نیکارو چه کار می کند؟

نیکارو یک پلتفرم آموزشی است که قصد دارد آموزش سنتی را به تکنولوژی پیوند بزند. در نیکارو ما بهترین برگزارکنندگان کلاس های آموزشی را به خانواده ها و دانش آموزان معرفی می کنیم. بستری هستیم تا به انتخاب کلاس های مورد علاقه تون کمک کنیم و از رضایتمندی و تجربیات به اشتراک گذاشته شده شرکت کنندگان مطلع شوید.

از همه مهمتر قرار است با ارسال سرویس رفت و برگشت از درب منزل به آموزشگاه و بالعکس، دغدغه خانواده های پرمشغله امروزی را مرتفع کنیم. همچنین دانش آموزان با شرکت در کلاس های آموزش مهارت مورد علاقه شون، فرصتی برای محک زدن استعداد و مواجهه با چالش های عملی مهارت پیدا خواهند کرد تا در تصمیم گیری شغل آینده شان انتخاب بهتری داشته باشند.

تقدیم به خانواده ها

حق شماست که از خدمات آموزشی در دسترس محل زندگی تان مطلع شوید و بتوانید از بین انبوه کلاس های موجود، با کیفیت ترین و قیمت مناسب ترین آنها را انتخاب کنید. اگر آینده شغلی فرزندتان از نگرانی های شماست، آموزش مهارت متناسب با استعداد و علاقه را برای شناخت نیاز بازار کار و تجربه واقعی موقعیت های شغلی به فرزندانتان پیشنهاد می کنیم. شما این امکان را دارید که آگاهانه دوره مدنظرتان را انتخاب کنید و از تجربیات دیگران بهره مند شوید. قادر خواهید بود با تلفن همراهتان از لحظه لحظه فرآیند رفت و برگشت کلاس ها مطلع شوید و از خدمات حمل و نقل مطمئن با پوشش کامل بیمه برخوردار شوید.

فقط کافی است در اپلیکیشن ما دوره مورد علاقه تون رو جستجو و انتخاب کنید، ثبت نام را کامل کنید، اون موقع ما سرویس حمل و نقل را درب خانه شما می فرستیم تا فرزندتان را به کلاس ببرد و پس از استفاده از خدمات آموزشی دوباره با سرویس به درب منزل برگرداند.

ویژه دانش آموزان

مهمترین هدف نیکارو این است که به عنوان بستری برای آموزش مهارت، به شما در انتخاب های مهم آینده نظیر رشته تحصیلی و انتخاب شغل کمک کند. دغدغه ما این است که در طول زمان تحصیل، فرصت بیشتری داشته باشید تا علایق و استعدادهایتان را کشف کنید و خودتان را خوب محک بزنید.

در کنار تجربه ارزشمند والدینتان، در کنار شما هستیم تا با ایجاد بستری برای آموزش عملی مهارت حین تحصیل، در هدایت شغلی تان تاثیرگذار باشیم. خیلی زودتر از رسیدن به انتخاب های سرنوشت ساز زندگی تون مثل رشته تحصیلی، کنکور یا بازار کار، تصمیم تون رو گرفته باشید و فرصت آزمون و خطا داشته باشید.

ویژه آموزشگاه ها

نیکارو به شما صفحه اختصاصی قدرتمندی می دهد که ویترین معرفی تان در انبوهی از کلاس های آموزشی امروزی است و مدیریت آن کاملا در اختیار شماست. خودتان دوره های آموزشی و مربیان را معرفی می‌کنید، می توانید روی یک دوره تبلیغ ویژه تر کنید و تخفیف دهید، لیست ثبت نام را مشاهده می کنید و نهایتا نظر کاربران را از کیفیت خدمات ارائه شده می بینید.

در دنیای پر مشغله امروزی نیکارو بستری مطمئن با امکان حمل و نقل امن و پوشش کامل بیمه به شما می دهد تا دانش پژوهان بیشتری فرصت استفاده از دوره های آموزش مهارت آموزشگاه شما را داشته باشند.

خلاقیت و توانایی مدیریت شما حرف اول و آخر را می‌زند. هر چقدر بهتر سرفصل های کلاس و مربی را معرفی کنید، هر چه متن‌های بهتری در توضیح اهمیت دوره ها منتشر کنید، هر چه بهتر به انتظارات خانواده پاسخ دهید، هر چه کیفیت خدمتتان بهتر باشد و هر چه برخورد بهتری با مشتری‌هایتان داشته باشید، آموزشگاه موفق‌تری خواهید داشت.

شما شریک کلیدی نیکارو هستید، به کیفیت کارتان توجه ویژه کنید و به یاد داشته باشید،‌ «عالی به اندازه کافی خوب نیست»؛ همیشه راهی برای بهتر شدن هست.

ویژه مربیان و نخبگان

تخصص ارزشمندی دارید که علاقه مند هستید به دیگران انتقال دهید؟ ما در نیکارو بستری هستیم تا شما را در اکوسیستم آموزشی کشور معرفی کنیم. دوست نداریم دیگر هیچ دغدغه ای جز بالا بردن کیفیت محتوی تان داشته باشید. بی صبرانه از شما استقبال می کنیم، شما بازوی اجرایی موسسات آموزشی و نیکارو در بالا بردن کیفیت خدمات آموزشی و رضایتمندی خانواده ها هستید.


خیلی مهم و تاثیرگذار هستید چون نسل آینده مشتاقانه نیازمند مهارت و حضور پرشور شماست.

ویژه اساتید و پیشکسوتان باتجربه و دلسوز

قلبتان برای تربیت نسل آینده ساز فردای میهن عزیزمان می تپد؟ از بازنشستگان پیشکسوت آموزش و پرورش یا سایر نهادهای دولتی هستید؟ تجربه فعالیت آموزشی دارید، صاحب نظر هستید و کلی تجربه ارزشمند دارید؟ روانشناس، مشاور یا رابط آموزشی هستید و برای بهبود کارمون ایده دارید ؟ از صاحبان کسب و کار باتجربه هستید و از اینکه دانش آموزان امکان آشنایی با حرفه تان را داشته باشند استقبال می کنید؟


دستتان را به گرمی می فشاریم، لطفا نیکارو را با دقت بررسی کنید، به طور مداوم ما را رصد کنید و هر جا اشتباهی دیدید که از چشم ما پنهان مانده، به ما گوشزد کنید. هیچ چیز به اندازه تجربه شما نمی‌تواند جلو شکست‌های احتمالی ما در آینده را بگیرد.