campain
آموزشگاه تخصصی برق مشهد

آموزشگاه تخصصی برق مشهد

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین آموزشگاه برق مشهد ب‍پردازیم. تا انتها همراه ما باشید. امروزه دوره های برق و الکترونیک بسیار متنوع بوده و آموزشگاه های متعددی در کشور به برگزاری این دوره های آموزشی می پردازند. اما سوالی که مطرح می شود این است که بهترین دوره های آموزشی برق الکترونیک کدام اند و کدامیک از این دوره ها بازار کار خوب و درآمدزایی دارند؟ با توجه به تنوع بالا این دوره ها سوالی که مطرح می شود این است که کدام دوره ها بازار کار خوبی داشته و بهترین دوره ها برای ثبت نام کدامیک هستند؟  

دوره آموزش برق ساختمان

دوره برق ساختمان یکی از بهترین دوره های آموزشی برق و الکترونیک در ایران و تمام دنیا است که بازار کاری عالی و آینده دار دارد و در تعدادی از آموزشگاه برق مشهد برگزار می‌شود. دلیل این امر نیز نقش مهم برق در ساختمان ها می باشد. از آنجایی برق یکی از مهم ترین نیازهای ساختمان می باشد شغل برقکار ساختمان نیز جز مشاغلی است که همواره از بازار کار و درامد خوبی می باشد. 

امروزه نیز با رشد پروژه های ساختمانی و پیشرفته شدن سیستم برق در ساختمان ها بازار کار این شغل چشم انداز و آینده بهتری خواهد داشت. در صورتی که علاقه مند به برق ساختمان و این شغل هستید توصیه می کنیم فرصت را از دست ندهید و بهترین آموزشگاه برق ساختمان را شناسایی کرده و در دوره های آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای آن ثبت نام کنید. 

دوره آموزش برق صنعتی

برق صنعتی در کارخانجات و کارگاه های صنعتی نقش مهمی داشته و بروز مشکل در آن اختلالات بسیاری را در فرایندهای تولید و مونتاژ آنها ایجاد می کند. با توجه به تخصصی بودن این شغل تعداد نیروی متخصص در این حوزه اندک بوده و این موضوع نشان از نقش مهم برقکار صنعتی و اهمیت دوره های آموزش برق صنعتی می دهد. 

در صورتی که علاقه مند به کار با برق صنعتی هستید می توانید با یک برنامه ریزی صحیح و شرکت در دوره های آموزش برق صنعتی در آموزشگاهی معتبر در مدت زمان کوتاهی مهارت های لازم برای طراحی، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق را به دست آورده و وارد بازار کار این شغل شوید. شما می‌توانید برای پیدا کردن آموزشگاه مناسب به بخش بهترین آموزشگاه برق مشهد مراجعه کنید.

دوره آموزش plc

پی ال سی به عنوان یک کنترل کننده منطق پذیر و قابل برنامه ریزی همانند برق صنعتی نقش مهمی در بخش صنعتی و مدیریت فرایندهای و خط تولید کارخانه های و کارگاه های صنعتی دارد. امروزه کارخانه ها برای مدیریت و برنامه ریزی فرایندها کاری از پی ال سی استفاده می کنند. 

برنامه ریزی و مدیریت پی ال سی امری تخصصی بوده و افراد کمی مهارت لازم برای مدیریت آن را دارند، این موضوع به خوبی اهمیت دوره های آموزش پی ال سی را نشان می دهد. این دوره نیز در اکثر آموزشگاه برق مشهد برگزار می‌شود.

در دوره های پی ال سی شما می توانید در مدت زمان کوتاهی صفر تا صد مفاهیم پی ال سی، برنامه ریزی، برنامه نویسی و مدیریت آن را فرا بگیرید. بنابراین در صورتی که به دنبال راهی برای متحول ساختن آینده شغلی هستید این دوره را فراموش نکنید.

دوره آموزشی تعمیرات موبایل

دوره تعمیرات موبایل نیز جز دوره های بسیار درآمدزا با بازار کار عالی می باشد. همانطور که می دانید موبایل امروزه یکی از پرکاربردترین وسایل بوده و کمتر کسی را می توان دید که در طول روز ساعاتی از زمان را به کار با این وسیله اختصاص ندهد. 

با توجه به کارکردهای بسیار موبایل افراد با مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بسیاری روبه رو شده و به دنبال تعمیرات آن هستند. افزایش تقاضا برای تعمیرات موبایل دوره های موبایل را به یکی از پولسازترین دوره های فنی تبدیل کرده است. دوره ای که در مدت زمانی کوتاه و با پرداخت هزینه ای اندک آینده شغلی شما را متحول می سازد.

بنابراین برای یادگیری مهارت های این شغل و ورود به آن توصیه می کنیم بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در مشهد را شناسایی کنید و در دوره موبایل آن ثبت نام کنید.

دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج دیواری

دوره های پکیج دیواری نیز از دوره های بسیار عالی فنی در ایران و سایر کشور ها می باشند. در این دوره ها به صورت کاملا عملی و تخصصی صفر تا صد نصب و تعمیرات انواع برندهای پکیج دیواری آموزش داده می شود. 

در صورتی که می خواهید برای آینده برنامه ریزی کرده و شغلی درآمدزا داشته باشید می توانید در دوره آموزش نصب پکیج دیواری و آموزش تعمیر پکیج ثبت نام کنید. با یادگیری مهارت های نصب و تعمیرات پکیج می توانید علاوه بر ایران در سایر کشورها نیز به درآمدزایی بپردازید. دلیل این امر نیز جایگزینی پکیج به جای دیگر سیستم های گرمایشی می باشد. 

آموزشگاه برق مشهد

بهترین آموزشگاه برق مشهد کجاست؟

در لیست زیر تعدادی از آموزشگاه برق مشهد معرفی شده است.

مجتمع فنی تهران (نمایندگی مشهد)

مجتمع فنی تهران در سال 1358 با آموزش دوره های الکترونیک، الکتروتکنیک، الکترومکانیک، تعمیر رادیو و تلویزیون سیاه و سفید و رنگی، ویدیو و برق صنعتی رسماً فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود.

این موسسه ضمن ارتقاء کمی و کیفی دوره های آموزشی متداول در آن زمان، مطالعه و امکان سنجی با هدف پيشرو بودن در آموزش، دوره های جدید بر مبنای نیاز صنعت کشور را پیگیری نمود و در همین راستا از حدود سالهای 1361 و با ورود کامپیوترهای خانگی اولیه اقدام به تدوین دوره های آموزش کامپیوتر کرد. با متداول شدن PC در سال 1367 این موسسه به عنوان اولین مرکز مجاز آموزش علوم کامپیوتر موفق به دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای شد و در حال حاضر با برخورداری از بیش از 60 مرکز آموزشی در سطح کشور و نشر بیش از 1700 عنوان کتاب و ده ها پروژه آموزشی و پژوهشی در حوزه ICT و کامپیوتر به عنوان بزرگترین سازمان ICT کشور در بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه می دهد.

مدیریت دانش محور و تلاش برای ارائه خدمات و محصولاتی متناسب با هزاره سوم در جهت آموزش مهارتها و تخصصهای پیشرفته و همچنین کارآفرینی و اشتغال، بخشی از فعالیتهای گسترده مجتمع فنی تهران به منظور نیل به اهداف چشم انداز 20 ساله کشور عزیزمان می باشد.

مجتمع فنی تهران در طول فعالیت آموزشی خود سالیان متمادی، با دیدگاه یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر و به منظور تامین نیازهای به روز جامعه و ارتباط موثر واحد اینترنت و انفورماتیک را تاسیس نمود که علاوه بر برآورده ساختن نیازهای درون سازمانی، ارائه دهنده خدمات مرتبط به جامعه است.

بیش از سه دهه است که پایه گذاران روشهای نوین آموزش، کارآفرینی و توسعه صنعت ICT کشور در مجتمع فنی تهران دوشادوش هم برای آبادانی میهن و گسترش دانش و علوم جدید و به منظور ایجاد اشتغال در ایران عزیز تلاش می کنند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد در سال 98 فعالیت خود را آغاز نموده و در محیطی مجهز و کاملا آموزشی آماده برگزاری دوره های مختلف کاربردی و تخصصی در شهر مشهد میباشد.

مشاهده صفحه آموزشگاه

 آموزشگاه فوق تخصصی برق و الکترونیک رادمان

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تخصصی برق و الکترونیک رادمان در سال 95 توسط آقای مهندس محمد عطاران با هدف ارتقای سطح علمی و کیفی در طراحی های فوق تخصصی الکترونیک تاسیس گردید و با کسب مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور به صورت رسمی فعالیت خود را ادامه داده است.

این موسسه با بکارگیری اساتید بنام و مجرب که سابقه فعالیت زیادی در صنعت داشته اند بر این هدف است تا مفاهیم صنعتی دانش برق را به صورت عملی به کارآموزان علاقه مند به رشته برق انتقال دهد تا با کسب مهارت لازم در این آموزشگاه بتوانند وارد بازار کار و صنعت شوند.

هم اکنون در استان خراسان ، آموزشگاه برق و الکترونیک رادمان به عنوان تخصصی ترین مرکز I. آموزش دوره های تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری II . تنها مرکز دارای مجوز رسمی برگزاری دوره های مهندسی پزشکی در شرق کشور III. تنها مرکز آموزشی دوره های اپوکسی و رزین شناخته میشود. در راستای رسیدن به این هدف بستر های سخت افزاری و تجهیزات مدرن مورد نیاز را تهیه و در کارگاه های مرکزی و شعب ، مستقر نموده است و هیات علمی متناسب و فرهیخته که بهترین اساتید دانشگاه ها و صاحبان تجربه در صنعت و بازار ، به شمار می روند را جذب نموده و به تحقیق در راستای بدست آوردن راهکار نوین در زمینه تدریس ، تحقیق ، طراحی و همچنین انتقال دست آورد ها به متقاضیان اقدام نموده است.

مشاهده صفحه آموزشگاه

لیست برخی از دوره های برگزار شده در آموزشگاه رادمان

 • نهمین دوره الکترونیک عمومی و قطعه شناسی و طراحی پایه  AVR
 • هفتمین دوره میکرو کنترلر  ARM
 • ششمین دوره میکرو کنترلر
 • چهارمین دوره طراحی با آردوینو
 • چهارمین دوره طراحی با رزبری پای
 • پنجمین دوره اندروید نویس
 •  سومین دوره طراحی با سالید ورک
 • ششمین دوره طراحی با PLC
 • دومین دوره مدیریت زمان
معرفی تجربه کاری اساتید دوره ها دارای مدرک مربی گری حرفه ای و مدرس خبره از وزارت دفاع
 • مدرک مربی گری حرفه ای و پداگوژی از سازمان فنی و حرفه ای کشوری
 • اولویت تخصص بر مدرک تحصیلی
 • سال 5 حداقل سابقه کار بازاری و تجربی
 • سال 27 تجربه کاری استاد آلتیوم دیزاینر
 • سال 5 تجربه کاری استاد میکرو کنترلر
 • سال 12 PLC تجربه کاری استاد
برگزاری دوره و سمینار در خارج از مرکز آموزشی
 • برگزاری دوره های تخصصی اندروید نویسی در مکان دانشگاه خاوران
 • برگزاری سمینار آموزشی و کمک آموزشی در مکان دانشگاه اقبال لاهوری
 • برگزاری سمینار تخصصی طراحی مدار در دانشگاه سجاد
 • برگزاری کلاسهای آموزشی در دانشگاه اقبال لاهوری مشهد
 • همکاری در برگزاری دوره های تخصصی با آموزشگاه الکترونیک رضوی
 • دوره های ویژه طراحی و شبیه سازی با مراکز دفاعی و وزارت دفاع
 • دوره های تخصصی نیروگاه مشهد PLC دوره های تخصصی و پیشرفته
 • برگزاری دوره های آموزشی مختلف با شرکت صدرا پندار توس
 • برگزاری دوره های مهندسی پزشکی در تعامل و همکاری با شرکتهای خصوصی
 • دوره شوک و ارتعاش و دوره قطعه شناسی پیشرفته با مرکز شمالشرق شهید فهمیده
انجام بیش از 270 پروژه طراحی و اجرا در حوزه های ذیل
 • پروژه های انجام شده در حوزه شهری و شهرداری

سیستم هشدار (راهنمای نوری ) و خورشیدی جهت معابر و پارک ها کلید کنترل صنعتی با پروتکل رمز گذاری در بستر IR پروژکتور LED و لامپهای روشنائی جهت معابر – ویلا-باغ پنل اعلان و نمایش قیمت فروشگاهی کنترل ظرفیت پارکینگ هوشمند تابلو روان تابلوی حضور و غیاب سمیناری + سیستم رای گیری کنترل ورود و خروج پارکینگ و اماکن خاص ، در بسترRFID توسط کارتهای اختصاصی طرح چراغ راهنمایی با LED دیمرهای صنعتی و تجاری در جهت کنترل میزان مصرف روشنائی محیط و معابر شمارنده هوشمند جهت استادیوم استفاده شده در خراسان رضوی شهرستانها و مشهد سیستم شبکه ای وایرلس کنترل روشنائی با بینهایت فرستنده و گیرنده تطبیق پذیر و بدون محدودیت پروژه های نورپردازی  RGB و LED قابل کنترل با اندروید و ویندوز شارژرهای خورشیدی سطح میانی پروژه های بازاری کنترل جریان مصرفی در قالب منزل هوشمند

 • پروژه های انجام شده در حوزه مهندسی پزشکی

سیستم احضار پرستار بیمارستانی غیر قابل تداخل در بستر وایرلس سیستم تزریق انسولین با ضریب اطمینان بالا روشنائی اضطراری با طول عمر عالی و زمان شارژ کوتاه دستگاه اکو صدای قلب و نوزاد

 • پروژه های انجام شده در حوزه بازار و تولید انبوه

شارژر باتری های نیکل کادمیوم در جریان کشی های مختلف و تا 15 آمپر شارژ کنندگی آمپیی فایرهای صوتی و در توانهای مختلف جهت تولید صنعتی ( خودرو و لوازم منزل ) 9 تنوع کلی ساعت صنعتی جهت سالن ها و استادیوم ورزشی در سه نوع تنوع نمایشگر LED دستگاه لحیم کاری دیجیتالی قابل تنظیم حرارت سیستم دیجیتالی کولر آبی هوشمند شیر مخلوط دیجیتالی با IP بسیار بالا قابل استفاده در حمام طرح چراغهای راهنمائی با LED Arduino بومی دستگاه تولید آب هیدروژنه منبع تغذیه تجاری و صنعتی و آزمایشگاهی ( سوئیچینگ و آنالوگ ) بیش از 10 تنوع سیستم شبکه ای وایرلس کنترل روشنائی با بینهایت فرستنده و گیرنده تطبیق پذیر و بدون محدودیت پروژه های نورپردازی RGB و LED قابل کنترل با اندروید و ویندوز کنترل جریان مصرفی در قالب منزل هوشمند ساخت بیش از 30نوع تنوع پنل کاربری و نصب روی راک کنسول برای مشتری و شرکتهای معتبر و صاحب نام و بیش از150 پیشرفته طراحی شماتیک و PCB پیشرفته و خاص به سفارش مشتری

 • پروژه های انجام شده در حوزه آزمایشگاهی و ابزار دقیق

دستگاه آبکاری توان بالا با قابلیت تولید پالسهای Complex آبکاری خاص سنسورهای شنت جریانی قابل تنظیم در برق صنعتی هویه دیجیتالی دستگاه آون حرارت بالا جهت لحیم کاری در خط تولید فرکانس متر با تکنولوژی فیبر نوری خواندن مقدار ولتاژ آنالوگ از راه دور بدون اتصال الکتریکی ( با تکنولوژی فیبر نوری ) چمبر دما و رطوبت آزمایشگاهی جهت کالیبراسیون با پایداری بسیار بالا دستگاه تولید آب هیدروژنه آزمایشگاهی انواع ترموستات های حرارتی قابل کنترل صنعتی و نظامی Co سیستم نشت یاب گاز متان و 2 ست آزمایشگاهی فرکانس متر برای آزمایشگاه برق و الکترونیک ست آزمایشگاهی فانکشن برای آزمایشگاه برق و الکترونیک دانشگاه.

برای کلاسهای برق و الکترونیک نیاز به راهنمایی دارید؟ اطلاعات خود را از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم.

لطفا امتیاز دهید

28 دیدگاه دربارهٔ «آموزشگاه تخصصی برق مشهد»

 1. سلام ببخشید دوره اموزش برق قدرت هم دارید یا خیر بعد زیر نظر فنی حرفه ای است یا خیر

  1. ایمان عزیز سلام
   خوشحالیم که سوالت رو از تیم نیکارو پرسیدی
   لطفا شماره تماست رو در بخش درخواست کلاس واسمون بزار تا تیم پشتیبانی در اسرع وقت باهت تماس بگیرند و بهترین مجموعه رو برات ارسال کنند.

   نیکارو / در جریان یادگیری

 2. سلام خدمت شما مرسی که وقت میزارید راستش دنبال یه اموزشگاه فنی خوب برای تعمیرات برد لوازم خانگی میگردم میشه چند تا معرفی کنید و بگید کدومش بهترینه ؟

  1. سلام موسی عزیز
   بسیار خرسندیم که ما را برای سوال خود انتخاب کردید , به زودی موسسات جهت پاسخگویی به شما اعلام آمادگی خواهند کرد.
   لطفا درخواست کلاستون رو از طریق دکمه “درخواست کلاسی دارید” برای تیم پشتیبانی وب سایت نیکارو قرار بدید تا بتونیم با شما تماس بگیریم.

   تیکارو
   در جریان یادگیری

 3. سلام دوره ای واسه تعمیرات آیفن صوتی و تصویری تو مشهد هست یان ۰۹۱۵۶۵۸۲۱۸۳ لطفا اگ‌هست تماس بگیرین

  1. سلام .
   از قسمت پایین سایت درخواست کلاس خودتون رو برای ما ثبت بفرمایید .
   من درخواست شما رو به بخش پشتیبانی وب سایت نیکارو ارجاع دادم
   به زودی با شما تماس میگیرند

   نیکارو – در جریان یادگیری

 4. چندین موسسه قدر در زمینه برق و الترونیک در مشهد فعال هستند و بدون اغراق رادمان بهترینشون هست. لایک طلایی به مطلبتون 🙂

 5. دوره تعمیرات موبایل هنوز توی سایتتون فعال هست؟ چه دوره های تخصصی دیگه ای توی حوزه برق و الترونیک فعال و موجود هست؟

  1. سلام دوست عزیز .
   دوره ها به اتمام رسیده اما شما میتونید با عضویت در کانال تلگرامی ما به آدرس
   nikaro_ir
   مراجعه کنید و در کانال عضو بشید و از اطلاعات به صورت به روز باخبر باشید .

 6. محمد مهدی

  سلام من پسری 14 ساله هستم و به تعمیرات وسایل التریکی از جمله موبایل علاقه دارم . برای ثبت تام دوره ها آیا سن خاصی باید داشت؟ و اینکه هر دوره چقدر طول میکشه؟ آیا مهر ماه هم دوره دارید؟

  1. عاطفه حسین زاده

   سلام دوست عزیز . خوشحالیم که شما رو در بلاگ نیکارو میبینیم .
   سن خاصی نداره و دوره ها به صورت دو ماهه و سه ماهه است و با شروع فصل پاییز هم دوره فعال داریم .

 7. کار تخصصی توی رشته های برق و الترونیک واقعا نیاز به سواد و تجربه داره. رادمان اساتید به نام و با تجربه ای داره

 8. سلام میشه بگید در حال حاضر چه دوره هایی در حوزه برق و الترونیک به صورت فعال توی سایتتون دارید و میشه ثبت نام کرد؟

 9. سلام و خسته نباشید
  شخصا به دوره های تخصصی برق و الترونیک علاقمندم اما هزینه های دوره ها کمی بالاست.

 10. بنده دوره تعمیرات موبایل رادمان رو قبلا شرکت کردم و به نظرم تیم حرفه ای و خوبی دارند. چقدر عالی که الان تخفیف و ثبت نام انلاین از طریق سایت شما مقدور شده. به نظرم کسانی که به دنبال کار تخصصی در این زمینه هستند فرصت رو از دست ندن.

 11. برای ثبت نام در کلاسهای تخصصی برق و الترونیک باید سطح خاصی از سواد داشته باشیم؟

  1. عاطفه حسین زاده

   سلام دوست عزیز .
   علاقه مهم ترین آپشن ورود به هر کلاسیه .

   ولی جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه آموزشگاه در سایت نیکارو مراجعه کنید.

 12. آیا امکانش هست آموزشگاه هایی رو هم که به صورت تخصصی توی حوزه برق و الترونیک فعالیت میکنه و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای داره معرفی کنید؟

  1. عاطفه حسین زاده

   سلام دوست عزیز .
   ممنون که سوالتون رو اینجا مطرح کردید .
   بخش زیادی از آموزشگاه های معرفی شده دارای مجوز رسمی از فنی و حرفه ای هستند . که یکی از بهترین های اونها آموزشگاه فنی و حرفه ای توس هیست که اطلاعاتش رو براتون قرار میدم .
   مدیریت :آقای کریم عبدللهی نژاد
   وب سایت :www.toos.ac.ir
   آدرس : مشهد – بلوار شهید فرامرز عباسی، انتهای فرامرز عباسی 2 پلاک 6 ( حاشیه میدان استقلال )
   شماره تماس : 05136063044
   اگر قصد ثبت نام در دوره ای رو دارید که اختصاصی برق باشه و آموزشگاه ویژه ای که در مشهد انحصارا بر روی این زمینه فعالیت کنه پیشنهاد نیکارو ” آموزشگاه رادمان ” هست که دوره هاشون هم اکنون بر روی وب سایت ما – بخش کلاسها – فعال هست .
   برای سایر اطلاعات به سایت و بخش کلاسها سر بزنید

 13. آموزشگاه رادمان زیرنظر فنی و حرفه ای هست؟ بعد پایان دوره های تخصصی گواهی معتبری میدن؟

  1. عاطفه حسین زاده

   سلام امیرعلی عزیز . ممنون که نیکارو را برای سوالت انتخاب کردی .
   همینطور که در پاسخ به کامنت های دیگم گفتم بیشتر آموزشگاه های معرفی شده تحت پوشش فنی و حرفه ای هستند – آموزشگاه رادمان – مرکز تخصصی آموزش برق هست که زیر نظر فنی و حرفه ای هم هستند و در حال حاضر هم با نیکارو دوره فعال دارند . ضمنا این آموزشگاه مدرک معتبر پایان ترم هم به هنرجوهاش اعطا میکنه .

 14. رادمان واقعا یکی از بهترین و تخصصی ترین ها در حوزه برق و الترونیک هست. برام جالب بود دیدم اینجا معرفی شده

 15. چرا دوره ها فقط پسرونه هست؟ خب یه دختر مثل من که علاقمند به این حوزه هست چطوری و کجا باید دنبال علایقش بره 🙁

  1. عاطفه حسین زاده

   سلام دوست عزیز .
   ممنون که سوالاتتون رو با ما درمیون میزارید .

   آموزشگاه تخصصی برق رادمان این دوره اش مخصوص پسران هست و به زودی دوره های جدیدی تعرف خواهد کرد .

   پیشنهاد میکنم عضو وب سایت نیکارو بشید و این آموزشگاه رو ثبت علاقه مندی بزنید (آِیکون قلب ) تا در صورت فعال شدن دوره بعدی برای شما پیامکش ارسال بشه .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.