وبلاگ نیکارو

بهترین کلاس گریم و آرایشگری در مشهد

بهترین کلاس گریم و آرایشگری مشهد

آرایشگر و گریمور خود باشید

با توجه به هزینه های زیاد برای رفتن به آرایشگاه و اینکه تنها شما کمتر از چند ساعت آنجا هستید و بایستی مبلغ زیادی را برای این امر پرداخت کنید بهتر است که آرایشگر و گریمور خودباشید . با شناخت دقیق محصولات ، برندها و لوازم آرایشی و اموزش دیدن طریقه استفاده از آنها ، شیوه های متعادل و مناسب صورتتان را یاد بگیرید و امتحان کنید و زیبایی خود لذت ببرید .

بهترین کلاس گریم و آرایشگری در مشهد کجاست ؟

شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال پیدا کردن یک کلاس مناسب برای پرورش استعداد خود باشید . و برای این انتخاب به دنبال بهترین آموزشگاه های سطح شهر مشهد میگردید .

بهترین کلاس گریم و آرایشگری در مشهد

بهترین کلاس گریم و آرایشگری مشهد

آموزشگاه زیبایی سانلی

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه آرایش سورن

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه و آکادمی زیبایی پریا

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه زیبایی گلریز

مشاهده صفحه آموزشگاه

مجتمع آموزشی و زیبایی ماهان

مشاهده صفحه آموزشگاه

آموزشگاه آرایش و پیرایش بانوگلی

مشاهده صفحه آموزشگاه

بهترین کلاس گریم و آرایشگری مشهد

بهترین کلاس گریم و آرایشگری در مشهد

آموزش گریم

گریم روشی  برای متعادل سازی صورت می باشد و از ماندگاری بالایی برخوردار است، گریم کاملاً برعکس آرایش می باشد زیرا بعد از گریم کردن، صورت با گذشت زمان  زیباتر به نظر می رسد ولی آرایش بعد از مدتی  زیبایی بالایی ندارد  و از بین می رود.

 نور و آیینه در سالن های گریم و زیبایی:

هنگام آموزش گریم باید  محیط مناسبی را داشته باشید و  آینه های  صاف و بدون موجی را روی دیوار قرار دهید.  در اطراف آینه باید لامپ هایی با نور متوسط و مناسب  وجود داشته باشد زیرا اگر نور سفید باشد، رنگ پوست فرد را  روشن می کند و اگر نور زرد باشد،  پوست مشتری را تیر نمایان می کند.

به همین دلیل نور سالن باید استاندارد باشد تا هنگامی که مشتری در مقابل نور طبیعی قرار گیرد پوستش رنگ دیگه ای نباشد  و کاملاً طبیعی به نظر برسد.  نور پردازی در سالن ها اهمیت خیلی زیادی دارد هنگامی که در بالای آینه،  نور استفاده می شود  باید به صورت مستقیم روی مشتری  تابیده شود.   توجه داشته باشید که  هیچ نور دیگری در اطراف نباید به مشتری تابیده شود، آینه باید به گونه‌ ای قرار گرفته باشد که صورت فرد در وسط آن باشد، و نباید خیلی بالا  یا پایین نصب شده باشد زیرا باید نوری که در اطراف آن به کار گذاشته شده است  به طور مساوی و از همه جهات به صورت مشتری  تابیده شود.

 تفاوت گریم در صورت های مختلف:

گریم سینمایی و عروس با دیگر گریم ها فرق دارد زیرا نمی‌ توانیم هر مدل گریمی که بلدیم روی فرد پیاده کنیم.  هر شخصی ، گریم  مخصوص  صورت خودش را دارد  و بر اساس صورت تان باید تشخیص دهیم که چه نوع گریمی  مناسب شماست .

صندلی سالن آموزش گریم باید به صورت ۹۰ درجه و استاندارد باشد،  به طوری که صورت مشتری روبه روی آینه باشد در چنین حالتی ایرادهای صورت فرد، خیلی راحت پیدا می شوند و می توانیم آن ها را رفع کنیم.

آموزش گریم عروس:

پس از اینکه صندلی و نور و آینه سالن، تنظیم شد باید پوست عروس را تشخیص بدهید که پوست او از چه نوعی است یعنی چرب خشک و معمولی یا مختلط ، که هر کدام از آنها گریم های بخصوصی دارند.

آموزش گریم پوست های چرب:

در این گونه پوست ها   قبل از اینکه گریم را انجام دهید باید چربی پوست را بگیرید، این کار را می‌توانید با استفاده از دستمال مرطوب یا شیر پاک کن  و یا آب و الکل و … انجام دهید به هر حال باید چربی را از پوست جدا کنید تا گریم روی پوست به خوبی بنشیند.

 آموزش گریم پوست های خشک:

گریم پوست خشک نسبت به پوست چرب خیلی  سخت تر است زیرا قسمت هایی از پوست خشک هستند و موادی که استفاده می کنیم  باعث می شود به خوبی روی پوست قرار نگیرد  و صورت پوست پوست به نظر آید،  قبل از گریم  باید پوست های خشک را بخور  بدهیم تا آب کافی به پوست برسد همچنین می توانید از ماسک های آب رسان هم استفاده کنید  با این کارپوست رطوبت لازم را به دست می‌آورد و  می توانیم گریم را روی صورت مشتری پیاده کنیم.

 آموزش گریم پوست های معمولی:

پوست های معمولی هیچ مشکلی ندارند و تنها با  چند ماسک می توانیم صورت فرد را برای گریم آماده کنیم.

 آموزش گریم پوست های مختلط:

تشخیص دادن پوست های مختلط کار دشواری است  ولی شما می توانید از راه  چربی بینی و خشکی پیشانی و یا برعکس ، مختلط بودن آن را تشخیص دهید.

 آموزش تشخیص پوست چرب و خشک:

پوست های چرب در زیر نور می درخشند. علاوه بر این، اگر روی پوست شخص انگشت بکشید انگشت شما براق می شود و احساس چربی  روی دست تان می کنید ولی  پوستی که خشک است به صورت ترک ترک می باشد و کاملا خشکی آن مشخص می باشد.

 آموزش تشخیص حالت و نوع صورت:

بعد از اینکه نوع پوست مشتری را تشخیص دادید باید پوست صورت او را برای گریم آماده کنید، در این صورت باید قالب صورت مشتری را  بشناسید تا بتوانید گریم مخصوص صورت او را انجام دهید  زیرا صورت‌های مشتریان با یکدیگر فرق دارند و نمی‌ توانید برای همه آنها یک نوع گریم را به کار ببرید.  چهره مشتریان انواع مختلفی دارد  مثلاً بعضی از آنها صورت قلبی دارند بعضی از آنها مثلثی هستند  و برخی دیگر صورتی مربعی و گرد دارند.

 آموزش گریم برای انواع صورت:

به طور استاندارد همه صورت ها را باید به سمت بیضی سوق دهیم ، یعنی می‌توانیم در ذهن خودمان، یک خط بیضی در صورت مشتری رسم کنیم و با توجه به آن قسمت های بیرونی را تیره کنیم با این کار  آن قسمت برجسته نشان داده می شود و در قسمت های دیگر مثل چانه را  روشن کنیم  زیرا  این کار باعث می شود آن قسمت به صورت گود نمایان  داده شود.

بنابراین طبق صورت اشخاص، بعضی از جاها را تیره و بعضی جاها را روشن می‌ کنیم  و تا حد ممکن آن را به شکل بیضی در می آوریم.

بهترین کلاس گریم و آرایشگری در مشهد
آموزش گریم انواع چشم ها:

  •  آرایش چشم های ریز:

اگر چشمان ریزی دارید باید از سایه های روشن استفاده کنید مانند سایه نقره ای، ولی  اگر از سایه تیره استفاده کنید چشم های شما ریزتر نشان داده می شود.

  •  آرایش چشم های پف دار:

برای  گریم این گونه چشم ها باید،  چشم را به سه قسمت تقسیم کرده  و از رنگ تیره به سمت رنگ روشن بروید.

  •   آرایش چشم های گرد:

در این گونه چشم ها باید  از رنگ تیره در قسمت خارجی گوشه چشم استفاده  کرد،  اگر زیر چشم را سایه بزنید باعث می شود گردی چشم بیشتر نشان داده شود.

در صورتی که اگر چشم های شما با ابروها یتان فاصله دارد می توانید از سایه تیره در پشت پلک استفاده کنید.

ویژگی های یک کلاس خودآرایی خوب چیست ؟

  • مربیان حرفه ای و با تجربه
  • محیط مناسب با امکانات مناسب
  • منطقه شهری و دسترسی آسان
  • دربرگیرنده تمامی دوره ها و سبک ها
  • داشتن امکان ثبت نظر و بازخورد از نحوه فعالیت مربیان و عوامل

لینک مرتبط :

آشنایی با رشته صنایع دستی
تاثیر هنر بر رشد کودکان
معجزه یادگیری هنر (بخش اول)
معجزه یادگیری هنر (بخش دوم)
یادگیری کدام مهارت ها ولنتاین را برای شما پولساز می کند؟

درباره کلاسهای هنری بیشتر بدانیم :

معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی در مشهد
بهترین آموزشگاه های نقاشی مشهد
بهترین اموزشگاه خوشنویسی مشهد
معرفی بهترین اموزشگاه های خیاطی مشهد
معرفی بهترین آموزشگاه های موسیقی مشهد
معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد

درباره کلاسهای ورزشی بیشتر بدانیم :

معرفی بهترین باشگاه های والیبال در مشهد
بهترین کلاس شطرنج مشهد
معرفی بهترین باشگاه جودو مشهد
معرفی بهترین کلاسهای تنیس روی میز مشهد
معرفی بهترین کلاس یوگا مشهد
بهترین کلاس تیراندازی مشهد
معرفی بهترین باشگاه کشتی مشهد
معرفی بهترین باشگاه رزمی مشهد
معرفی باشگاه بولینگ مشهد
معرفی بهترین مدرسه فوتبال مشهد
برای کسب اطلاعات بیشتر معرفی و ثبت آموزشگاه خود در وب سایت نیکارو با ما در ارتباط باشید .