campain
campain
معرفی بهترین کلاس بازیگری شرق تهران

معرفی بهترین کلاس بازیگری شرق تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس بازیگری شرق تهران میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

بهترین بازیگران مرد هالیوود کدام هستند ؟ سوالی که شاید جواب سختی داشته باشد. افراد موفق و ستارگان بزرگ سینما این‌روزها کم نیستند و کار را برای داوری و انتخاب بهترین کمی سخت می‌کند.

از همین رو ما قصد داریم لیستی از بهترین بازیگران مرد هالییود را ایجاد کنیم. در نظر داشته باشید که این لیست رتبه‌بندی خاصی ندارد. و صرفا بازیگران خیلی خوب و دوست‌داشتنی سینما را در آن جای می‌دهیم.

رابرت دنیرو

شاید بتوان بزرگترین بازیگر تاریخ سینما را رابرت دنیرو ( Robert De Niro ) نامید. این حرف را براساس تحلیلی که در سال ۲۰۱۵ انجام شد می‌توان به اثبات رساند. در سال ۲۰۱۵ آماری مبنی بر نقش‌های کلیدی بازیگران تهیه شد که در رأس آن‌ها رابرت دنیرو با ۷ نقش ماندگار جای گرفت و بدین ترتیب بزرگترین بازیگر همه دوران تاریخ سینما شد.

معرفی بهترین کلاس بازیگری شرق تهران
معرفی بهترین کلاس بازیگری شرق تهران

دنیرو تاکنون در بخش‌های زیادی از جشنواره‌های معتبر سینمایی نامزد کسب جایزه شده که از بزرگترین آن‌ها می‌توان ۲ اُسکار « بهترین بازیگر مکمل نقش مرد در فیلم پدرخوانده ۲ » و « بهترین بازیگر مرد با درخشش در فیلم گاو خشمگین » نام برد. این را نیز درنظر داشته باشید که فقط جوایز اُسکار این بازیگر را ذکر کردیم و اگر بخواهیم تمامی جوایز این چهره بزرگ را لیست کنیم لیستی طولانی و بلندپایه می‌شود.

لئوناردو دی‌کاپریو

مسلما یکی از بهترین بازیگران مرد هالیوود لئوناردو دیکاپریو است. کسی که از بزرگترین سلبریتی‌های سینما به شمار می‌رود. دیکاپریو نخستین بار در سال ۱۹۸۹ کار خودرا با ایفای نقشی در یک سریال تلویزیونی آغاز کرد و از آن روز تابه‌الان تبدیل به یکی از مهم‌ترین افراد هالیوود شده است.

او تاکنون ۶ بار نامزد دریافت جایزه اُسکار شده که ازاین بین تنها یک‌بار و آن‌هم در سال ۲۰۱۴ توانست « جایزه اُسکار بهترین بازیگر مرد » را دریاف کند. لئوناردو با ایفای نقش هیو گلاس در فیلم « ازگور برخواسته – Revenant » این جایزه را کسب کرد. در حالت کلی دی‌ کاپریو ۱۶۱ بار نامزد کسب جایزه بوده که ازاین بین موفق شده ۵۴ عنوان کسب کند; جایزه اُسکار، جوایز فیلم بفتا، جایزه گلدن گلوب و جایزه انجمن بازیگران فیلم از جمله مهم‌ترین جوایز کسب شده توسط این بازیگر است.

معرفی بهترین کلاس بازیگری شرق تهران

آموزشگاه سینمایی رنگ و رو

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه سینمایی پرتو هنر تهران

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه سینمایی کودک پانیذ

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه سینمایی برنا

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :
معرفی بهترین کلاس های بازیگری تهران
معرفی بهترین کلاس بازیگری غرب تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.