campain
campain
معرفی بهترین کلاس فوتبال کرمان

معرفی بهترین کلاس فوتبال کرمان

ما دراین مقاله به معرفی بهترین کلاس فوتبال کرمان می پردازیم.

تاریخچه فوتبال

تاریخچه بازی محبوب فوتبال به بیش از ۱۰۰ سال پیش می رسد ؛ این بازی در سال ۱۸۶۳ در انگلستان آغاز شد، زمانی که فوتبال راگبی و اتحادیه فوتبال در دوره های مختلف منشعب شدند و انجمن فوتبال انگلستان تشکیل شد و اولین نهاد حاکم بر این کشور شد.

فوتبال دارای سابقه طولانی است و تاریخچه ای جالب دارد در واقع فوتبال در شکل کنونی خود در قرن نوزدهم در انگلستان پدیدار شد اما نسخه های جایگزین بازی قبلاً وجود داشته اند و بخشی از تاریخ فوتبال هستند.

اولین نمونه های شناخته شده بازی گروهی شامل توپ، که از یک سنگ ساخته شده بود، در فرهنگ های کهن مایا برای بیش از ۳۰۰۰ سال پیش رخ داد. طبق گفته منابع، توپ سمبل خورشید بوده و کاپیتان تیم بازنده، قربانی خدایان می شد ؛ اولین بازی توپی شناخته شده که همچنین شامل شوت زدن بوده است، در چین در قرن سوم و دوم پیش از میلاد تحت نام کوجو بوده که کوجو با یک توپ گرد در یک میدان بازی می شد و این، بعدها در ژاپن پخش شد و تحت تشریفات رسمی برگزار می شد و سایر انواع بازی های توپی از یونان باستان نیز شناخته شده بود.

توپ از تکه های چرمی پر از مو و پرر تشکیل شده بود ، اولین اسناد مربوط به توپ بادی در قرن هفتم بوده است.در روم باستان، بازی ها با مجالس رقص در مناطق بزرگ صورت نمی گرفت، اما در تمرین های نظامی نیز ممکن بود که رخ دهد. این فرهنگ روم است که فوتبال را به جزیره بریتانیا می آورد.

معرفی بهترین کلاس فوتبال کرمان
معرفی بهترین کلاس فوتبال کرمان

معرفی بهترین باشگاه فوتبال کرمان

مدرسه فوتبال شاهین

مشاهده صفحه آموزشگاه


معرفی بهترین باشگاه فوتبال کرمان

مدرسه فوتبال محراب

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک مرتبط :

معرفی بهترین کلاس فوتبال اردبیل
معرفی بهترین مدرسه فوتبال مشهد
معرفی بهترین کلاس فوتبال بندرعباس
۱۰ فایده فوتبال برای بچه ها
کلاس فوتسال مشهد
آپارات نیکارو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.