنگ 

معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

آموزشگاه آزاد سینمایی آپادانا

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه آزاد سینمایی آپادانا وابسته به موسسه فرهنگی هنری دوستان آپادانا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۹۳۸ اداره ثبت شرکت های مشهد  فعالیتش را از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده است.این آموزشگاه از بدو امر با مانیفست ارائه خدمات آموزش حرفه ای سینمایی به علاقه مندان و فراگیران این حوزه  با بهره گیری از اساتید حرفه ای فعالیت نموده است .

برخی از چهره های برتر سینما و تلوزیون که آپادانا در این سالها بعنوان مدرس دوره با آنها همکاری نموده است عبارتند از سرکار خانم آزیتا حاجیان ، سرکار خانم پوران درخشنده ، سرکار خانم مارال فرجاد ، جناب آقای جهانگیر الماسی ، جناب آقای دکتر محمد صادقی ، جناب آقای عبدالله باکیده ، جناب آقای اصغر همت ، جناب آقای محمد متوسلانی ، جناب آقای مهدی امینی خواه و محمد حسین باکیده

آموزشگاه آزاد سینمایی آپادانا دوره های زیر را برگزار میکند :

 • بازیگری
 • بازیگر سینما
 • فیلمنامه نویسی
 • تصویربرداری و عکاسی
 • کارگردانی سینما
 • مقدماتی بازیگری

معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

آموزشگاه آزاد سینمایى موج نو

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • توضیحات فعالیت مجموعه :

موسسه سینمایی موج نو با تربیت هنرمند متخصص و کارآمد با پشتوانه علمی و عملی توانسته در مدت عمر فعالیت خود ، جایگاه ویژه ای در میان سایر کلاس های هنری – مختص هنر هفتم – پیدا کند . این موسسه با ایجاد بستر مناسب برای بارور شدن استعدادهای مستعد به شکل اصولی و اساسی تلاش مستمر و ویژه ای دارد . آموزشگاه آزاد سینمایی «موج نو» می کوشد در خلال برنامه ای منسجم و طی واحدهای عملی و نظری، هنرجو را متوجه کار گروهی و جمعی نماید. مسئله ای که سینما و فیلمسازی در حوزه علمی بسیار به آن نیاز دارد. این موسسه سینمایی با ارائه گواهی نامه رسمی ارشاد به فارغ التحصیلان فعالیت منحصر به فرد خودش را تکمیل کرده است . دوره های آموزشی موسسه سینمایی موج نو همراه با کارگاه عملی است که برای جذب علاقه مندان به این هنر بسیار مطلوب است . موسسه سینمایی آزاد موج نو با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره های هنری-سینمایی برگزار میکند .

موسسه آزاد سینمایی موج نو دوره های زیر را برگزار میکند :
 • بازیگری سینما
 • عکاسی
 • تصویربرداری
 • کارگردانی
 • میکس و مونتاژ
 • فن بیان و تکنیک سخنوری
معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

آموزشگاه سینمایی هخامنش

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • توضیحات فعالیت آموزشگاه :

آموزش حرفه ای  دوره های آهنگ سازی  نرم افزار گیوبیس، میکس، مسترینگ، عکاسی، نورپردازی، فتوشاپ، فیلم برداری، میکس و مونتاژ (ادیوس، افترافکت، پریمیر …)

معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

آموزشگاه سینمایی و سمعی بصری سیما

مشاهده صفحه آموزشگاه

 • توضیحات فعالیت آموزشگاه :

گرایش روزافزون به هنرهای نمایشی علی¬ الخصوص سینما و ضرورت آموزش طیف گسترده¬ای از علاقه مندان به فیلمسازی، این مجموعه را بر آن داشت تا با توکل به خداوند و کوششی همه جانبه در ایجاد بستری مناسب برای آموزش و تربیت هنرجویانی آگاه و خلاق کمر همت ببندد. طراحی دوره¬ها و ساختار دروس در این مجموعه، برای ایجاد و حفظ علاقه و انگیزش در هنرجویان مبتنی بر سرفصل¬های دانشگاه¬های معتبر کشور و تکنولوژی روز دنیا می باشد و در این راستا سعی بر آن شده تا همه موارد، منابع و تجهیزاتی که به فرایند آموزش و آفرینش هنری هنرجو کمک می کند فراهم شود.

لینک مرتبط :

آشنایی با رشته سینما
مدرسه بازیگری مشهد
معرفی بهترین کلاس بازیگری تهران

درباره کلاسهای هنری بیشتر بدانیم :

معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی در مشهد
بهترین آموزشگاه های نقاشی مشهد
بهترین اموزشگاه خوشنویسی مشهد
معرفی بهترین اموزشگاه های خیاطی مشهد
معرفی بهترین آموزشگاه های موسیقی مشهد
معرفی بهترین آموزشگاه هنرهای تجسمی مشهد
معرفی بهترین آموزشگاه هتلداری مشهد

برای کسب اطلاعات بیشتر معرفی و ثبت آموزشگاه خود در وب سایت نیکارو با ما در ارتباط باشید .