وبلاگ نیکارو

بهترین کلاس بازیگری کرج

هنر بازیگری علاقه مندان و شیفتگان زیادی دارد که رؤیای رسیدن به آن را در سر می پرورانند. علاقه به این حرفه سن و سال نمی شناسد. بسیاری از کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی سالمندان تمایل دارند جلوی دوربین بروند. دلایل زیادی برای این علاقه مندی وجود دارد از جمله: میل به دیده شدن، شهرت، محبوبیت و کسب احترام، ثروت و …. راه های زیادی برای بازیگر شدن در کشور ما وجود دارد؛ از رشته های دانشگاهی گرفته تا کلاس های بازیگری و همین طور روابط فامیلی! با توجه به محبوبیت حرفه بازیگری، این حوزه دچار معضلات و آسیب هایی مثل نقش فروشی، ارجحیت روابط فامیلی و پارتی بازی در انتخاب نقش ها و غیرمجاز بودن برخی کلاس های بازیگری، دلالی افراد سودجو و… شده است.

بازیگری چیست؟

بازیگری پاسخگویی به محرک های محیطی است. بازیگری در تعریف عینی یعنی؛ حضور زنده بازیگر روی صحنه. در اینجا (حضور) یعنی اشغال بخشی از فضا توسط بدن که با اندیشه و احساس توأم است و (صحنه) در این تعریف یعنی هر نوع فضای بازی.

ابزار بازیگری

همانطور که میدانید هر کاری به وسایل و ابزاری نیازمند است. بازیگر هم از این قائده مستثنا نیست با این تفاوت که ابزار بازیگری اجسام خارجی نیستند.

بطور خلاصه ابزارهای بازیگری عبارتند از: الف- ذهن: هر بازیگری باید ذهنی پویا و خلاق داشته باشد.

برای بازیگر راه یابی به احساسات درونی نقش از ابزار ارزشمند است. اگر بازیگر شخصیت، موقعیت و خصوصیات درونی نقش را حس کند می تواند ایفای نقش درستی را داشته باشد.

تخیل: به بازیگر کمک می کند بدون دیدن و انجام عملی وقایع را در ذهن شکل دهد.

خلاقیت: مهمترین رکن هنر  خلاقیت است. برای بوجود آوردن هنر، خلاقیت ضروری است در غیر این صورت هنر بوجود نمی آید بلکه مهارت شکل می گیرد. مثلاً: طراح ساختمان با فکر و اندیشه یک عمارت را طراحی می کند اما سازنده ساختمان ( اجرا کننده) براساس الگوهای طراحی شده توسط طراح ساختمان آن را می سازد.

تقلید و وانمود کردن: انسان در زندگیبا استفاده از تقلید مسائل فراوانی را می آموزد. با توجه به این امر برخی روانشناسان بر این باورند که انسان دارای استعداد تقلید است.

معرفی بهترین کلاس های بازیگری کرج

موسسه بازیگری اندیشه نو کرج

توضیحات موسسه بازیگری اندیشه نو :

آموزشگاه سینمایی اندیشه نو در گروه سنی کودک،نوجوان و بزرگسال، هنرجو می پذیرد. برگزاری دوره های آموزشی با ارائه مدرک معتبرو قابل ترجمـــه بازیگری بازیگری کودک،نوجوان و بزرگسالان فیلمنامه نویسی فیلمسازی تدوین افتر افکت عکاسی دیجیتال کارگردانی تصویر برداری

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه سینمایی معراج هنر

توضیحات موسسه بازیگری معراج هنر :

آموزشگاه سینمایی معراج هنربا مدیریت تهیه کننده وکارگردان سینما و تلویزیون با اعطاء مدرک بین المللی فنی وحرفه ای

آموزشگاه سینمایی معراج هنر در مهرشهر کرج واقع شده است. در این آموزشگاه دوره های بازیگری، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، فیلمبرداری، عکاسی، گویندگی، گریم و … توسط اساتید برجسته تدریس می شود.

در پایان هر دوره به هنرجویان مدرک بین المللی فنی وحرفه ای اعطاء می شود.

مشاهده صفحه آموزشگاه


آموزشگاه سینمایی هفت هنر

توضیحات موسسه بازیگری هفت هنر:

آموزشگاه سینمایی هفت هنر یکی از بزرگترین آموزشگاه هایی سینمایی شهر کرج محسوب می شود. هدف از تاسیس این آموزشگاه ارائه آموزش های مختلف به صورت دوره های نظری و عملی جهت تقویت مهارت جوانان علاقه مند به دوره های نمایشی میباشد.

آموزشگاه سینمایی هفت هنر با فراهم کردن فضای مناسب اقدام به برگزاری دوره های بازیگری، عکاسی، گریم و فیلمسازی نموده است.

در پایان هر دوره پروژه پایانی هنرجویان به صورت عملی ارائه خواهد شد.

مشاهده صفحه آموزشگاه


لینک های مرتبط :

معرفی بهترین کلاس بازیگری مشهد
مدرسه بازیگری مشهد
رشته بازیگری (سینما و تئاتر) و کارگردانی
بازیگری کودک
معرفی بهترین کلاس های بازیگری در تهران
کلاس بازیگری تئاتر در مشهد
معرفی بهترین کلاس بازیگری در تبریز
معرفی بهترین کلاس بازیگری شیراز
معرفی بهترین کلاس بازیگری اصفهان
معرفی بهترین کلاس بازیگری قم