campain
campain
معرفی بهترین کلاس بازیگری اهواز

معرفی بهترین کلاس بازیگری اهواز

ما در این مقاله به معرفی معرفی بهترین کلاس بازیگری اهواز میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

بازیگر یا آکتور(به فرانسوی: Acteur) به کسی گفته می‌شود که به‌طور حرفه‌ای یک نقش را در یک نمایش، تئاتر، سینما و تلویزیون بازی می‌کند. این اصطلاح بیشتر برای آنان که در نقش بازی می‌کنند به کار می‌رود هرچند که صداپیشه‌ها و بازیگران نقش‌ها در هر برنامه رادیویی نیز ممکن است بازیگر خوانده شوند. بازیگر می‌تواند کار خود را در چهارچوب یک تئاتر، فیلم، مجموعه تلویزیونی یا در حین آموزش دیگر بازیگران انجام دهد. بازیگران گاه به صداگذاری شخصیت‌های کارتونی یا صحبت کردن به جای افرادی در آگهی‌های تلویزیونی هم می‌پردازند. بازیگران امروزی گاه در بازی‌های ویدئویی هم نقشی را به اجرا می‌گذارند. این کار توسط ثبت حرکات و صدای آن‌ها و بازسازی داده‌های رایانه‌ای به دست آمده صورت می‌گیرد.

در فارسی، پیشتر به‌جای اصطلاحات «بازیگر» یا «هنرپیشه»، واژه‌های «آکتور»، «آرتیست» یا «ارباب صنایع ظریفه» به‌کار می‌رفت و واژه «هنرپیشه» معنی کلی هنرمند را داشت (نمونه از ناصرخسرو: هنرپیشه آن است کز فعل نیک، سر خویش را تاج، خود برنهد)، اما فرهنگستان زبان فارسی، «بازیگر» و «هنرپیشه» را برابر آکتور قرار داد.

معرفی بهترین کلاس بازیگری اهواز

آموزشگاه سینمایی مهرجان

توضیحات آموزشگاه سینمایی مهرجان اهواز :

موسسه فرهنگی هنری مهرجان در خیابان نادری اهواز واقع شده است. مدیریت این موسسه بر عهده آقای وهاب سعیدی میباشد.

این موسسه با دارا بودن فضا و امکانات مناسب و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره های بازیگری، کارگردانی و نویسندگی نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاهمعرفی بهترین موسسه بازیگری اهواز

آموزشگاه سینمایی سروش

توضیحات آموزشگاه سینمایی سروش اهواز:

آموزشگاه سینمایی سروش در خیابان طالقانی اهواز واقع شده است. مدیریت این آموزشگاه بر عهده آقای علی اصغر سراجیان میباشد.

این آموزشگاه با فراهم کردن فضای مناسب و با بهره مندی از اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره های آموزش بازیگری، کارگردانی، تصویربرداری، گریم، گویندگی، عکاسی و … نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس بازیگری لرستان
بهترین کلاس بازیگری کرج
معرفی بهترین کلاس بازیگری قم
معرفی بهترین کلاس بازیگری اصفهان
معرفی بهترین کلاس بازیگری شیراز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.