campain
معرفی بهترین کلاس آشپزی شرق تهران

معرفی بهترین کلاس آشپزی شرق تهران

ما در این مقاله به معرفی بهترین کلاس آشپزی شرق تهران میپردازیم. تاانتها با ما همراه باشید.

بهترین در حرفه آشپزی

برای کسانی که به غذا و خوراکی‌ها، علاقهٔ خاصی نشان می‌دهند. یک غذای عالی و لذیذ می‌تواند بدترین روزها را به یک روز خوب و عالی تبدیل کند. امروزه با وجود سایت‌ها، کتاب‌ها و برنامه‌های تلویزیونی متعددی که در مورد آشپزی تهیه و منتشر می‌شود. به دستورهای غذایی خوب دسترسی داریم. ولی با وجود این، هنوز افرادی هستند که با خلاقیت و علاقهٔ وافر خود، با تهیهٔ لذیذترین غذاها در بهترین رستوران‌های دنیا، مردم را شگفت‌زده می‌کنند. سرآشپزها، شغل جذاب و البته سختی دارند. و برای اینکه به بهترین آشپزهای دنیا تبدیل شوند، راهی طولانی و سخت را طی کرده‌اند.

غذا خوردن در رستوران، در سراسر دنیا، یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات مردم است. غذاهای رستوران‌ها توسط بهترین و خلاق‌ترین و ماهرترین سرآشپزان تهیه می‌شوند.

معرفی بهترین کلاس آشپزی شرق تهران
معرفی بهترین کلاس آشپزی شرق تهران

آنتونی بوردین (Anthony Bourdain) کیست ؟

آنتونی بوردین، سرآشپز، نویسنده و برنامه‌ساز و مجری آمریکایی بود که ۲۰ سال پیش، کار خود را به‌عنوان ظرف‌شوی در رستورانی آغاز کرد و به‌مرور زمان به گروه کمک‌آشپزها پیوست. به‌تدریج توانست جایگاه بهتری کسب کند و در نهایت سرآشپز شد. آنتونی، تکنیک خاص خود را برای تهیهٔ غذاها داشت و عاشق چشیدن طعم غذاهای مختلف بود.

نویسندهٔ کتاب «آشپزخانه سری: ماجراجویی در جهان شکم»، علاقهٔ وصف‌ناپذیری به غذا و پخت‌وپز داشت؛ از تهیهٔ برنامه‌های تلویزیونی و مستند گرفته تا اداره کردن یک وبلاگ شخصی. آنتونی بوردین، به هر آنچه که در دنیای غذا به آن علاقه داشت، دست پیدا کرده بود و نام او در بین بهترین آشپزهای دنیا می‌درخشد.

معرفی بهترین کلاس آشپزی شرق تهران

آموزشگاه آشپزی بانو دانش

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آشپزی سفره ایرانی

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آشپزی شهرزاد خاتون

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه آشپزی پروین دخت

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :


معرفی بهترین کلاس آشپزی غرب تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.