معرفی بهترین باشگاه رزمی قم

معرفی بهترین باشگاه رزمی قم

ورزش های رزمی

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین باشگاه رزمی قم بپردازیم، اما قبل از آن می‌خواهیم با تاریخچه ورزش های رزمی آشنا شویم. هنرهای رزمی و مبارزه بدون سلاح گرم از دوران پیدایش انسان در زمین توسعه یافته و به مرور سبک های مختلفی از این ورزش های رزمی، در سراسر جهان ظاهر شده است. بعضی از این ورزش های رزمی مثل ورزش های کونگ فو، ووشو، تکواندو و کاراته مبدأ شرقی دارند و بعضی ديگر مثل بوکس، پانکریش و ساواته به غرب باز می گردند. در این مقاله چند مورد از بهترین ورزش های رزمی دنیا را لیست نموده و به شما ارائه دهیم:

مردم باستان از هر نوع که درگیر جنگ و شکار بودند. بنابراین، هر تمدن در یک نسخه از هنرهای رزمی مشترک هستند یا با همه مبارزات خاص خود مبارزه می کنند. هنوز هم بیشتر مردم با شنیدن اصطلاح هنرهای رزمی به آسیا فکر می کنند. همراه با این، در حدود سال 600 پیش از میلاد تجارت بین هند و چین رونق گرفت. اعتقاد بر این است که در این مدت اطلاعات مربوط به هنرهای رزمی هند به چینی ها و بالعکس منتقل شده است.طبق افسانه ها ، یک راهب هندی به نام بودی دارما انتقال چان (چین) یا ذن (ژاپن) به چین را هنگام انتقال به جنوب چین تسهیل کرد. تعالیم وی به فلسفه های هنرهای رزمی مانند فروتنی و خویشتنداری که تا امروز نیز ادامه دارد، وام بسیاری داد. در حقیقت، برخی از آنها آغاز ورزش های رزمی شائولین را به بودیهارما نسبت داده اند، گرچه این ادعا توسط بسیاری بی اعتبار شده است.

بهترین کلاس رزمی قم
بهترین کلاس رزمی قم

تاریخچه ورزش های رزمی

تاریخ هنرهای رزمی معاصر بیشتر به فرهنگ آسیایی نسبت داده می‌شود، اما در حقیقت هزاران سال است که در هر سرزمین، اشکال مختلفی از هنرهای رزمی وجود داشته و دارد. خاستگاه ورزش های رزمی در سراسر قاره آفریقا ممکن است به اندازه کسانی که از یونان باستان و چین ثبت شده اند، مستند نباشد، اما تاریخچه آن از اهمیت کمتری برخوردار نیست. و آنچه می دانیم جذاب و پر از طیف گسترده ای از فنون و رشته ها است. در حالی که هنر مربوط به آن دوره نشان می دهد كه انواع اولیه كشتی در سراسر آفریقا تمایل به طرفداری از درگیری و تسلیم زمینی است، اما یك برداشت دیگر از كشتی كه شامل یك روش استندآپ و پرتاب بیشتر بود، در یونان باستان ظهور می كرد.

در یونان و روم باستان شکلی از هنر رزمی به نام پانکراسیون (Pankration) وجود داشته است که هنر قدرت محض بوده است. این هنر شامل ترکیبی از شیوه های مبارزه مانند کشتی، پرتاب قلاب و گرز و تور افکنی بوده است. همچنین از تکنیک‌های مشت زنی نیز در آن استفاده میشده است. قدیمی ترین مدرک از وجود پانکراسیون به 700 سال قبل از میلاد برمیگردد، اما نشانه هایی وجود دارد که این هنر رزمی مدت بسیاری قبل از این دوره نیز وجود داشته است و هنوز هم در یونان به آن پرداخته می‌شود.

معرفی بهترین باشگاه رزمی قم

با ما همراه شوید تا به معرفی بهترین باشگاه رزمی قم بپردازیم.

باشگاه رزمی فینال (آقایان)

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه رزمی ققنوس

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه رزمی شادی (بانوان)

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه رزمی عقیق

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه رزمی الیا

مشاهده صفحه آموزشگاه

باشگاه رزمی علمدار (آقایان)

مشاهده صفحه آموزشگاه

لینک‌های مرتبط:

معرفی بهترین باشگاه بدنسازی قم
معرفی بهترین کلاس پینگ پنگ قم
معرفی بهترین کلاس اسکیت قم
معرفی بهترین کلاس فوتبال قم
معرفی بهترین کلاس یوگا قم
معرفی بهترین کلاس شنا قم
معرفی بهترین کلاس شطرنج قم
معرفی بهترین کلاس ماساژ قم
معرفی بهترین کلاس بازیگری قم
معرفی بهترین کلاس خوشنویسی قم
معرفی بهترین کلاس خیاطی قم
معرفی بهترین کلاس گریم و آرایشگری قم
معرفی بهترین مرکز مشاوره قم
معرفی بهترین کلاس موسیقی قم
معرفی بهترین کلاس کامپیوترقم
معرفی بهترین کلاس کنکور قم
معرفی بهترین کلاس عربی قم
معرفی بهترین کلاس زبان فرانسه قم
معرفی بهترین کلاس زبان انگلیسی قم
معرفی بهترین کلاس قرآن قم
معرفی بهترین کلاس حسابداری قم


لطفا امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تاثیرگذار ترین هدیه ای که میتونی به فرزندت بدی
اینجاست