بهترین کلاس بازیگری مشهد

لیست 15 تایی بهترین کلاس بازیگری مشهد با آدرس و تلفن

بازیگری یکی از پرطرفدارترین رشته های هنری است که از محبوبیت بسیار زیادی در میان نوجوانان و جوانان برخوردار است. اگر ساکن شهر مشهد هستید و به بازیگری علاقه دارید با ما همراه باشید. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد بپردازیم، اما بهتر است ابتدا کمی با این هنر پرطرفدار آشنا شویم. 

بازیگری و پیدا کردن آموزشگاه مناسب

یکی از دغدغه های اصلی علاقمندان به عرصه بازیگری و سینما یافتن یک مرکز آموزش هنرهای سینمایی خوب برای آموزش بازیگری یا دوره های دیگر سینمایی مثل کارگردانی، نویسندگی و غیره است. آموزشگاه های بازیگری هر کدام شرایط و دوره های آموزشی ویژه خود را دارند. برخی آموزشگاه ها از اساتید بسیار مطرح بهره می‌گیرند و همین موضوع باعث افزایش قیمت کلاس بازیگری در این آموزشگاه ها خواهد شد. البته این بدان معنا نیست که اگر هزینه کلاس بازیگری در یک آموزشگاه سینمایی پایین‌تر بود، یعنی آن آموزشگاه کیفیت مطلوبی ندارد.

ورکشاپ ها و کارگاه های کوتاه مدت اصولاً شهریه‌ای کمی دارند، یعنی مدرس می تواند از یک روز تا ۳ روز، یک هفته کارگاهی را تحت عنوان کارگاه کوتاه مدت بازیگری برگزار کند و هزینه را از هنرجویان دریافت نماید. این کارگاه ها بسته به معروف بودن مدرس متغیر است. گاهی می توان یک کارگاه یک روزه را با هزینه ۱۰ یا ۲۰ هزار تومان گذراند و گاهی نیز همین یک کارگاه یک روزه مبلغ ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون هزینه دارد.

از فاکتورهای یک کلاس بازیگری میتوان به کیفیت و خدمات آموزشی مناسب، صداقت و سلامت در آموزش، کیفیت اساتید و قیمت دوره های موسسات اشاره کرد. در ادامه به معرفی تعدادی از آموزشگاه های سینمایی ایران در شهرهای مختلف – قیمت دوره های سینمایی، مدت و نوع دوره های آموزشی بازیگری، کارگردانی و دیگر دوره های سینمایی اشاره خواهیم نمود.

بهترین کلاس بازیگری مشهد کجاست؟

اساسا کلمه خوب از دید هر کس متفاوت است اما همانطور که ابتدا گفتیم اموزشگاه های بازیگری نامبرده شده طبق بازخوردها و نظرات کاربران در سال جدید جزو برترین ها می‌باشند و دارای خدمات متنوعی در زمینه آموزش هنرهای نمایشی در تبریز هستند.در لیست زیر تعدادی از بهترین کلاس بازیگری در مشهد را مشاهده میکنید.

آموزشگاه بازیگری آژنگ

موسسه سینمایی آژنگ 

اینجا آموزشگاه فنی و حرفه ای آژنگ است. جایی که بازیگری را نه تنها به عنوان یک هنر و علاقه بلکه به عنوان یک فن و حرفه نیز فرا می دهد. سیزده سال تلاش و پافشاری در تدریس صحیح و اصولی بازیگری با تلاش و دلسوزی اساتیدی که بازیگری در جان آنها نفوذ کرده باعث شده که به لطف خداوند بازیگران توانمندی را به عرصه هنر بازیگری این سرزمین معرفی کرده باشیم.

مجموعه آژنگ یک نمونه خوب آموزشگاه بازیگری مشهد است که برای رده‌های سنی مختلف کلاس‌های بازیگری برگزار می‌کند.

مشاهده اطلاعات آموزشگاه    

آموزشگاه بازیگری موج نو

آموزشگاه بازیگری موج نو

آموزشگاه آزاد سینمایی «موج نو» می کوشد در خلال برنامه ای منسجم و طی واحدهای عملی و نظری، هنرجو را متوجه کار گروهی و جمعی نماید. مسئله ای که سینما و فیلمسازی در حوزه علمی بسیار به آن نیاز دارد. این موسسه سینمایی با ارائه گواهی نامه رسمی ارشاد به فارغ التحصیلان فعالیت منحصر به فرد خودش را تکمیل کرده است. دوره های آموزشی موسسه سینمایی موج نو همراه با کارگاه عملی است که برای جذب علاقه مندان به این هنر بسیار مطلوب است. موسسه سینمایی آزاد موج نو با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره های هنری-سینمایی برگزار میکند.”موسسه آزاد سینمایی موج نو دوره های زیر را برگزار میکند :

مشاهده اطلاعات آموزشگاه

سؤالات متداول

اگر به دنبال یادگیری بازیگری باشید، احتمالا سؤالات زیادی در ذهنتان دارید. در ادامه به پاسخ تعدادی از سؤالات متداول در رابطه با کلاس بازیگری می‌پردازیم. در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، در قسمت دیدگاه ها بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

کلاس بازیگری رایگان در مشهد وجود دارد؟

ممکن است بعضی اموزشگاه ها به صورت مقطعی یا کارگاهی کلاس بازیگری رایگان برگزار کنند، اما این کلاس های رایگان نهایتا در قالب یک جلسه آموزشی هستند و هیچ موسسه ای دوره جامع بازیگری رایگان برگزار نمی‌کند. با ثبت نام از طریق نیکارو می‌توانید یک جلسه آموزشی رایگان در اموزشگاه سینمایی موج نو شرکت کنید تا بیشتر با مدرس و جو کلاس آشنا شوید.

هزینه کلاس بازیگری چقدر است؟

به طور کلی بازیگری نیز مشابه اکثر رشته‌های هنری هزینه نسبتا بالایی دارد. حتی می‌توان گفت بازیگری به دلیل اینکه طرفداران بسیار زیادی دارد، در مقایسه با سایر رشته های هنری گرانتر است. هزینه کلاس بازیگری مثل هر کلاس دیگری به عوامل مختلف بستگی دارد. تعداد شرکت کنندگان کلاس، سطح تجربه و تخصص مدرس، میزان سابقه آموزشگاه، تعداد جلسات در هر ترم و عواملی از این قبیل همگی بر روی شهریه کلاس بازیگری در مشهد تاثیر می‌گذارند. هزینه کلاس بازیگری نوسان زیادی دارد و می‌توان گفت هزینه کلاس بازیگری در مشهد از 1 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان به ازای هر ترم متغیر است. این مقدار در تهران می‌تواند تا 15 میلیون تومان به ازای یک دوره 3 ترمی نیز برسد.

در بحث آموزش همیشه تنوع زیادی وجود داشته، همینطور در مورد کیفیت آموزشگاه ها نیز تفاوت وجود دارد. آموزشگاه هایی که مجوز درجه ۱ هنری دارند هزینه آموزش بیشتری دارند و این هم بخاطر کیفیت و امکانات و اساتید بهتر هست.

 • در دوره های اموزش سینمایی کودکان هزینه های آموزش معمولا کمتر است.
 • در دوره مقدماتی معمولا هزینه آموزش کمتر است.
 • در دوره بزرگسال و یا دوره های پیشرفته هزینه آموزش بیشتر میشود.

اموزشگاه های سینمایی آژنگ و موج نو که بالاتر معرفی کردیم، جزو بهترین و پرطرفدارترین آموزشگاه های سینمایی در شهر مشهد هستند و هزینه های معقولی دارند. هزینه دوره هایی مثل کارگردانی و فیلمنامه نویسی، گریم و … هر کدام متفاوت است و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با این مجموعه ها تماس بگیرید. همچنین می‌توانید مقاله قیمت کلاس بازیگری در شهرهای مختلف را مطالعه کنید.

آیا بعد از بازیگری به فیلم معرفی میشویم؟

کلاس های بازیگری محلی برای آموزش فنون بازیگری هستند و وظیفه ای برای شرکت دادن هنرجوها در پروژه های فیلمسازی ندارند، همانطور که یک آموزشگاه موسیقی یا زبان وظیفه معرفی هنرجو به کنسرت یا گروه موسیقی را ندارد. با این حال بسیاری از آموزشگاه های بازیگری در صورت به پایان رساندن دوره جامع توسط هنرجو، در صورتی که متوجه شوند استعداد مناسبی دارد، او را به گروه های فیلمسازی معرفی می‌کنند تا مسیر هموارتری پیش رو داشته باشد.

آیا برای ثبت نام کلاس بازیگری به تست بازیگری نیاز است؟

خیر، آموزشگاه های بازیگری جزو آموزشگاه های آزاد هنری هستند و برای ثبت نام در کلاس ها نیاز به تست دادن نیست و با مدارک شناسایی میتوانید اقدام به ثبت نام کنید. با این حال بعضی از موسسات سینمایی به دلیل اینکه تعداد متقاضیان کلاس بازیگری زیاد است، آزمون ورودی یا تست بازیگری برگزار می‌کنند تا اولویت ثبت نام برای افرادی باشد که استعداد بیشتری دارند.

مراکز تست بازیگری در مشهد کجاست؟ کجا تست بازیگری بدهم؟

اگر دوست دارید در فیلم بازی کنید و تست بازیگری بدهید، بهتر است کانال‌های خبری شهر خود را دنبال کنید. هر زمان یک دفتر فیلمسازی نیاز به بازیگر در پروژه ای داشته باشد، معمولا در کانال های پر مخاطب اینستاگرامی یا تلگرامی همان شهر فراخوان می‌دهد. شما میتوانید برای تست بازیگری مراجعه کرده تا شانس شرکت در فیلم یا پروژه هنری را داشته باشید.

مدت زمان دوره های بازیگری چقدر است؟

اصولا کلاس های بازیگری بصورت دوره ای هستند و شما باید ابتدا در دوره مقدماتی و سپس در دوره های پیشرفته شرکت کنید. مدت یک دوره معمولا بین 1 تا 3 ماه است  و اگر بخواهید تمام دوره ها را شرکت کنید، ممکن است بین 6 تا 12 ماه زمان ببرد. مسلما شما بعنوان یک فرد مبتدی اول باید دوره مقدماتی را ثب تنام کنید و بعد از اتمام آن اگر قصد ادامه و پیشرفت را داشته باشید دوره پیشرفته را ثبت نام کنید. اما افرادی که از قبل تجربه بازی یا آموزشگاه را دارند نیز میتوانند بصورت تک درس یا مستقیم در دوره های پیشرفته شرکت کنند.

کلاس بازیگری بهتر است یا کلاس تئاتر کجا برم؟

اگر بصورت حرفه ای به این دو نگاه کنید، بین بازیگری و تئاتر در سبک اجرا تفاوت هایی وجود دارد اما برای یک مبتدی هیچ فرقی ندارد و بهترین راه برای شروع ورود به کلاس های بازیگری است. در بسیار از آموزشگاه ها دوره آموزش هر دو یکی است و فقط چند آموزشگاه برای تدریس تخصصی اقدام به آموزش اختصاصی تئاتر مینمایند. با این وجود اگر می‌خواهید یادگیری خود را تسریع کنید و مهارت های خود را افزایش دهید، بهتر است همزمان با شرکت در کلاس بازیگری، در تئاترهای محلی نیز شرکت و بازی کنید تا مهارت های خود را افزایش دهید.

آدرس مکان های تست بازیگری در مشهد کجاست؟

کجا تست بازیگری بدم؟ این سؤال بسیاری از طرفداران بازیگری در شهر مشهد است. به طور کلی در بیشتر آموزشگاه بازیگری مشهد شما می‌توانید پس از گذراندن چندین ترم در تست بازیگری شرکت کنید و چنانچه از نظر اساتید آموزشگاه سطح قابل قبولی داشته باشید، می‌توانند شما را به گروه های فیلمسازی معرفی کنند. همچنین زمانی که قرار است فیلم جدیدی استارت بخورد، بسیاری از کارگردانان به دنبال بازیگر هستند. شمامی‌توانید با دنبال کردن اخبار رسانه‌های خبری مشهد، در فراخوان بازیگری در مشهد شرکت کنید و برای ثبت نام بازیگری در مشهد اقدام کنید.

کلاس تئاتر در مشهد برای نوجوانان، کودکان و بزرگسالان

آموزشگاه های بازیگری معرفی شده به آموزش بازیگری ویژه سینما میپردازند. چنانچه به دنبال کلاس تئاتر در مشهد هستید، مقاله بهترین کلاس تئاتر در مشهد را از دست ندهید.

بهترین دوره‌های بازیگری در مشهد

برای مشاهده برترین دوره‌های بازیگری در مشهد روی دکمه زیر کلیک کنید.

توانایی های مورد نیاز برای بازیگری

در دوران کودکی بسیاری از بچه ها، به نقش بازی کردن علاقه دارند و رویای ستاره شدن را در ذهن خود می پروارند. والدین هم وفتی متوجه این همه علاقه فرزند خود می شوند، فکر می کنند کودکان حتما استعداد بازیگری دارد و مدام او را به مکان های مختلف برای دادن تست می برند. برخی از این کودکان استعداد خوبی دارند، و برخی دیگر واقعا خیر؛ تنها در عالم کودکی برای خود بازی می کنند.

حرفه بازیگری در کنار جذابیت هایی مانند معروف شدن، یک حرفه بسیار حساس است، و تنها نمی توان گفت چون در کودکی یا نوجوانی همه اطرافیان از نقش بازی کردن های من خوششان می آمد، من بازیگر خوبی می شوم.

از جمه مهارت ها و شایستگی های لازم برای یک بازیگر می توان به مهارت ارتباطی و شنیداری خوب، وقت شناس بودن، اعتماد به نفس، توانایی صحبت در جمع و جلوی دوربین، توانایی تحلیل و تفسیر نقش ها، علاقه مند به کار گروهی برای همکاری با تیم، روحیه پذیرفتن انتقادات مثبت و منفی از سمت مخاطبان، انظباط شخصی، تحمل سختی به دلیل کار در ساعات طولانی، داشتن حداقل چند مورد مهارت های اضافی مانند نواختن موسیقی، آواز خواندن، رانندگی و …، اشاره کرد.

بازار کار و آینده شغلی رشته بازیگری در ایران

یکی از مهم ترین مسائلی که فرد قبل از انتخاب رشته به آن فکر می کند، وضعیت بازار کار آن رشته است. اگر به طور صادقانه بخواهم بگویک این حرفه دارای بازار کار تضمین شده و عالی نیست. بیشتر هنرجویانی که وارد این رشته می شوند، این امید را دارند که در فیلم ها بازی کنند و در تلویزیون نشانده داده شوند، اما به دلیل محدودیت هایی در نوع متن فیلمنامه ها، انتخاب بازیگران، هزینه ها و دیکر موارد این دانشجویان نمیتوانند به خوبی وارد بازار کار شوند و با چالش های بیساری روبرو هستند.

همچنین این افراد به اصطلاح باید بسیار خاک صحنه را بخورند تا به مهارت کافی برای پذیرش و ایفای نقش داشته باشند. همچنین حتی افراد خیلی با سابقه ممکن است به صورت فصلی کار داشته باشند و در زمان هایی از سال شغل نداشته باشند، به همین خاطر این افراد باید به فکر یک شغل دومی هم برای خود باشند. حال که کمی با این هنر پر طرفدار و شرایط کاری آن آشنا شدید، در ادامه به معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد می‌پردازیم.

کلید طلایی نزدیک شدن به دنیای بازیگری

کلید طلایی بازیگر شدن برای علاقمندان به بازیگری، ابتدا استعداد و آموزش بازیگری در مراکز “معتبر”، و سپس کسب تجربه است. بسیاری از جوانان پس از گذراندن دوره های مختلف به امید بازی کردن در فیلم ها و سریال ها و بی نتیجه ماندن تلاش هایشان سردرگم مانده و مایوس از ادامه مسیر می مانند. چرا که انتخاب بازیگران این مجموعه ها، شرایطی دارد که در مقالات دیگر به تفصیل به آن پرداخته خواهد شد. با این حال چند نکته را با شما در میان می‌گذاریم.

بسیاری از هنرجویان این موسسات با برپایی گروههای جوان و مستعد تئاتری اقدام به برگزاری یک نمایش صحنه ای می نمایند، تا از این طریق هم به کلید طلایی بازیگری یعنی تجربه از طریق تئاتر دست یابند و هم آموزش های خود را محک بزنند.

بنابراین تغییر مسیر ابتدایی از سینما به تئاتر (به شرطی که استعداد بازیگری داشته و مراحل آموزش بازیگری خود را تمام و کمال در یک موسسه معتبر گذرانده باشید) می تواند راهگشا باشد، اما نه برای همه.

سینما و تئاتر نسخه همگانی ندارد. این راه، ممکن است یکی از بهترین توصیه ها برای تجربه اندوزی باشد، اما هزاران راه دیگر نیز وجود دارد. اینکه چه کسی باید این راه را تشخیص دهد؟

جوابش ساده است! اهل فن این رشته می توانند بهترین توصیه ها را به شما نمایند. بنابراین اگر بازیگر موفقی را دیدید به جای سلفی گرفتن با او، می توانید از اطلاعات و تجربیات او استفاده کنید!

برای کلاس بازیگری نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم.

سؤالات متداول faq

4.4/5 - (16 امتیاز)

37 دیدگاه دربارهٔ «لیست 15 تایی بهترین کلاس بازیگری مشهد با آدرس و تلفن»

  1. سلام دوست عزیز. آموزشگاه موج نو و آژنگ که در لیست معرفی شدن، جزو بهترین آموزشگاه های بازیگری در شهر مشهد هستن.
   برای اینکه بهترین انتخاب رو داشته باشید کافیه روی دکمه مشاهده صفحه آموزشگاه کلیک کنید و در انتهای صفحه امتیازاتی که کاربران به این آموزشگاه ها دادن و نظراتی که نوشتن بخونین تا انتخاب بهتری داشته باشید.
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

  1. سلام وحید عزیز. برای نشون دادن استعدادت در بازیگری دو راه داری:
   1. در کلاس های آموزش بازیگری ثبت نام کنی و مهارت های بازیگریتو افزایش بدی. بعد از پایان دوره در صورتی که استعداد خوبی داشته باشی و قوی عمل کنی، بسیاری از موسسات خودشون تو رو به گروه های فیلمسازی معرفی میکنن.
   2. کانال ها و صفحات اینستاگرام شهر مشهد رو دنبال کن، اگه فراخوانی برای جذب بازیگر وجود داشته باشه میتونی در تست های بازیگری شرکت کنی و استعدادتو نشون بدی.
   موفق باشی 🙂
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

  1. در قسمت هزینه کلاس بازیگری میتونی حدود قیمت کلاس ها رو ببینی. اما مجموعه های مختلف دوره ها رو با قیمت های مختلفی برگزار میکنن. حدود قیمت در حال حاضر بین 1 تا 2 میلیون تومنه. با کلیک روی دکمه صفحه آموزشگاه میتونی قیمت دوره های هر آموزشگاه رو ببینی. همچنین از قسمت مشاهده دوره ها میتونی دوره های مختلف و قیمت ها رو ببینی.

  1. سلام عطیه عزیز. لطفا درخواستتونو از طریق دکمه درخواست کلاس ثبت کنین، همکارای پشتیبانی باهاتون تماس میگیرن.
   نیکارو؛ در جریانِ یادگیری…

 1. سلام خسته نباشید من چند وقتی کلاس بازیگری رفتم درتهران به دلیل اینکه مادرم مریض شد دیگر کارم را رها کردم وبرگشتم به مشهد دیگر نتونستم ادامه بدم واز شما خواهشمند هستم راهنمای ام کنید رضا غفاری ۲۵ سالمه

  1. رضا عزیز سلام.
   درخواست کلاس خود را از طریق دکمه “درخواست کلاسی دارید” ثبت کنید.
   تا بتوانیم با شما تماس گرفته و به موسسه مورد نظر ارجاعتان دهیم.

   نیکارو در جریان یادگیری

  2. سلام خسته نباشید من خیلی زیاد به بازیگری علاقه دارم و دوست دارم بتونم در سریال ها و فلم های سینمایی بازی کنم و الان 28 سالمه به نظرتون باید از کجا شروع کنم و چه دوره هایی رو بگذرونم و کدوم موسسه برم. ممنون میشم راهنمایی کنید

 2. سلام
  من مهدیار جباری هستم، ۱۲ سالمه و کلاس ۵ از مشهد مقدس هستم.
  من مشخصات کامل رو در (درخواست کلاسی دارید)
  رو فرستادم اگه میشه با من تماس بگیرید.
  با تشکر

 3. کلاس بازیگری نرجیحا با استاده سرشناس و بازیگر
  در صورت شروع حتما به من اطلاع بدید
  ممنون

  1. وقت بخیر دوست عزیز
   لطفا در خواست کلاس خودتون رو از قسمت “درخواست کلاسی دارید؟” به ما اطلاع بدید و شماره تماس خودتون رو هم وارد کنید
   شما در کمنرین زمان به آموزشگاه های سطح شهر ارجاع دادع میشید و بعد از اون موسسات با شما تماس میگیرند.

   نیکارو در جریان یادگیری

   1. سلام خسته نباشید میخواستم بگم من استعداد بازیگری را دارم لطفا میخواستم بدونم از کجا باید شروع کنم لطفا کمکم کنید

 4. زهرا نوروزی

  سلام خسته نباشید لطفا با من تماس بگیرید برلتست بازیگری من بسیار ب این رشته علاقه دارم اما نمیدانم از کجا باید شروع کنم لطفا کمکم کنید چون استعداد زیادی هم دارم از شما ممنون میشم پاسخ بدید

  1. با عرض سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز لطفا شماره تماس خود را در قسمت در خواست کلاس ورارد فرمایید
   تیم پشتیبانی نیکارو در خدمت شماست

   نیکارو – در جریان یادگیری

 5. سلام،من دنبال کلاسهای مجری‌گری درمشهد هستم ولی متأسفانه پیدا نکردم و اینکه چطور برم داخل صدا و سیمای مشهد برای تست دادن ؟؟

 6. سلام خسته نباشید من انوشا خوش نیت هستم از مشهد .۱۴ سالمه . من خیلی به بازیگری علاقه دارم . میشه کمکم کنین که چطوری کلاس بازیگری ثبت نام کنم

  1. سلام انوشا عزیز
   از پایین سمت چپ در سایت شماره تماس خودت را برای کلاس بازیگری برایمان ثبت کن .
   ما در مشهد با بهترین اساتید بازیگری همکاری داریم .

   نیکارو – در جریان یادگیری

 7. سلام وقتتون بخیر باشه بایت شرکت در کلاس های بازیگری و تئاتر مشهد بهتره یا تهران .من مشهد هستم اگر هزینه ها یکی هست بجز رفت و امد اموزشگاه خوب در تهران معرفی کنید

  1. سلام،من دنبال کلاسهای مجری‌گری درمشهد هستم ولی متأسفانه پیدا نکردم و اینکه چطور برم داخل صدا و سیمای مشهد برای تست دادن ؟؟

 8. سمیه فراخوان از نیشابور

  اقای رضاعطاران کلاس بازیگری دارند ؟
  اگر کلاس بازیگری رضا عطاران فعال شد برای من به ایمیلم ارسالش کنید .
  ممنون
  سمیه فراخوان

  1. با سلام و وقت بخیر خدمت شما .
   لطفا برای پیگیری درخواستتون – از بخش درخواست کلاس که در پایین و سمت چپ سایت تعبیه شده اقدام کنید .

 9. امیرحسین ترک

  سلام من هنرجوی بازیگری هستم از کارگردان های خواهشمند هست به من چند موضوع برای تست بدین که مندرخانه تمرین کنم من تازه وارد ارصه بازیگری شدم .ولی بابت یک مشکل نمی تونم بیام کلاس های بازیگری چون پدرم هم پاش شکسته و هم مخالفه لطفا راهنمایم کنید. با تشکر

 10. سلام دوستان ما يك گروه فيلم برداري داريم عزيزان كه مايلن به گروه ما پيوندن البته فقط در مشهد به شماره09362779992پيام بدن ممنون

  1. عاطفه حسین زاده

   سلام دوست عزیز .
   ممنون که در خواستتون رو اینجا و با ما در نیکارو مطرح کردید .

   پیام شما تایید شد و به آموزشگاه ها نیز اعلام خواهد شد .

 11. سلام و خسته نباشید.
  جواب سوال من رو ندادین اگه میشه جواب بدین من میخواهم برم کلاس بازیگری ، اگه میشه بگویید این دو ترم رو چند میگیرید و اگر استعداد داشته باشم شما جایی معرفی میکنید کار یا نه، ممنون میشم جواب بدین منتظرم

  1. سلام دوست عزیز .
   لینک فعال دوره ها رو در بلاگ به همراه قیمتش قرار دادیم .
   ماتمام پیام ها رو پاس میدیم , احتمالا پیام شما ثبت سیستم نشده .

   آموزشگاه های هنری که در این پست معرفی شدند , دوره فعالشون در سایت هست یا به زودی فعال مبشه.
   قیمت و سایر موارد مورد نظرشما هم در سایت نیکارو هست .
   به صفحه اصلی سایت برید و در قسمت آموزشگاه ها , اسم مورد نظر خودتون رو سرچ کنید .

   لینک مستقیم ثبت نام دوره هم در همین پست براتون قرار داده میشه .

   /ممنون که با نیکارو همراهید و سوالتون رو اینجا میپرسید ./

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نمی دونی چه کلاس یا دوره ای برای فرزندت مفیدتره؟
کلیک کن