campain
معرفی بهترین کلاس بازیگری در تبریز

معرفی بهترین کلاس بازیگری در تبریز

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس بازیگری در تبریز میپردازیم. تاانتها همراه ما باشید.

آموزشگاه های بازیگری در تبریز، از سطح کیفی مناسبی برخوردار هستند. ما در این صفحه بهترین اموزشگاه های بازیگری تبریز را به شما معرفی کرده ایم که عموما دوره های آموزشی مربوط به هنرهای نمایشی و سینما و تلویزیون ارائه می دهند. مانند کلاس بازیگری در تبریز، کلاس کارگردانی، کلاس فیلمنامه نویسی، کلاس فن بیان و گویندگی، گریم و طراحی چهره، طراحی صحنه و… .

هنر بازیگری

اگر عاشق بازیگری بوده و می خواهید از استعداد و خلاقیت خود استفاده کنید، شغل بازیگری می تواند برای شما مناسب باشد. کار بازیگر جان بخشیدن به شخصیت ها در تئاتر، فیلم، تلویزیون و رادیو است. او از کلمات، حرکات و حالت ها در ایفای نقش ها به صورت طبیعی و قابل باور استفاده می کند. به عبارتی بازیگری به معنای حضور بازیگر بر سر صحنه است. 

یکی از مهمترین ویژگی بازیگر، مردم شناسی و داشتن شناخت خوب نسبت به انسان ها و جامعه خود می باشد.به عنوان مثال وقتی می خواهد نقش یک فرد بیمار خاص را بازی کند، باید مدتی روی موضوع تحقیق کرده و باشرایط زندگی و خانواده، مشکلات و دغدغه های آنها به خوبی آشنا شود. همچنین بازیگر باید هوش خوب، سرعت یادگیری مناسب، استعداد و ذوق لازم  را داشته و همیشه پذیرای نظرات و انتقادات کارگردان و منتقدان باشد. بازیگران توانمند آنهایی هستند که می توانند نقش های متفاوت و گاهی متضاد را به خوبی اجرا کنند. مهم ترین هنر بازیگر، باور پذیر کردن نقش از سوی تماشاگران می باشد. در صورتی که بازیگر مهارت و تسلط خوبی بر کار خود داشته باشد، می تواند این باور پذیری را در مخاطب ایجاد کند.

معمولا بازیگران یا در رشته دانشگاهی مرتبط تحصیل کرده و یا دوره های بازیگری را گذرانده اند. البته برخی نیز به صورت تجربی وارد شغل بازیگری شده اند.

ساعت کاری بازیگر تقریبا نامنظم است. اغلب تئاترها در شب اجرا می شوند ولی در طول روز نیز بازیگر باید به تمرین و اجرای آزمایشی آن بپردازد. در فیلم و تلویزیون هم معمولا در طول روز باید زمان های زیادی را بین صحنه های فیلم برداری صرف کند.

سفرهای کاری در شغل بازیگری، به خصوص در سینما و تلویزیون، زیاد است و گاهی بازیگر مدت زیادی را از خانواده خود دور می ماند.

معرفی بهترین کلاس بازیگری در تبریز

معرفی بهترین کلاس های بازیگری در تبریز

آموزشگاه هایی که در زمینه بازیگری برای شما معرفی می کنیم جز بهترین کلاس های بازیگری در تبریز می باشند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی می باشند. با ما همراه باشید و با این آموزشگاه های بازیگری در شهرتبریز آشنا شوید.

آموزشگاه بازیگری کاراکتر

 • مدیریت: آقای مهدی مهری
 • واقع در محدوده چهارراه لاله تبریز
 • توضیحات:

  آموزشگاه هنری کاراکتر تبریز با ارائه مدرک قابل ترجمه “بین المللی” از سازمان آموزشی فنی و حرفه ای با اساتید حرفه ای و با تجربه بومی و غیر بومی در رشته های کارگردانی تئاتر و سینما، بازیگری تئاتر و سینما، گویندگی، دوبله، نویسندگی، تدوین، مجریگری، صدابرداری و تصویر برداری، طراحی صحنه، و … ثبت نام میکند. آموزشگاه با داشتن پلاتوی ۷۵ متری و استودیو صدا و آرشیو لباس و اتاق گریم و… یکی از مجهز ترین و معتبر ترین آموزشگاه های شهر تبریز میباشد. آموزشگاه بازیگری کاراکتر در شهر تبریز و در محله منطقه 1 واقع شده است.

مشاهده اطلاعات آموزشگاه

آموزشگاه بازیگری اوج

 • مدیریت: خانم دکتر مینا اکبری ناصر
 • واقع در محدوده شریعتی جنوبی تبریز
 • توضیحات: آموزشگاه سینمایی اوج در خیابان شریعتی جنوبی تبریز واقع شده است. این آموزشگاه با بهره مندی از اساتید تحصیل کرده و با تجربه و فراهم سازی فضای مناسب اقدام به برگزاری دوره های بازیگری، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، طراحی صحنه، نمایشنامه نویسی، گریم، گویندگی و … نموده است. آموزشگاه بازیگری اوج در شهر تبریز و در محله منطقه 1 واقع شده است.

مشاهده اطلاعات آموزشگاه

آموزشگاه بازیگری یاجلو

 • مدیریت: آقای کامران قربانی
 • واقع در محدوده خیابان آزادی تبریز
 • توضیحات: آموزشگاه سینمایی یاجلو یکی از بهترین آموزشگاه های سینمایی تبریز میباشد. این آموزشگاه با فراهم سازی فضای مناسب اقدام به برگزاری دوره های بازیگری، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، طراحی صحنه، فن بیان و … نموده است. در پایان هر دوره به هنرجویان گواهینامه معتبر اعطاء می شود. مرکز تئاتر یاجلو واقع در شهر تبریز و در محله منطقه 1 میباشد.

مشاهده اطلاعات آموزشگاه

آموزشگاه بازیگری آزاد پیوند

 • واقع در محدوده خیابان ائل گلی تبریز
 • توضیحات: این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و سابقه سال ها آموزش هنرجویان در زمینه‌های مختلف سینمایی را دارد. برگزاری کلاسهای بازیگری کودک و نوجوان و بزرگسال کارگردانی و فیلمسازی، دوبله، مجری گری، تدوین و …از جمله دوره های این آموزشگاه است. همچنین این موسسه سینمایی با معرفی هنرجویان برتر به پروژه‌های مختلف هنری زمینه پیشرفت این عزیزان را فراهم می کند. آموزشگاه بازیگری آزادپیوند درشهر تبریز واقع شده است.

مشاهده اطلاعات آموزشگاه

سایر آموزشگاه های بازیگری در تبریز

در جدول زیر به معرفی سایر کلاس بازیگری تبریز همراه با آدرس حدودی می‌پردازیم. با کلیک روی نام هر اموزشگاه بازیگری می‌توانید اطلاعات دقیق‌تر شامل آدرس، شماره تماس، نظرات کاربران و توضیحات مجموعه را مشاهده کنید. آموزشگاه های بازیگری معرفی شده در لیست علاوه بر کلاس بازیگری، کلاس های کارگردانی، تدوین، عکاسی، فیلمبرداری، فیلمنامه نویسی و کلاس‌های دیگر نیز برگزار می‌کنند.

نام آموزشگاه محدوده آدرس
آموزشگاه بازیگری کاراکتر چهارراه لاله
آموزشگاه بازیگری اوج خیابان شریعتی جنوبی
آموزشگاه بازیگری یاجلو خیابان آزادی
آموزشگاه بازیگری آزاد پیوند خیابان ائل گری
آموزشگاه سینما تئاتر تبریز میدان ساعت
آموزشگاه بازیگری تکم خیابان استاد شهریار
آموزشگاه بازیگری هنر معاصر تبریز

خیابان ولی عصر

آمورشگاه بازیگری میم چهارراه ابوریحان

دوره های بازیگری در تبریز

اکنون که با آموزشگاه‌ای بازیگری در تبریز آشنا شدید، اگر می‌خواهید از جزئیات دوره ها مثل تعداد جلسات، شهریه، مدرس و اطلاعات دیگر با خبر شوید، روی دکمه مشاده دوره ها در کادر زیر کلیک کنید تا بتوانید دوره‌های بازیگری در شهر تبریز که توسط آموزشگاه های مختلف برگزار می‌شود را ببینید.

بهترین دوره‌های بازیگری در تبریز

برای مشاهده برترین دوره‌های بازیگری در تبریز روی دکمه زیر کلیک کنید.

سؤالات متداول

اگر به دنبال یادگیری بازیگری باشید، احتمالا سؤالات زیادی در ذهنتان دارید. در ادامه به پاسخ تعدادی از سؤالات متداول در رابطه با کلاس بازیگری می‌پردازیم. در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، در قسمت دیدگاه ها بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

ممکن است بعضی اموزشگاه ها به صورت مقطعی یا کارگاهی کلاس بازیگری رایگان برگزار کنند، اما این کلاس های رایگان نهایتا در قالب یک جلسه آموزشی هستند و هیچ موسسه ای دوره جامع بازیگری رایگان برگزار نمی‌کند.

به طور کلی بازیگری نیز مشابه اکثر رشته‌های هنری هزینه نسبتا بالایی دارد. حتی می‌توان گفت بازیگری به دلیل اینکه طرفداران بسیار زیادی دارد، در مقایسه با سایر رشته های هنری گرانتر است. هزینه کلاس بازیگری مثل هر کلاس دیگری به عوامل مختلف بستگی دارد. تعداد شرکت کنندگان کلاس، سطح تجربه و تخصص مدرس، میزان سابقه آموزشگاه، تعداد جلسات در هر ترم و عواملی از این قبیل همگی بر روی شهریه کلاس بازیگری در تبریز تاثیر می‌گذارند. هزینه کلاس بازیگری نوسان زیادی دارد و می‌توان گفت هزینه کلاس بازیگری در تبریز از 1 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان به ازای هر ترم متغیر است. این مقدار در تهران می‌تواند تا 15 میلیون تومان به ازای یک دوره 3 ترمی نیز برسد.

در بحث آموزش همیشه تنوع زیادی وجود داشته، همینطور در مورد کیفیت آموزشگاه ها نیز تفاوت وجود دارد. آموزشگاه هایی که مجوز درجه ۱ هنری دارند هزینه آموزش بیشتری دارند و این هم بخاطر کیفیت و امکانات و اساتید بهتر هست.

 • در دوره های اموزش سینمایی کودکان هزینه های آموزش معمولا کمتر است.
 • در دوره مقدماتی معمولا هزینه آموزش کمتر است.
 • در دوره بزرگسال و یا دوره های پیشرفته هزینه آموزش بیشتر میشود.

 همچنین می‌توانید مقاله قیمت کلاس بازیگری در شهرهای مختلف را مطالعه کنید.

کلاس های بازیگری محلی برای آموزش فنون بازیگری هستند و وظیفه ای برای شرکت دادن هنرجوها در پروژه های فیلمسازی ندارند، همانطور که یک آموزشگاه موسیقی یا زبان وظیفه معرفی هنرجو به کنسرت یا گروه موسیقی را ندارد. با این حال بسیاری از آموزشگاه های بازیگری در صورت به پایان رساندن دوره جامع توسط هنرجو، در صورتی که متوجه شوند استعداد مناسبی دارد، او را به گروه های فیلمسازی معرفی می‌کنند تا مسیر هموارتری پیش رو داشته باشد.

خیر، آموزشگاه های بازیگری جزو آموزشگاه های آزاد هنری هستند و برای ثبت نام در کلاس ها نیاز به تست دادن نیست و با مدارک شناسایی میتوانید اقدام به ثبت نام کنید. با این حال بعضی از موسسات سینمایی به دلیل اینکه تعداد متقاضیان کلاس بازیگری زیاد است، آزمون ورودی یا تست بازیگری برگزار می‌کنند تا اولویت ثبت نام برای افرادی باشد که استعداد بیشتری دارند.

اگر دوست دارید در فیلم بازی کنید و تست بازیگری بدهید، بهتر است کانال‌های خبری شهر خود را دنبال کنید. هر زمان یک دفتر فیلمسازی نیاز به بازیگر در پروژه ای داشته باشد، معمولا در کانال های پر مخاطب اینستاگرامی یا تلگرامی همان شهر فراخوان می‌دهد. شما میتوانید برای تست بازیگری مراجعه کرده تا شانس شرکت در فیلم یا پروژه هنری را داشته باشید.

اصولا کلاس های بازیگری بصورت دوره ای هستند و شما باید ابتدا در دوره مقدماتی و سپس در دوره های پیشرفته شرکت کنید. مدت یک دوره معمولا بین 1 تا 3 ماه است  و اگر بخواهید تمام دوره ها را شرکت کنید، ممکن است بین 6 تا 12 ماه زمان ببرد. مسلما شما بعنوان یک فرد مبتدی اول باید دوره مقدماتی را ثب تنام کنید و بعد از اتمام آن اگر قصد ادامه و پیشرفت را داشته باشید دوره پیشرفته را ثبت نام کنید. اما افرادی که از قبل تجربه بازی یا آموزشگاه را دارند نیز میتوانند بصورت تک درس یا مستقیم در دوره های پیشرفته شرکت کنند.

اگر بصورت حرفه ای به این دو نگاه کنید، بین بازیگری و تئاتر در سبک اجرا تفاوت هایی وجود دارد اما برای یک مبتدی هیچ فرقی ندارد و بهترین راه برای شروع ورود به کلاس های بازیگری است. در بسیار از آموزشگاه ها دوره آموزش هر دو یکی است و فقط چند آموزشگاه برای تدریس تخصصی اقدام به آموزش اختصاصی تئاتر مینمایند. با این وجود اگر می‌خواهید یادگیری خود را تسریع کنید و مهارت های خود را افزایش دهید، بهتر است همزمان با شرکت در کلاس بازیگری، در تئاترهای محلی نیز شرکت و بازی کنید تا مهارت های خود را افزایش دهید.

کجا تست بازیگری بدم؟ این سؤال بسیاری از طرفداران بازیگری در شهر تبریز است. به طور کلی در بیشتر آموزشگاه بازیگری تبریز شما می‌توانید پس از گذراندن چندین ترم در تست بازیگری شرکت کنید و چنانچه از نظر اساتید آموزشگاه سطح قابل قبولی داشته باشید، می‌توانند شما را به گروه های فیلمسازی معرفی کنند. همچنین زمانی که قرار است فیلم جدیدی استارت بخورد، بسیاری از کارگردانان به دنبال بازیگر هستند. شمامی‌توانید با دنبال کردن اخبار رسانه‌های خبری تبریز، در فراخوان بازیگری در تبریز شرکت کنید و برای ثبت نام بازیگری در تبریز اقدام کنید.

برای کلاس بازیگری نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم.

لطفا امتیاز دهید

8 دیدگاه دربارهٔ «معرفی بهترین کلاس بازیگری در تبریز»

  1. سلام. نسرین عزیز لطفا از طریق دکمه ناذنجی رنگ درخواست کلاس در پایین صفحه، درخواست خودتون رو ثبت کنین تا همکاران من پیگیری های لازم رو انجام بدن.

 1. من تو فیلمی باشه میتونم انجام بدم قدم ۱۷۰ ۷۰ کیلو هستم ۱۶ سالمه بدنسازم بدنی فیت دارم و خوانندگی میکنم

  1. سلام و وقت بخیر
   لطفا در خواست کلاس ها رو از بخش” درخواست کلاسی دارید” ثبت کنید تا توسط پشتیبانی بررسی و به موسسه مورد نظر ارجاع داده بشید.

   نیکارو
   در جریان یادگیری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.