campain
campain
بهترین آموزشگاه های دولینگو در مشهد

بهترین آموزشگاه های دولینگو در مشهد

بررسی دولینگو به طور کلی

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین آموزشگاه های دولینگو در مشهد بپردازیم . تا اگر شما هم نیاز به دریافت این مدرک معتبر دارید بتوانیدبه راحتی موسسه مورد نظر خود را پیدا کرده و در آن اماده ازمون شوید .

آزمون دولینگو در مقایسه با تافل و آیلتس کمتر شناخته شده است. ولی با شیوع کرونا و محدودیت در برگزاری آزمون‌های حضوری، شرکت در این آزمون بسیار مورد توجه قرار گرفت. البته آزمون دولینگو مورد تایید همه دانشگاه‌ها نیست. و شما باید درباره این مسئله قبل از آماده شدن برای آزمون از دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارید. مطلع شوید.

برای دیدن لیست تمامی موسسات و دانشگاه های سراسر کشور که این مدرک را میپذیرند. اینجا کلیک کنید . و برای بهترین آموزشگاه های دولینگو در مشهد به وب سایت نیکارو مراجعه کنید.

آزمون‌های دولینگو محدودیت زمانی ندارند و شما در هر زمانی و در کل روزهای سال می‌توانید در این آزمون‌ها شرکت کنید. اما به علت آنلاین بودن، شرایط برگزاری این آزمون با حساسیت بالایی انجام می‌شود تا تخلفی در آزمون‌ها صورت نپذیرد. اگر شرایط تعریف شده برای شرکت در آزمون رعایت نشود. امکان حذف داوطلب به صورت دائم وجود دارد.

برای شرکت در این آزمون باید شرایط لازم برای آزمون را داشته باشید. آماده کردن محیط مناسب برای آزمون نیز به کسب نتایج بهتر کمک خواهد کرد. زمان این آزمون بر خلاف سایر آزمون‌ها طولانی نیست و حدود یک ساعت زمان نیاز دارید. در این آزمون از متون طولانی برای آزمون استفاده نخواهد شد.

آزمون دولینگو چیست؟

آزمون دولینگو Duolingo English test یک آزمون آنلاین جهت سنجش مهارت دانشجویان و دانش آموزان در سطح بین المللی، در زمینه زبان انگلیسی است.

در آزمون زبان دولینگو برخلاف آزمون های رایج از جمله آیلتس و تافل، نیازی به حضور فیزیکی متقاضی در محل آزمون و انجام ثبت نام و رزرو زودهنگام ندارد. این آزمون می تواند در هر زمان و در هر مکانی، متناسب با خواست متقاضی، تنها از طریق دسترسی به یک کامپیوتر، انجام بگیرد.

کل آزمون زبان دولینگو کمتر از یک ساعت به طول می انجامد. و نکته جالب دیگر اینکه نتیجه این آزمون در کمتر از ۴۸ ساعت آماده شده. و بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای می تواند برای تعداد نا محدودی از موسسات و دانشگاه ها به اشتراک گذاشته شود.

سوالات آزمون دولینگو شامل چه مواردی است؟

  • گوش دادن به گفتگو و انتخاب کلمه صحیح
  • کامل کردن متن جای خالی در متن
  • توضیح نوشتن برای یک تصویر
  • تایپ کردن جملاتی که می شنوید
  • پاسخ به سوالات رایتینگ

در پایان دوباره تاکید میکنم که پیش از انتخاب دولینگو باید بسنجید که آیا این آزمون برای شما کاربردی دارد یا خیر. اگر برای موسسات آموزشی تقاضا میکنید که دولینگو را قبول دارند عالیست. در غیر این صورت نمیتواند کمکی برای پذیرش شما بکند. همینطور اگر شما مهارت بالایی در آزمونهای استاندارد (آیلتس، تافل،…) دارید دولینگو ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد.

تفاوت آزمون دولینگو با آیلتس

·      چینش سوالهای آزمون آیلتس مانند دیگر آزمونهای استاندارد است. در حالی که آزمون دولینگو تطابقی میباشد و سطح سختی سوال بعد بر اساس درستی یا نادرستی پاسخ سوال پیشین است.

·      برخلاف آزمون آیلتس، نتایج آزمون دولینگو توسط تعداد بسیاری از مراکز آموزشی قابل قبول نیست. برای همین قبل از آزمون از اینکه نتایج دولینگو توسط مرکز آموزشی مورد نظر شما قابل قبول است مطمئن شوید.

·      آزمون آیلتس متون طولانی داشته و در بخش های مجزا انجام می شود.

·      آزمون آیلتس ۲ فرمت آکادمیک و جنرال داشته در حالی که دولینگو در قالب یک فرمت برگزار می شود.

لینک مرتبط :

آزمون PTE درمشهد
معرفی کلاس زبان مشهد
زبان اسپانیایی در مشهد
کلاس زبان آلمانی درمشهد
کلاس زبان کودک در مشهد
معرفی بهترین کلاس زبان فرانسه مشهد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

close

سلام
اگر دنبال کلاس خاصی هستید نام و نام خانوادگی، تلفن و نام کلاس را با کلیک روی دکمه نارنجی پایین ثبت کنید. در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.