نیکارو به من چه کمکی می کند؟

نیکارو یک پلتفرم آموزشی است که قصد دارد آموزش سنتی را به تکنولوژی پیوند بزند. در نیکارو ما بهترین برگزارکنندگان کلاس های آموزشی را به خانواده ها و دانش آموزان معرفی می کنیم. بستری هستیم تا خانواده ها کلاس های مورد علاقه فرزندان را انتخاب کنند و از رضایتمندی و تجربیات سایر خانواده ها و شرکت کنندگان در آموزشگاه مطلع شوند.

همچنین با ارائه سرویس رفت و برگشت از درب منزل به آموزشگاه و بالعکس، دغدغه خانواده های پرمشغله امروزی را مرتفع کنیم. همچنین دانش آموزان با شرکت در کلاس های آموزش مهارت مورد علاقه شون، فرصتی برای محک زدن استعداد و مواجهه با چالش های عملی مهارت پیدا خواهند کرد تا در تصمیم گیری شغل آینده شان انتخاب بهتری داشته باشند.

خانواده ها می پرسند:


آیا آموزشگاه هایی که در نیکارو معرفی می شوند قابل اعتماد هستند؟

نیکارو مجوز تاسیس و فعالیت همه آموزشگاه ها را بررسی می کند و استعلام های لازم را از مراجع ذی صلاح انجام میدهد. در صورتی که صحت مدارک تایید شد آن را در اطلاعات مربوط به آموزشگاه منتشر می کند تا خانواده ها نیز مشاهده کنند.

چگونه از نیکارو استفاده کنم؟

برای انتخاب دوره مورد علاقه از نیکارو، بصورت زیر عمل کنید:

  • بر اساس منطقه شهری یا دسته بندی یا رده سنی دوره مورد نظر خود را جستجو کنید.
  • اطلاعات تکمیلی دوره، سوابق مدرس، اطلاعات آموزشگاه و امتیاز آموزشگاه بر مبناری تجربه شرکت کنندگان پیشین را مشاهده کنید.
  • دوره موردنظرتان را انتخاب کنید، آدرس و مشخصات تکمیلی را وارد کنید، هزینه را آنلاین پرداخت کنید.
  • و در نهایت منتظر اعزام سرویس حمل و نقل باشید.
لینک یافتن دوره ها چرا بهتر است برای شرکت در کلیه کلاس های آموزشی فرزندم از نیکارو استفاده کنم؟

نیکارو در چشم انداز خود تلاش می کند تا والدین که بهترین مشاهده کنندگان در کشف و استعداد فرزندشان هستند کمک کند. نیکارو با آموزشگاه هایی که همکاری می کند بازخوردی از فعالیت های کلاسی را به خانواده ها بازخورد می دهد. پس از مدت کوتاهی خانواده با مراجعه به پروفایل کاربری فرزندش تمامی دوره ها و وضعیت عملکرد را مشاهده نماید و از آن برای تصمیم گیری صحیح در انتخاب رشته تحصیلی و شغلی متناسب با استعداد فرزندان بهره بگیرد.

قیمت دوره های آموزشی در نیکارو نسبت به آموزشگاه چه تفاوتی دارد؟

شاید باورکردنی نباشد ولی عموما دوره هایی که از طریق سایت و اپلیکیشن نیکارو ثبت نام می شوند از تخفیف برخوردار هستند برخی آموزشگاه ها قیمت دوره های پیشنهادی شون را نسبت به ثبت نام حضوری با تخفیف تعریف میکنند تا تعداد بیشتری از شرکت کنندگاتن را جذب کنند. دوره های آموزشی که مشمول تخفیف، برچسب سبز تخفیف دارند و قیمت شهریه با قیمت جدید نیز در پایین خلاصه مشخصات دوره قابل مشاهده می باشد.

امتیاز آموزشگاه ها بر چه اساسی محاسبه می شود؟ امتیاز آموزشگاه ها بر چه اساسی محاسبه می شود؟

آموزشگاه ها، براساس نظرسنجی شرکت کنندگان قبلی در دوره های قبلی خود، دارای امتیاز بین 1 تا 5 هستند.

دوره های آموزشی، در کجا برگزار می شود؟

تمامی دوره های آموزشی در محل آموزشگاه برگزار می شود. در صورتی که برخی از جلسات اردویی نیاز به برگزاری کلاس در خارج از آموزشگاه باشد در سرفصل دوره قید شده است.

پرداخت هزینه دوره های آموزشی چگونه است؟

در نیکارو ترتیبی اتخاذ شده است که والدین نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشند و فرآیند پرداخت نیز به صورت آنلاین صورت بگیرد. همچنین به منظور تسهیل و کاهش هزینه ها، با تایید آموزشگاه، والدین می توانند شهریه دوره را به صورت اقساطی پرداخت کنند تا هیچ از فرزندان به دلیل مشکلات مالی از حضور در کلاس های آموزشی محروم نشود.

چطور می توانم از نیکارو تخفیف بگیرم؟

برای دریافت تخفیف، دوستانتان را به نیکارو دعوت کنید، پس از هر ثبت نام موفقیت آمیز دوستان معرفی شده به اعتبار کیف پول طرفین پولتان افزوده میشود. به پاس احترام به مشارکت کنندگان، نیکارو 5 هزار تومان اعتبار به معرفی کننده و 3 هزار تومان اعتبار به معرفی شده هدیه می دهد. هر زمان تمایل داشته باشید می توانید از اعتبار کیف پول خود برای ثبت نام در دوره های آموزشی استفاده کنید و از آن پرداخت کنید.

چه طور از خدمات سرویس حمل و نقل استفاده کنیم؟

در جامعه پرمشغله امروزی، یکی از دغدغه های خانواده رفت و آمد فرزندان به آموزشگاه است. نیکارو سعی در حل این مشکل نموده و با معرفی سرویس حمل و نقل امن، با اعزام سرویس به درب منزل تا آموزشگاه و بالعکس نگرانی های خانواده را کاهش داده است.

سرویس حمل و نقل امن شامل چه خدماتی می شود؟

با ورود به پروفایل کاربری از طریق وبسایت یا اپلیکیشن نیکارو می توانید در هر لحظه از مسیر رفت و آمد به آموزشگاه، مسیر فرزندتان را مشاهده کنید. حمل و نقل امن توسط دستگاه سخت افزاری ردیاب نصب شده بر روی خودرو کنترل می شود. رانندگان در مصاحبه چندمرحله ای پایش می شوند و تعهدات، تضمین و آموزش های لازم در خصوص حل حساسیت های والدین در نظر گرفته شده است. تمامی مسیرها توسط مرکز کنترل و پشتیبانی حمل و نقل نیکارو کنترل می شود و رانندگان امکان خروج از محدوده مشخص شده بر روی نقشه را ندارند. در طول مسیر تمامی شرکت کنندگان تحت پوشش بیمه مسئولیت با تعهد پرداخت کامل می باشند.

چگونه کد اعتبار هدیه را برای دوستانم ارسال کنم؟

با ورود به پروفایل خود، از طریق دکمه معرفی دوستان در حساب کاربری خود و همچنین از بخش کیف پول، می توانید اعتبار هدیه را برای دوستان خود ارسال کنید.

چطور متوجه شوم دوستم از کد اعتبار هدیه استفاده کرده است یا خیر؟

بعد از اینکه کد اعتبار را برای دوست خود ارسال کردید، از طریق بخش معرفی دوستان در پروفایل خود، متوجه می شوید دوست شما در نیکارو ثبت نام نهایی را انجام داده است یا خیر.

من کد اعتبار هدیه را برای دوستم ارسال کردم، چه زمانی هدیه من واریز می شود؟

بعد از اینکه کاربر جدیدی که از سمت شما معرفی شده است اولین دوره خود را در سایت نیکارو ثبت نام نهایی کند، اعتبار هدیه به کیف پول شما واریز می شود.

من کد تخفیف دارم، چطور از آن استفاده کنم؟

کافیست در زمان ثبت درخواست کد مورد نظر را وارد کنید. دراینصورت، به میزان کد تخفیف از قیمت فاکتور نهایی ثبت نام دوره شما کسر خواهد شد و دوره را با اعمال کد تخفیف پرداخت خواهید کرد.

چه دوره های آموزشی در نیکارو پوشش داده می شود ؟

ترتیبی اتخاذ شده که تمامی موضوعات مورد نیاز یک دانش آموز در نیکارو پوشش داده شود، برای سهولت در انتخاب خانواده ها، دوره های آموزشی در 8 موضوع مهارتی و موضوعی، علمی، زبان های خارجی، ورزشی، قرآن و معارف، هنری، موسیقی و کامپیوتر و تکنولوژی دسته بندی شده است.

آموزشگاه ها می پرسند:

من آموزشگاه دارم، چطور می توانم دوره هایم را در نیکارو ثبت کنم؟

آموزشگاه ها می توانند از طریق تکمیل فرم "به ما بپیوندید" درخواست همکاری بدهند و اطلاعات اولیه شان را برای ما ارسال نمایند. در اولین فرصت، همکاران ما در دپارتمان آموزش، درخواست شما را بررسی می کنند و در صورت تایید، با شما تماس گرفته خواهد شد.

در ابتدا راهنمای ثبت نام و قوانین سایت را بخوانید تا از شرایط ثبت نام در سایت مطلع شوید، سپس به عنوان مدیر موسسه آموزشی ثبت نام کنید.

مربیان می پرسند:

چگونه به عنوان مربی می توانم به آموزشگاه ها معرفی شوم؟

در صورتی که دارای مهارت و تجربه کافی برای تدریس در دسته بندی دوره های آموزشی نیکارو هستید بخش همکاری با ما را تکمیل نمایید تا در صورت نیاز به آموزشگاه ها معرفی شوید. همکاران ما در دپارتمان آموزش با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تکمیلی را دریافت خواهند کرد.